Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Akşam üstü şans eseri kaydettiğim video :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Oha varya 2 hafta önce bu konu ile alakalı uzun bir yazı okumuştum ve hiç aklıma gelmemişti. Şimdi sen söyleyince " lan acaba mı " diye bi kaldım
    Valla bende şu aralar salgın olan hastalıktan kıllandım, hep kusma, yüksek ateş şikayeti var etrafta.Grip deniyor ama gripte kusma olur mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende şu aralar salgın olan hastalıktan kıllandım, hep kusma, yüksek ateş şikayeti var etrafta.Grip deniyor ama gripte kusma olur mu?
    Gripte kusma normalde olmaz diye biliyorum ama belki vücudun güçsüz düşmüştür tepki veriyordur. Bu arada doktor falan değilim ama gripte kusma çok normal birşey değil galiba. Bence bir doktora sor istersen çok daha sağlıklı bir cevap verir.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gripte kusma normalde olmaz diye biliyorum ama belki vücudun güçsüz düşmüştür tepki veriyordur. Bu arada doktor falan değilim ama gripte kusma çok normal birşey değil galiba. Bence bir doktora sor istersen çok daha sağlıklı bir cevap verir.
    Bende yok şu an ama çevremde çok yakalanan oldu.Hatta acil doluymuş bu yüzden şu son 1 haftadır.Hep aynı şikayet; kusma.Aklıma gelmedi değil, havaya birşey mi karıştırıyorlar?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Bende yok şu an ama çevremde çok yakalanan oldu.Hatta acil doluymuş bu yüzden şu son 1 haftadır.Hep aynı şikayet; kusma.Aklıma gelmedi değil, havaya birşey mi karıştırıyorlar?
    Zannetmem o kadarda değil Bu aralar salgın var zaten.
    dejavoo bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    bi an aklıma Nikola TESLA nın kablosuz elektrik iletilmesiyle alakalı çalışmaları geldi de büyük adamdır kendisi...
    saygılar ve sevgiler nikola teslaya
    Allah mekanını cennet eylesin...
    berkcigdem ve svgblg bunu beğendiler.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı ışığı biz de gördük topluca. bir anda aydınlandı her yer.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Yiyiyonuz bol GDO lu ithal mısırı, fasulyeyi, mercimeği, sonra vay efendim adamlar havaya virüs atıyo. yediğinize katıyorlar ona bakın asıl

Mesela marketlerde bakliyat alacakken arkasında yazan Menşei ülkeye mutlaka bakın. İthal olanlara 2 kat dikkat edin.

Bu ülkeye tonlarca GDO lu bakliyat girdi, dikkat edin kendinize. Yavaş yavaş bağışıklık sistemlerimiz çöküyor, olan bu.

Doğal beslenin, spor yapın, hasta olmayın
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)