Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Öğrenci Usulu Ekipman

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Herkese Merhaba arkaşlar bir kaç sorum olacak sizlere tahmin ediyorum ki benim gibi burda birçok üniversite öğrencisi vardır Şimdi arkdaşlar malum bu motosiklet pantolları ile derse falan girdiğimizde yanıyoruz abi alttan alttan kötü oluyor e Ankarada soğuk şehir bunun için tech 90 kotları nasıldır lütfen sadece kullanıcılar yorum yapsın iyidir diye yorum yapmayın iyi olduğunu biliyoruz ama ben bu pantolla kütüphaneye gittiğimde yani hava sartları 20-30 derecelik yerde pişermiyim asıl alma amacım bu olacak.
    2. sorum yds DIABLO 7.2 GTX düşünüyorum gene kullanıcılardan yorumlarını bekliyorum gene aynı koşullarda kullanacağım
    3. revit mont nasıldır iyi midir kaç sezon gidiyor bu ?
    4.Kask benim ff 371 neydı ls2 nın kucuk bır kaza atlattı ama daha konforlu bır kask butcede 300-500 lira civarında

şimdidiyeceksiniz ki arkdaşım buna benzer konular var aç oku orda her telden bir ses çıkmış özelliklede kullanmayan adamlardan örnek prohell eldiven kullanıyor adam alpineyi kötümeiş vs vs
    Dip not : Ben bu ekipmanları okul dışında kurye olarak ta kullanacağım bunuda göz önüne alarak tavsiye edermisiniz yada daha güzeli düşük bütçe için varsa önerilere açığım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    İyidir iyi Tech 90 da iyidir Revit te 500 tl lik kask ta iyidir hepsini alabilirsin 😊👍
    Hamza Toruk bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Tech90 farketmez Ankara kis sartlarinda korumali kevlar kotlar usutur, altina termal iclik giyersin bu sefer gittigin yerde pisersin... Aslen kot olmayan pantolonda olsa iclikli olacagindan yine gidecegin yerde bunalacaksin.. ben evin anahtarini unuttugum bir hafta sonu evin yakininda bir avm de uzunca kalmak zorunda kaldim TCX tam boy bot ve korumali pantolon ile cinnet gecirdim..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Öğrenci usulüne bak 2 senedir çalışıyorum daha korumalı bot almadım kendime. Bir kaskım 10 yıllık Nolan diğeri LS2 FF351. Başka harcamalardan ekipmanlara sıra gelmiyo. Korumalı pantolonu eylül ayında daha yeni aldım. Kask ve eldiven dışında pek koruma kullanmıyorum pek örnek bir motorcu değilim

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    hocam haklısın valla ben motorumun borcunu yeni bitirdim Türkiye şartlarında ekipmanları almak kolay olmuyor bende kredi kartı ile toplu alıyorum taksit taksit ödüyorum yoksasaydığımız ekipmanların bedeli 2000 tl yi buluyor önce bot kask sonra mont vs alıyorum suanda mont pantol var korumalı bot yok yavaş yavaş dizicez .Birde tam diziyorsun bir kaza oluyor hobaa sar başa tekrardan yada deformasyon dan dolayı tekrar ediyor

kivancern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR, Yamaha XMAX 250 ABS
    Hocam bende tech90 kullaniorum 8 derecenin altinda iclik giyiyorum..icligin deriye yapisan sentetik nefes alan kumas olsun sorun yasamiorum...

En iyisi aslinda yaninda normal pantolon goturup degismek ben yazin boyle yapiorum cunku tech90 yada dier pantalonlar pisirio

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    öğrenci olduğundan eminmisin?

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı kivancern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende tech90 kullaniorum 8 derecenin altinda iclik giyiyorum..icligin deriye yapisan sentetik nefes alan kumas olsun sorun yasamiorum...

En iyisi aslinda yaninda normal pantolon goturup degismek ben yazin boyle yapiorum cunku tech90 yada dier pantalonlar pisirio
    Hocam beden olarak ne aldınız 32-32 beden giyiyorum ben l beden mi almalıyım

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Evet ogrenciyim Gazi OTOMOTİV MUHENDİSLİGİ 3. Sınıf . yani iyi ekipman almak için illa zengin olmamıza gerek yok benim önceliğin can sağlığım . Bu saydıklarım benim almak istediklerim ...

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenci usulüne bak 2 senedir çalışıyorum daha korumalı bot almadım kendime. Bir kaskım 10 yıllık Nolan diğeri LS2 FF351. Başka harcamalardan ekipmanlara sıra gelmiyo. Korumalı pantolonu eylül ayında daha yeni aldım. Kask ve eldiven dışında pek koruma kullanmıyorum pek örnek bir motorcu değilim
    10 yıllık kask ölü kasktır iş yapmaz. 1 kaskın taş çatlasa ömrü 5 yıldır. O kaskı çöpe atın.
    Kısaca ben;

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıştıramadım sana hocam her konuda yorumların var. Daha bilinçli ve örnek bir motorcu olmanı beklerdim.Olmadı cık cık

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Hocam 500 tl civarı kask benim araştırdığım kadarıyla shark s900c alınabilir. Linkini verdiğim yerde fiyatı o civarda diğer yerlerde biraz daha pahalı satılıyor.Fiyatın ucuz olması kaskların raf ömrünü tamamlamaya yakın olması da olabilir.Dikkatli olmak lazım.3 yıl raf ömrü yani kullanım ömrü var diyorlar kasklar için.Alırken özellikle dikkat etmek gerek.(Forumda yazanların yalancısıyım)
    http://www.anesmotorshop.com/asp/pro...900C-HEDGE-MAT

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    teşekkür ederim hocam gerçekten güzelmiş raf ömrü konusunda da kesinlikle haklısınız ankara 20-30 lira ucuz veriyorlar kask 2013-2014 den kalma sırf ellerındeki stogu eritmek için mondioilin castrol den daha iyi olduğunu söyleyen adamları gördüm valla

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Bu arada ben internetten araştıyorum.Mağazaya uğrama fırsatım olmadı.Üretim yılı kaskın üzerinde yazıyor mu?

kivancern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR, Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam beden olarak ne aldınız 32-32 beden giyiyorum ben l beden mi almalıyım
    Evet hocam L dir benimkisidr bende 32-30 giyerim.. pacalari bana uzun gelio
    Alıntı PatientZer0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben internetten araştıyorum.Mağazaya uğrama fırsatım olmadı.Üretim yılı kaskın üzerinde yazıyor mu?
    Yazar kaskina gore hepsi bir yerde yazar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)