Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT07-R25 AKRAPOVİÇ

Motovento
    REKLAM ALANI

ABİLER ŞİMDİ MT07 VE R25 MAKİNALARI ÇİFT SİLİNDİRLİK MAKİNALAR AMA CC GÜCÜ ARALARINDA ÇOK FARK VAR İZLEDİĞİM VİDEOLARDAN
    İKİSİ ARASINDA AKRAPOVİÇ SES FARKLILIĞI GÖREMEDİM SİLİNDİR GÜCÜ YÜZÜNDEN Mİ YOKSA İZLEDİĞİM VİDEOLARIN ORTAK KALİTESİMİ
    BANA BU DUYGUYU YAŞATTI EĞER BİLEN GÖRENN YAN YANA GETİREN VARSA HANGİSİNİN SES ÇIKIŞI DAHA FAZLA YA TAM OLARAKTA ANLATAMADIYSAM
    KUSURA BAKAMAYIN ŞİMDİDEN YARDIMCI OLACAĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    + Aaaaaanne ben denize gidiyorum..
    - Aaaaaameeet..
    Sakın boğulayım felan deme valla aaaşam baban öldürü seni..
    tinerci bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    2014 R-125
    Alıntı motorcuçırağ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİLER ŞİMDİ MT07 VE R25 MAKİNALARI ÇİFT SİLİNDİRLİK MAKİNALAR AMA CC GÜCÜ ARALARINDA ÇOK FARK VAR İZLEDİĞİM VİDEOLARDAN
    İKİSİ ARASINDA AKRAPOVİÇ SES FARKLILIĞI GÖREMEDİM SİLİNDİR GÜCÜ YÜZÜNDEN Mİ YOKSA İZLEDİĞİM VİDEOLARIN ORTAK KALİTESİMİ
    BANA BU DUYGUYU YAŞATTI EĞER BİLEN GÖRENN YAN YANA GETİREN VARSA HANGİSİNİN SES ÇIKIŞI DAHA FAZLA YA TAM OLARAKTA ANLATAMADIYSAM
    KUSURA BAKAMAYIN ŞİMDİDEN YARDIMCI OLACAĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
    Hocam , videolardan izlediğiniz egzoz seslerinin %30-40 gerçek olduğunu kendi kulaklarımla farkına vardım , Canlı olarak egzozlu r25 bir kere gördüm iğrençti akrep değildi büyük ihtimalle ama leovince li 07 gördüm o ses neydi öyle .. çok güzel hoş ve tok bir sesi var o aradaki cc farkı çok büyük oranda anlaşılıyor ,tabiki videoların kaliteside etkiliyor ama canlı dinlemek apayrı bir zevk İnşallah bizede nasip olur o 3 veya 4 silindirin ses güzelliği 07 deki çift silindir 700 cc den çıkan sesde inanılmaz o ayrı konu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Silindir çapı ve cc farkından dolayı mt 07'nin sesi çok daha gür çıkar.
    OnurTr bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    ikiside dinlersen fark oldugunu gorursun

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Youtube'da bile yeterli fark oldugunu dusunuyorum. Ama kadikoyde metroya gidecekken isiktan bir mt07 kalkti egzozlu,ooo neydiii giiiii. Vallahi icim titredi,oyle boyle sesi yok,ama zalimin makinasi cok dengesiz diyolar virajda yav.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler