Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamın Aleyküm herkese hayırlı aksamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni windys 125
    selamın aleyküm herkese abilerim kardeslerim dostlarım malum 18 yaşıma girdim ve hala motosiklet ehliyetim yok ancak 2 yıldır motosikletim var gerçi açtığım konudan hatırlarsanız kanuni windys projesi diye 2 yıl motora binemedim zaten neyse konuya geçeyim şimdi ben buraya Sigorta yazıcam ve bi çok kişi bana kızıcak yeter ulaan yeterrr diye biliyorum ancak sizinle içimdeki acıyı paylaşmak istedim ehliyet almak için kursa gittim ve kayıt olacaktım sonra fark ettimki motorumun sigortası bitmiş babamıda aldım sigorta şirketine gittik bizi görünce bi sevindiler bi sevindiler ki konumaya basladık yenilemek istiyoruz falan ben okula geçtim ordan eve geldim hallettin mi baba dedim oğlum çok pahalı dedi bu ay motora binmeyi ver dedi içime cız etti resmen bende ehliyetim olmadığı için hemde kendime yeni bir proje motoru almak için motorumu satıyorum zaten yaptığım çok büyük bi hataydi ehliyetsiz motor kullanma Allah korusun nasipse motorumu satarsatmaz kayıt olucağım herkese hayırlı akşamlar tekeriniz düz bassın

açtığım proje konusunu merak edenler için
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/157957-kanuni-windys-125-a.html#post3798541

motorumun ilanı ilgilenen olursa : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-modifiyeli-windys-ehliyet-almak-icin-pazarlik-yokk-262381061/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ve Aleyküm Selam
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Aleyküm Selam hocam motosikletiniz güzel niçin satıyorsunuz sigorta yüzünden mi?

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reyiz burasi sohbet bolumu la,yanlis olmus ellam :D hayirli satislar olsun

Motosikleti
    kanuni windys 125
    hem sigorta hemde ehliyetsiz motosiklete binmek istemiyorum artık motorumu satıp ehliyetimi alayım sonra nasipse para biriktirip yeni bir motor alıcağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)