Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kışlık Motosiklet Boyu Tavsiye Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Pizza firmasında kuryelik yapıyorum 100-200 tl arasında kışlık bot arıyorum internette bir tek prohel dynatech modelini bulabildim fiyatlar bundan sonra nedense 300 e fırlıyor birden yardım lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    YDS - DIABLO 11.0 GTX tavsiye ederim ayaklarımı hayvan gibi koruyor hem sudan hem soğuktan ve gayet rahat günlük kullanıma da uygun bence br motorcu için
    ee_ee bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS - DIABLO 11.0 GTX tavsiye ederim ayaklarımı hayvan gibi koruyor hem sudan hem soğuktan ve gayet rahat günlük kullanıma da uygun bence br motorcu için
    Bunun fiyatı 400 tl hocam benim bütçemi aşıyor

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pizza firmasında kuryelik yapıyorum 100-200 tl arasında kışlık bot arıyorum internette bir tek prohel dynatech modelini bulabildim fiyatlar bundan sonra nedense 300 e fırlıyor birden yardım lütfen
    Kardesim ayagin kac numara? 44 numara sidi botlarim var. Kislik.yanlis anlamazsan al Hayrini gör. Benim ihtiyacim yok. Ozelden mesaj atabilirsin
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim ayagin kac numara? 44 numara sidi botlarim var. Kislik.yanlis anlamazsan al Hayrini gör. Benim ihtiyacim yok. Ozelden mesaj atabilirsin
    Estağfurullah ayağım 42 numara olmasa sizden alabilirdim düşünmeniz yeterli teşekkürler
    2move bunu beğendi.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Nolur bu yazdığımın ukalalık yapıyor falan algılansın istemem ama forum genelinde ki konuyu okumadan girip yorum yapma diye bi huy var. Bu burada değil forumun bi çok konusunda şahit oluyorum. Adam yazıyor 100 - 200 tl arasında bot tavsiyesi diye adama 430 tl lik bot öneriliyor, adam 300 liralık kask diyor 2000 tl lik arai kask öneriliyor. Zaten öneri isteyen kişilerin imkanı olsa gider onları yada değerinde ürün alır.

Neyse dostum senin önerine gelirsek özkan kundura motor botu üretiyor. İmkanın varsa tuzlada fabrikası var ara görüş hesaplı verdiklerini duydum. Prosevinde feyizoglunda 200 lira civarında bi botu vardı. Hala var mı bilmiyorum ama bi sor yinede sen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)