Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kararsız Kalmak(4 Aydır İşin İçinden Çıkamadım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır(4 AY) aklımı kurcalayan motosiklet seçimini artık bitirmek istiyorum çünkü bitirmessem ben biticem kafam aşırı karışık yani size başlangıç motorunu sormayacağım tabiki.
    Şimdi hedefimdeki CBR 125 R ama maddi durumum yetmediği için elimde 6.000 TL para var bunun 2.000TL sini ekipmana ayırdım.
    Elimde kaldı 4.000 TL azcık zorlarsam 4.500 TL olur max düşüncem eski kasa CBR 125 R 2008-2009 arası temiz buldum çok malum sitede tabiki görmek lazım ilk izlenimde temizdiler yani şimdi size soruyorum eski kasayı alıp geçeyim mi yoksa yazı bekleyip çalışıp yeni kasamı alayım ?
    Tabiki eski kasa CBR 'ın + sını - sını çok araştırdım videolar izledim blog okudum ama büyük yönde kullanımı kolay titreşim var parçası kolay bulunur lastikleri ince olduğu için kayma olasılığı daha yüksek,frenlemesi iyi vs vs bir sürü teknik bilgisini biliyorum fakat bana akıl vericek bir insan lazım yönlendirecek evet gidip üstüne oturmamı denememi isteyen insan çıkacak merak etmesinler onuda denedim üstüne oturdum vs ama işte akılımı hala modeli satışı kurcalıyor içime tam sindi diyemem hani içim bir gün diyor tamam gidip alıyoruz sabah kalkıyorum içimde bir korku yok alma elinde kalır model eski bizim ülkede km çok önemsiyorlar satamazsın vs vs sorunlar gene içimi karartıyor başlıyorum gene araştırmaya bu beni bıktırdı.Fazla uzatmak istemiyorum bana yol gösterin lütfen.

Saygılarımla iyi forumlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bir sezon cbf 150 ye bin enazindan aldigin paraya satarsin buarada da para biriktirip bir sonraki sezon 250cc istedigin motora binersin...
    oggomoggo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yzf r125
    Bence biraz daha dişini sık yeni modellerinden alırsın (2013-2014-2015)

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    CBR a bu kadar takilma zaten az bineceksin.. bak mis gibi motorlar var.. eski kasa cbr gercekten berbat bir goruntuye sahip.. onun yerine Pulsar, TVS bunlar guzel grenajli motorlardir 2. elleride iyidir hem daha guncel motorlardir.. eski kasa cbr hic ss gibi bir makine degil commuterden hallice iste.. sekil semal oldun dersen temiz megelli al, hyosung bak.. ama model yili yuksek olsun..

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    İlla şekilli, havalı bir motor almak zorunda mısın? Çar çur etme elindeki parayı. ybr-cbf al geç, idare et elindekini satmadan yeni alabilecek bütçe rahatlığına ulaşana kadar.
    oggomoggo bunu beğendi.

cbf 150 başlayanın dostudur. satarken de zarar etmezsin
    oggomoggo bunu beğendi.

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bajaj discover 125st ya da ekleme şansı varsa( Genelde olmaz ben de yaşadım kasmaya gerek yok discover iyidir ) pulsar 150 diyorum ns veya as size kalmış 0 olur sizin olur garantisi olur. Nedense artık 2. ele güvenilmiyor hele ki başlangıç motorlarında baya korkutuyor insanı

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Arkadaşlar fikirleriniz icin teşekkür ederim fakat amacim sekil felan değil cbr 125 istiyorum baska model bakmiyorum o aşamaları çoktan geçtim benim sorum aliyim mi almiyim mi alirsam ne olur almassam ne olur şeklinde aciklarsaniz daha iyi olur iyi forumlar.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Cbf 150 alırsan üzülmezsin.
    Cbr 125 alırsan aklın kalmaz zararına satarsın.
    Bekle çalış yeni modelini al konusu da hikayedir. Zannediyorum para biriktirmek için düzenli ve yeterli gelir yok.
    Ekipmana ayırdığım parayı motosiklete aktarma cbf 150 al.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    eskı kasa temıznı bulursan al oda cok zor . yoksa eskı kasaları full japon :D

CevatrRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşım Hero Hunk 150 ye bak derim Birebir Honda Fiyatıda uygun. Hero Honda Hunk diye satılıyordu.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    bence alma beklee yeni ksasını alırsın eski kasa alırsan zarar edersin

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kararsız kaldığın zaman aklındakilerden vazgeç
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)