Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar için lastik tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    iyi günler motosiklet.net
    Bajaj Pulsar 200ns im için lastik arayışındayım pilot street,rosso 2 nin kalitesi hepmiz tarafından biliniyor sava mc 25 bogart dikkatimi çekti fiyatı da gayet uygun kullanan arkadaşlar var mı tavsiye eder misiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ankaranın buzlu yollarında az kaysın istiyosan Mc 32 daha mantıklı, daha dişli bir yapısı var lastiğin. Ancak bu günlerde çok kaliteli lastiğin olsa da lastik yoldaki buzu gördümü yine sıkıntı çıkarıyor çok dikkat etmek motoru fazla yatırmamak lazım. Abs olsaydı da kurtarmazdı çünkü motoru yatırdığında kayıyor fren yapınca değil. Şu havalarda orjinal lastiklerle geziyorsan lastiklerin her an tehlike yaşattığını tahmin edebiliyorum.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    IRC iyidir cebinin dostudur.. Bitmez yıpranmaz..
    Akıllı uslu binersen hij bişşiy olmaz..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    bu havada orjinal lastiklerle gezmek çılgınlık zaten şuan binmiorum motora ama yerler kuru oldugu zaman binsem bile lastige ihtiyacım var bunu sende çok iyi biliyosun

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    benim arka anlas ön billas kışın da kullandım yağmurdada kullanıyorum fena değil yinede çok yatırmadan dikkatli olmak lazım.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    hala bajaj pulsar icin lastik arayanlar var.metzeler lasertec al gec aga.bu motor icin diger lastikler teferruat.diablo rosso diyenler falan cikacaktir simdi ama asla o fiyatlar verilmez ona pulsar icin.lasertec al gec kimseleri dinleme.yagisli havalarda efsane oglu efsane performans gosterir.
    kdiner bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)