Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2014-2015 model Honda CBR 125 R almak istiyorum. Ama satan yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM RC 200
    2014-2015 model Honda CBR 125 R almak istiyorum. İlgili ilan sitesinde ilan sahiplerine yazıyorum. 2014 model 8,000-10,000 km hondaya 8-9 bin para istiyorlar. Birde pazarlık vardır yazmışlar Konuşmaya başlıyoruz. Gidip alacağım motoru pazarlık sonucunda 100 tl iniyor sonmuş oda. Milletin motor satmaya niyeti yok. Bu motorun 0 km bayisinde 9 bin tl zaten. Ocak vergisini ödeyecek + motoru satmasa 500-600 sigortası var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    snapy verelim

Motosikleti
    Rks150/Cbr125r/Gt250r/R125
    Bende 2 hafta önce hyosung gt250r ımı sattım şimdi motor bulamıyorum sattığıma bin pişman oldum. En son dayanamayıp bugün 2011 cbr125r bakmaya gittim kaporamıda bıraktım haftaiçi satışı yapıcaz. 7.5-8 e temiz 2015 model repsol bulabilirsin. Şuan piyasa allak bullak.

Motosikleti
    KTM RC 200
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    snapy verelim
    sağol snapy

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı hcanalagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2 hafta önce hyosung gt250r ımı sattım şimdi motor bulamıyorum sattığıma bin pişman oldum. En son dayanamayıp bugün 2011 cbr125r bakmaya gittim kaporamıda bıraktım haftaiçi satışı yapıcaz. 7.5-8 e temiz 2015 model repsol bulabilirsin. Şuan piyasa allak bullak.
    can milletin satmaya niyeti yok. Çoğu kimse acaba satsam kaça satarım diye ilan vermiş

Motosikleti
    Hornet 650
    0 km al bence, ne olduğu belli olur.

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı Ümitsolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol snapy

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

can milletin satmaya niyeti yok. Çoğu kimse acaba satsam kaça satarım diye ilan vermiş
    Motorunu ederinden 2-3 bin pahalı ilana koyup aslında satmaya niyetim yok ama bir enayi bulursam itelerim aga kafasında satıcılar olduğunu düşünüyorum.Düşük cc motorlardan bahsediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şuan motor alınmaz bence mart nisan gibi çok güzel fiyatlara motorlar alırsınız. Sonra kafanızı duvarlara vurmayın, bende sabrediyorum.

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Şimdi şöyle göreceli yaklasilmasi gereken bir durum 0 alırsan plaka ruhsat vergi sigorta rodaj 1000 bakımı var,2.el alırsan noter var birde sigorta var bide hemen binebilmek ve 2 yada 3 gün plaka beklemek ben 2.el de aldım 0 da aldım şimdi sorsan hangisi diye motora göre değişir derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan motor alınmaz bence mart nisan gibi çok güzel fiyatlara motorlar alırsınız. Sonra kafanızı duvarlara vurmayın, bende sabrediyorum.
    Kardeş şubatta %10-15 civarı 0 lara dolayısıyla 2.ellerde aynı oranda artar eskidendi o işler sezon bitti fiyatları istanbul da kış mı kaldı bide artık yaz kış biniyoruz ben olsam giderim bayiye 2015 0 elinde kalan iyi pazarlık yapıp alırdım; ))
    .

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki hepiniz motorunuzu olurundan daha az fiyata satıyorsunuz yapmayın. Siz böyle yaptıkca dahada insanlar satıcıların üstüne geliyor. 0 ı 9600 olan makinenin 2014 modelini 7500 den satışa cıkarttığımda olmadık lafı yedim sırf sizler gibi konuşanlar yüzünden. Yok neymiş 125 cc miş neden bukadar pahalıymış. pahalıysa pahalı kardeşim zorla al diyen yok fiyat orada. Ayrıca bunu diyenlerinde piyasadaki dolardan habersiz konuşuyorlar. İnsanlara yorum yaparken azıcık kendi yaptıklarınızı düşünün empati kurun. Kimse babasının hayrına motor satmaz
    !Lk£® bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM RC 200
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki hepiniz motorunuzu olurundan daha az fiyata satıyorsunuz yapmayın. Siz böyle yaptıkca dahada insanlar satıcıların üstüne geliyor. 0 ı 9600 olan makinenin 2014 modelini 7500 den satışa cıkarttığımda olmadık lafı yedim sırf sizler gibi konuşanlar yüzünden. Yok neymiş 125 cc miş neden bukadar pahalıymış. pahalıysa pahalı kardeşim zorla al diyen yok fiyat orada. Ayrıca bunu diyenlerinde piyasadaki dolardan habersiz konuşuyorlar. İnsanlara yorum yaparken azıcık kendi yaptıklarınızı düşünün empati kurun. Kimse babasının hayrına motor satmaz
    Ben sattım Ali bu sitedikiler şahit. 15,300 tl 0 motoru hiç binmeden 11.750 verdim.Satmak istedim sattım. sen 10-15 km bin motor yok çocuklar düşürdü yana yattı. granajda çatlak var de 8.500 tl kuruş aşağıya inme. Sonrada sitene pazarlık var diye yaz. Benim lafım bu tip insanlara. Herşey ederi kadar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Ben sattım Ali bu sitedikiler şahit. 15,300 tl 0 motoru hiç binmeden 11.750 verdim.Satmak istedim sattım. sen 10-15 km bin motor yok çocuklar düşürdü yana yattı. granajda çatlak var de 8.500 tl kuruş aşağıya inme. Sonrada sitene pazarlık var diye yaz. Benim lafım bu tip insanlara. Herşey ederi kadar...
    Birde unutmadan 0 motor alımlarında EURO'yu 3200 sabitlendi ve zam yapmayacağını bildirdi bir çok firma.

Motosikleti
    SATTI
    Bu konuda kimseye laf söyleyemezsiniz. Paraya ihtiyacı olan adam hertürlü satar, satmak istemeyen satmaz. Ayrıca 250 cc fiyatlarını hiçmi incelemiyorsunuz ? 6 yaşında 250 cc japon motosiklet 8000 tl den aşşağı değil ? CBR 125 in satış fiyatı gözünüze batmamalı, herşeye objektif bakmalısınız. Birilerine laf söyleyecekseniz bunlar satan kişiler değil, ülkeyi bu duruma sokan VERGİLERİ koyanlardır

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Birde unutmadan 0 motor alımlarında EURO'yu 3200 sabitlendi ve zam yapmayacağını bildirdi bir çok firma.
    Yapacakları zamı yaptılar zaten ? 250 cc piyasası uctu herkes 125 e yöneldi e haliyle fiyatlar yükseldi
    Ümitsolak bunu beğendi.
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Ya bu tip satıcılar yüzünden piyasası 12 bin miş xmaxın ne hikmetse öyle belirlemişler kafalarında 13 cıkıslı 12 model motorum ben 10 bin yazdım motosiklette hata yok. Kazalı sanıyorlar ayrıca 7 veren bile oldu millet nasıl millet anlamıyorum

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    tez zamanda bulursunuz umarım,

istediğiniz model yılına uygun değil ama yinede kıyıya köşeye ilanı bırakıyım, düşünürseniz fiyatta da birşeyler yaparım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-sahibinden-tertemiz-cbr-125r-254899585/detay/

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tez zamanda bulursunuz umarım,

istediğiniz model yılına uygun değil ama yinede kıyıya köşeye ilanı bırakıyım, düşünürseniz fiyatta da birşeyler yaparım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-sahibinden-tertemiz-cbr-125r-254899585/detay/
    Bazı arkadaşlarımıza göre hatta yarısından coğuna göre fiyatıda uygun bulmayacaklardır
    !Lk£® bunu beğendi.
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Valla git sıfır pulsar al derim ben. Tamam naked motor ama sıfır tertemiz motora binersin aynı paraya. Temiz 2. elini bulursan yine aynı paralara full aksesuar yaparsın, camından elciğine çantasına

Motosikleti
    Rks150/Cbr125r/Gt250r/R125
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla git sıfır pulsar al derim ben. Tamam naked motor ama sıfır tertemiz motora binersin aynı paraya. Temiz 2. elini bulursan yine aynı paralara full aksesuar yaparsın, camından elciğine çantasına
    Bajaj ne zaman hondayla yarışacak kıvama geldi?

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Herkesin şöyle bir fantezisi var;

fuar olacak motor fiyatları düşecek,kinci el piyasası canlanacak..

Bu fikirde olan arkadaşlar bence hayal kurmasın çünkü ciddi satış temsilcileri ile ama japon ama çinli modeller için bazı görüşmelerim oldu.Şöyleki fuarda zaten çok az bir indirimle hemen hemen şuanki piyasa fiyatları ile satış yapılacak ama fuar sonrası "kallavi" bir zam bekleniyor.MT07 makinesinin 25bin olacağı söyleniyor.Bu döviz kuru dalgalanması ve ekstra vergiler ile 9000 bin lik makineler 11-12 bine fırlayacak fuar sonrası.

Elbetteki ikinci el piyasasında bu durumu bilenler motorlarını satmıyor çünkü değerlenecek bu aletler dolayısı ile ihtiyacı olan satıyor ihtiyacı olmayan tok satıcılarda istediği fiyattan aşşa inmiyor.Motosiklet piyasasını maalesef bu hale getirdiler.Bilinen regal raptor makinesi bile 13bin olacak mart sonrası,kuba superlight 200 ise 8500 tl olacak.Japonlara ise hiç düşünmek dahi istemiyorum.Piyasa o yüzden karşık olacak bu yıl ona göre plan program ediniz.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin şöyle bir fantezisi var;

fuar olacak motor fiyatları düşecek,kinci el piyasası canlanacak..

Bu fikirde olan arkadaşlar bence hayal kurmasın çünkü ciddi satış temsilcileri ile ama japon ama çinli modeller için bazı görüşmelerim oldu.Şöyleki fuarda zaten çok az bir indirimle hemen hemen şuanki piyasa fiyatları ile satış yapılacak ama fuar sonrası "kallavi" bir zam bekleniyor.MT07 makinesinin 25bin olacağı söyleniyor.Bu döviz kuru dalgalanması ve ekstra vergiler ile 9000 bin lik makineler 11-12 bine fırlayacak fuar sonrası.

Elbetteki ikinci el piyasasında bu durumu bilenler motorlarını satmıyor çünkü değerlenecek bu aletler dolayısı ile ihtiyacı olan satıyor ihtiyacı olmayan tok satıcılarda istediği fiyattan aşşa inmiyor.Motosiklet piyasasını maalesef bu hale getirdiler.Bilinen regal raptor makinesi bile 13bin olacak mart sonrası,kuba superlight 200 ise 8500 tl olacak.Japonlara ise hiç düşünmek dahi istemiyorum.Piyasa o yüzden karşık olacak bu yıl ona göre plan program ediniz.
    Dediğin gibi bir fırlama olursa, şimdiki fiyatlara şükretmeleri lazım desene

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Bizzat yamaha anadolu ile gorusuyorum %10-15 bekliyorlar fuar sonrası net

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı themaniacjoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizzat yamaha anadolu ile gorusuyorum %10-15 bekliyorlar fuar sonrası net
    o fiyatlara kdv dahil değil yanlız,bunu herkesin bilmesi lazım.Yani 10 binlik makine 10500 olacaksa o vergisiz halidir,vergiler vs binince 12bine kadar çıkar o fiyatlar bunuda unutmayalım.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler