Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2014-2015 model Honda CBR 125 R almak istiyorum. Ama satan yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlarımıza göre hatta yarısından coğuna göre fiyatıda uygun bulmayacaklardır
    Açıkcası çok da problem değil.
    Temiz bir motosiklet almak isteyen kişi ya gidecek 0 motosiklet alacak, yada belli meblaları gözden çıkartacak.Motosiklet tamamen orjinal,düşmesi kalkması yok, film vs. dahi yok.aküsü ve lastiği yeni.ne yapsaydım, apaçi arkadaşların yaptığı gibi 6 - 6,5 dan mı açsaydım ? elbettiki pazarlık payım var ama lütfen, benim de bazı sınırlarım var elbette.
    Ali1903 bunu beğendi.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM RC 200
    9600-13650-14100- tl sıfırı olan yamaha-KTM-honda gibi motorlar var. Şimdi bu fiyata gidip sıfır motor almış 11.000 km diğeri 8.000 km binmiş hondaya 9,000-8,500 istiyorlar. KTM'YE 12,500-13,000 yamaha da aynı. bindikçe değeri artan motosiklete sahip bir satış ülkesiyiz..

4bin km de 2015 model repsol 9 bin tl.
    Ümitsolak bunu beğendi.

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tez zamanda bulursunuz umarım,

istediğiniz model yılına uygun değil ama yinede kıyıya köşeye ilanı bırakıyım, düşünürseniz fiyatta da birşeyler yaparım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-sahibinden-tertemiz-cbr-125r-254899585/detay/
    çok güzel bir rengi var daha önce pek görmemiştim . Piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırdığımdada çok temiz . bütçem bu kadar yüksek olsa düşünmeden alırdım , kuzenimde cbr125 bakıyordu önereyim belki birşey çıkar
    Ümitsolak ve !Lk£® bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM RC 200
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4bin km de 2015 model repsol 9 bin tl.
    Aynen uykusuz.Mesala Ben gittim pazarlık yaptım. Zaten adamlar 2015 bu kasayı bitirmeye çalısıyorlar. 9650 ama biz sana yanında kask verelim diyende oldu. 9,000 diyende. artık honda bayileri ile konuşuyorum bu ayın sonunda olmadı gidip 0 alacağım. yoksa ilgili sitede 250 R fiyatına neredeyse 125 R satacaklar

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Kusura bakmayın ama 9.600 tl ye bir motorun sıfırı satılıyor ise ve bu motorun şuan 2. el fiyatları ortalama 2014 model 8,000-10,000 km hondaya 8-9 bin civarlarında ise bu motoru bayiden sıfır almayan insan benim gözümde enayidir.

Kendi adıma konuşacak olursam ben bir motora 8 - 10 bin tl arası bir para vermeyi gözden çıkarttıysam ve bu motorun satış fiyatı şuan 9.600 + ruhsat ise her türlü gider sıfırını alırım o koltuğa ilk ben otururum.

Millet akıllı koyar ilana o fiyatları normal çünkü alan enayi var.

Fakat atıyorum motor 2015 model daha 1000 km dedir kazasızdır o motora 9.000 veririm. Çünkü ruhsat masrafın yok sıfırından ucuz ve daha 1.000 km de yani sıfır zaten.

Ben çok motor aldım 2. el olarak. Beğendiğim motorları her zaman favorilerime ekledim ve fiyatlarının düşmesini bekledim hatta çoğunu arayıp satabileceği rakamlar teklif ettim vermediler. Bekledim 1 ay 2 ay en sonunda ya benim verdiğim teklife düştü fiyatlar yada 200- 300 yukarısına sattılar ama 1000 tl yukarısına satmadılar.

Şuandada favori ilanlarım mevcut hepsinin ortalama satılabileceği fiyatlar belli ve her gün favori ilanınızın fiyatı düştü diye bildirim geliyor
    Ümitsolak bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın ama 9.600 tl ye bir motorun sıfırı satılıyor ise ve bu motorun şuan 2. el fiyatları ortalama 2014 model 8,000-10,000 km hondaya 8-9 bin civarlarında ise bu motoru bayiden sıfır almayan insan benim gözümde enayidir.

Kendi adıma konuşacak olursam ben bir motora 8 - 10 bin tl arası bir para vermeyi gözden çıkarttıysam ve bu motorun satış fiyatı şuan 9.600 + ruhsat ise her türlü gider sıfırını alırım o koltuğa ilk ben otururum.

Millet akıllı koyar ilana o fiyatları normal çünkü alan enayi var.

Fakat atıyorum motor 2015 model daha 1000 km dedir kazasızdır o motora 9.000 veririm. Çünkü ruhsat masrafın yok sıfırından ucuz ve daha 1.000 km de yani sıfır zaten.

Ben çok motor aldım 2. el olarak. Beğendiğim motorları her zaman favorilerime ekledim ve fiyatlarının düşmesini bekledim hatta çoğunu arayıp satabileceği rakamlar teklif ettim vermediler. Bekledim 1 ay 2 ay en sonunda ya benim verdiğim teklife düştü fiyatlar yada 200- 300 yukarısına sattılar ama 1000 tl yukarısına satmadılar.

Şuandada favori ilanlarım mevcut hepsinin ortalama satılabileceği fiyatlar belli ve her gün favori ilanınızın fiyatı düştü diye bildirim geliyor
    Durum hiçbir zaman değişmediki. Daha önce 0 km cbr 125 alanlarda yukarıdaki yazılanlardan dolayı 2. ellerin bokuyla oynamadan gidip bayiye 1000-1500 farkını verip sıfır aldılar.

Konuyu açan arkadaş da biraz cesaret gösterip sıfır alabilir, hiç düşünmüyor gibi. Bence buda sorgulanmalı.

8000 liraya kusursuz, 3-4 bin km deki motoru alayım 5 bin de ben kullanayım sonra yazın yine 8000 e sallarım, hatta 8.500 bile yazarım zararım 0 olur kafası bunlar.

piyasa malesef böyle değil. O tarz ilan ararsan hem sıkıntı çekersin heme motor sahibi olamassın
    Ümitsolak bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM RC 200
    GP500 ben 15,300 değerindeki 0 km bir motosikletimi 11.000 verdim. Şuanda alacağım Motor benim için bir geçiş motoru olacak. Kaybım olmasın 2.el alayım zihniyetinde değilim. 9.000 bin 0 km vermektese 7.000 bine km az bululabilirmiyim diye düşündüm ilk etapta. Piyasadan haberim yok tabi. Veya insanların niyetlerinden. bazıları sırf satsam satılırmı diye ilan vermiş. Bende berkin dediği gibi fovorilere ekledim adamların ilan yayınlama süreleri bitti yayından kalktı. Sonuç olarak 0 km almaya karar verdim. Dediğin gibi en mantıklısı 0 almak. sonra 1-2 bin zarar etmişim çokta umursamam en azından derim ki 0 km motora bindim

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durum hiçbir zaman değişmediki. Daha önce 0 km cbr 125 alanlarda yukarıdaki yazılanlardan dolayı 2. ellerin bokuyla oynamadan gidip bayiye 1000-1500 farkını verip sıfır aldılar.

Konuyu açan arkadaş da biraz cesaret gösterip sıfır alabilir, hiç düşünmüyor gibi. Bence buda sorgulanmalı.

8000 liraya kusursuz, 3-4 bin km deki motoru alayım 5 bin de ben kullanayım sonra yazın yine 8000 e sallarım, hatta 8.500 bile yazarım zararım 0 olur kafası bunlar.

piyasa malesef böyle değil. O tarz ilan ararsan hem sıkıntı çekersin heme motor sahibi olamassın

Valla sizi bilmem ama ben her 2. el motorumu ciddi uygun fiyatlara aldım. Hem alcağım zamanı çok iyi bekledim hemde fiyatını istediğim rakamlara düşürdüm. Sonuçta her malın belirli bir fiyatı vardır. Örneğin siz 20.000 tl sıfırı olan bir eşyanın kullanılmışını 20.000 tl ye satamazsınız. Hee satarsınız ama alan bir enayi var ise satarsınız. Benim gözümde bunu alan adam enayidirde , bayide sıfırı var git oradan al.

Evet şuan bayiden sıfırı gayet alabilir bu konuda katılıyorum size. Hatta bazı arkadaşlar 9.000 tl ye bırakıyorlar stok eritmek istedikleri için falan demişler. 9.000 tl ye bir motorun sıfırı var ise ben neden gidip 8 - 10 bin kmde olan bir motora aynı parayı veriyim ki. Bu arada bu motorlar için 8 - 10 bin km ler hiç birşey değil. Bizim memlekette garip bir algı var nedense aman 15 bin km de motor eski. 40 bin km deki bmw gs e aman çok km eskimiş diyen gördüm ben ulan gs in rodajı zaten 30 bin km !

Ben çok motor sahibi oldum, her motorumu istediğim fiyata alabildim ve hak ettiği paraya sattım aldığım fiyata değil. Piyasayı iyi biliyorsanız her motoru hak ettiği paraya alabilirsiniz.

Ben bu yaz başında tenere 660 abs aldım. Ben alırken sıfır fiyatı 27.500 mü ne öle bişeydi. Benim aldığım motorun üzerinde şuanki fiyatı ile 6.000 tl lik aksesuar vardı.kazasız belasız ve çok güzel kullanılmış. 2014 model 5.000 km de satın aldım adanadan ve bana taşıması ile maliyeti 25.500 tl.
    GP500-1st ve Ümitsolak bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM RC 200
    mart ayı itibari ile Yeni kasalar piyasaya çıkıyor. O zamana kadar bakalım. arada sırada beğendiğim motorlara gidip bakıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler