Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu Aldım Öğrenme Tavsiyelerine İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hepinize merhabalar, senelerdir hayalim olan Hyosung GV 250 yi sonunda aldım. Sorun şu ki motosiklet kullanmayı bilmiyorum ve izlemem gereken yol hakkında bir takım tavsiyelere ihtiyacım var. Kullanmayı bilen, tecrübeli bir arkadaşımla, boş bir arazide kendi motorumla öğrenmek mi yoksa özel ders veren bir hocadan bir miktar ders alarak öğrenmek mi son olarak honda nın güvenli sürüş eğitimine gitmek mi. Bu arada ehliyet kursları yönetmeliğin geç çıkması nedeniyle en erken haziran direksiyon sınavına kayıt verebiliyorlar bu sebeple ehliyet kursunda öğrenme gibi bir opsiyonum yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Hayırlı olsun. ehliyet yeticekmi kullanmana ??

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda guvenli surus egitimi en mantiklisi olan. Ehliyetsiz trafige cikmayin lutfen. Kazasiz belasiz

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence de Honda sürücü eğitimi iyi bir başlangıç.

Hem üzerinde öğrenmek için cok güzel bir motorsiklet tercih etmişsiniz. Amerika'da eğitimleri 250cc Cruiser'larla veriyorlar.

Yüksek hacimli spor ve naked'lar apayrı aletler.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    ehliyet kursu birşey öğretmiyorki zaten

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    hiç bişey bilmiyosanız bilindik bi hocadan (örn. rahmi barutçu veya honda akademi) desr almanızı öneririm. çünkü tertemiz hiç bişey bilmiyoken doğrusunu öğrenmek daha iyi. bildiğini zanneden bilgisizlerden öğrenerek kafanızı boş ve gereksiz bilgilerle doldurmaktan iyidir ders almak...

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Ne yani hazirana kadar ehliyet alamıyor muyuz ?

m.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x
    eğitim al kardeşim en mantıklısı.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Gayet güzel bir motor seçmişsin, güle güle kullan(man) için eğitim alman şart .. Ehliyet var mı ? Hangi şehirdesin ?
    Bu tip bilgileri daha açık yazarsan sana yapılan yönlendirmeler de daha isabetli olur diye düşünüyorum..
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hepinize zaman ayırıp cevapladığınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Rahmi Barutçu Akademisinden güvenli sürüş eğitimi almaya karar verdim.
    Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yani hazirana kadar ehliyet alamıyor muyuz ?
    A2 seviyesindeki bir yönetmeliğin geç çıkması nedeniyle sürücü kursumun bana verdiği bilgi mayıstaki yazılı sınava kadar beklemek zorunda olduğum yönünde.
    Alıntı Cavalry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel bir motor seçmişsin, güle güle kullan(man) için eğitim alman şart .. Ehliyet var mı ? Hangi şehirdesin ?
    Bu tip bilgileri daha açık yazarsan sana yapılan yönlendirmeler de daha isabetli olur diye düşünüyorum..
    Çok teşekkürler öncelikle, ehliyetim yok ancak 10 dk dan uzun mesafeye motorla çıkmayı düşünmüyorum, İstanbul' dayım.

Motosikleti
    LandCruiser
    Eğitim konusunda gayet iyi karar vermişsin, eğitim veren yerler için yaşadığın yeri sormuştum
    Eğer çok yakınında trafiğe kapalı bir alan yoksa hiç riske girme İstanbul orası.. Sakin bir yer düşünemiyorum
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Motosikleti
    Xmax 250
    Ben kasımda a2 ye kayıt oldum. Suan arıyorum henüz belli değil diyorlar martta motor alıcam ne olcak şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Güncel ,, Ehliyet denildiği gibi şuan alamıyor muyuz ?

Bakış ve yavaş yarış çalışmaları yap.Bol bol video izle eğitime git.

Motosikleti
    LandCruiser
    Ben kasımda a2 ye kayıt oldum. Suan arıyorum henüz belli değil diyorlar martta motor alıcam ne olcak şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Güncel ,, Ehliyet denildiği gibi şuan alamıyor muyuz ?
    18 olduysan bi sorun yok A2 alabilirsin..

Motosikleti
    Xmax 250
    18 olduysan bi sorun yok A2 alabilirsin..
    Yok ben 20 yaşındayım b ehliyetim var sadece kursa 2 ay önce kayıt olduk hala daha sınava giricem bekliyorum . Kursu aradım ne zaman olucak belli değil en erken ne zaman a2 direksiyon sınavı var onu merak ettim
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Motosikleti
    LandCruiser
    Yok ben 20 yaşındayım b ehliyetim var sadece kursa 2 ay önce kayıt olduk hala daha sınava giricem bekliyorum . Kursu aradım ne zaman olucak belli değil en erken ne zaman a2 direksiyon sınavı var onu merak ettim
    Sorunu bayaa yanlış anlamışım.. 21 Martta olacakmış, 31 Martta da açıklanacakmış..
    Nuansiyen bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250
    Sorunu bayaa yanlış anlamışım.. 21 Martta olacakmış, 31 Martta da açıklanacakmış..
    Peki 21 martta oldu ve geçemedim o zaman ne olucak 2 3 ay bekliyicekmiyim �� yoksa 10 gün sonra yinemi giricem

Motosikleti
    LandCruiser
    Peki 21 martta oldu ve geçemedim o zaman ne olucak 2 3 ay bekliyicekmiyim �� yoksa 10 gün sonra yinemi giricem
    Bir sonraki sınav Haziran'da yapılacakmış, o zamana kalırsın ama bunu düşünmek için çok erken bi sakin ol, merak etme geçersin

Motosikleti
    Xmax 250
    Yok abi ya benim babam motor düşmanı zar zor ikna oldu bana motor almaya anlaşmamiza göre bana Nisanda alınacak ti motor ama o zaman ehliyet olmuyor . Neden böyle oldu bu sistem 2 aydır sınava girmeyi bekliyorum ya
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)