Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

samura motor a dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı gurzan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 şubat 2006 tarihinde samura'dan ybr almıştım.
    acele ve heyecandan, garanti-bakım kitapçığını almayı unutmuşum.
    defalarca telefon ettim, fuarda yüzyüze görüştüm, sonrasında mailler attım, her seferinde kargoyla göndereceklerini söylediler, ama hala gelmedi.
    topiği okudumda, artık beklemeyeyim o zaman

demekki, Kemal bey hala yoğun...

25 ağustos 2006
    yaklaşık 7 ay sonra bugün, garanti-bakım kitapçığını gönderdiler.
    ne diyeyim... teşekkürler
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende samura motor hakkında bir anımı anlatayım.
    geçtiğimiz mart ayında motor araştırması yapıyoruz bir arkadaşımla pek bir şey de bildiğimiz yok bütçemize uygun motorlara bakıyoruz her neyse altadık izmitten istanbula geldik. samura motor yamaha bayisi biz de siyah ybr bakıyoruz. içerde gençten bir eleman var. baktık motorlara siyah yok. eleman dedi ki sadece bizde değil turkiyede bulamazsın dedi. biz günde 10 ybr satıyoruz her parti malda siyah istiyoruz göndermiyorlar dedi. iyi dedik bu adam a inandık. karşıya geçtik sirkecide özen motorun yanında bir motorcu var kapının önünde 2 tane siyah ybr var. girdim sordum daha var mı siyah dedim çünkü hemen alacak durumumuz yoktu 2-3 hafta sonra kalır mı dedim adam daha çok var kafanı takma dedi. onu geçtim geldik izmite burdaki yamaha bayisinde de varmış siyah ybr.
    yani samura siyah bulamazsın gel ben sana elimdeki kaptırıyım demeye getirmiş. sonradan anladık.
    ==============================
    ==============================

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    samura bencede iyi bir satıcı firma değil, ciddi anlamda motor almak için gittiğim ve sonradan geri çıktığım bir firma. liste başı motorlardan birinin konuşmasını yapmak için gittim ama , takan yok, arkadaşalar paranın ve imanın kimde olduğu bilinmez, bende para yok zaten ama adamlarda da ilgi yok
    let it be

dou147 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    yamaha bayilerinden 1. suleyman memnun 2. samura gerçekten hiç bir işe yaramazlar...

özellikle sulayman memnun bu dünyadaki son motorla ilgili dukkan olsa kapısından içeri adımımı atmam
    [B][CENTER][SIZE="2"][U]If you have a 10$ brain then you should buy a 10$ helmet[/U][/SIZE][/CENTER][/B]

çok garip...ben Samura Motor'a teşekkür etme amaçlı başlık açmak için foruma girdiğimde böyle bir başlıkla karşılaştım.

2. el aldiğim dragstar 1100 henüz 4000 km de olmasına rağmen uzun süredir yattığı için ve içime sinmesi açısından 5000 bakımına soktum. İlgi ve alakaları, Reyhan Hanımın misafirperverliği süperdi.

...bence sadece forumlardan okuduklarınızla genelleme yapmayın arkadaşlar...eğer öyle olsaydı Motomax Türkiye'nin en iyi satıcısı, keeway superlight da dünyanın en iyi cruiserı olurdu....

aman dikkat.

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    İlk Defa Duydum
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Kymco xciting arkadaşla ön cam, sonra yan canta v.s arka canta aldık.
    Kemal beyde alı beyde gayet alakadar oldu. Mennun kalmıştım.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Demekki değişmeye başlamışlar. Mı acaba
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    beni yamaha markasından soğutan namı değer samura başıma neler geldi saymakla bitmez şu anki motorum suzuki ve bu zihniyetten uzağım yine para harcıyorum ama rezil olmuyorum en azından bencede uzak durulmalı

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yorumlarınızı yeni açılan başlıkta yazarsanız daha iyi olur.

## Motosiklet Sektörünün Yüzkarası Firmaları ## adlı başlık BBRR tarafından kilitlendi. Yani şikayetlerimize bu başlıktan devam mı edeceğiz? Bence motosiklet sektöründeki firmalardan ağzı yananlar buraya başlarına gelen olayları yazmalıydı. Burası bir forum ve herkesin her konuda olumlu veya olumsuz düşüncelerini yazma hakkı var. Zaten şimdiye kadar yazılanlar da büyük ölçüde benzerlik gösteriyor. İlgisizlik, yalancılık, kandırmacılık, yüksek fiyatlar, v.s... Ben hiçbir firma için boş yere olumsuz birşey söylemedim. İnsanları istedikleri ürünler için gelecek diye yalan yanlış vaatte bulunmaları ve mağdur bırakmaları hiç hoş değil. Motorumu yeni aldığımda, kasklarımı uzun zamandır kullandığımdan kasklarımı da yenilemek istiyordum. Bana uygun beden olmadığından 6 aydır kask bekliyorum. Bu gün gelecek, yarın gelecek diye diye süreyi 6 ay yaptılar ve hala kask ortalarda yok. Neredeyse yaz bitecek!
    BBRR'ın diğer konuyu kilitleyip yeni konu açma hakkındaki çalışması yalan olmuş anlaşılan.

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Topik 2006 senesinden kalsada Samura motor için klasik birşey şaşırmıyorum..

ama 2 senede değişmişte olabilirler msj ları yazarken tarihlere dikkat edelim
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

samura motora gerçekten dikkat edin...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samura motora gerçekten dikkat edin...
    bugun kayıt oluyosun ve 1 sene önceki topiği nereden biliyosun buluyosun vede dikkat deyip hortlatıyosun.....sebebepp....nedir açıkla bari .bizde bilelim...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun kayıt oluyosun ve 1 sene önceki topiği nereden biliyosun buluyosun vede dikkat deyip hortlatıyosun.....sebebepp....nedir açıkla bari .bizde bilelim...
    şimdi google a "samura motora dikkat" yazdım ilk mt çıktı oradan mt ye üye olmuştur belki arkadaş

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH kurtarsın diyeyim...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

bende gittim berbat davranış bozukluğu var hepsinde.

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 sene veya 10 senelik olması önemli değil samura motorla benim bi alışverişim oldu ve memnun kalmadım.
    gelelim nerden buluyorum ve dikkat ediyorum googleye samura motor sikayet memnunuyet gibi seyler yazdığında karsına çıkıyor bilmem anlatabildimmi
    bende üye oldum vee motor severleri uyarıyorum ben madur oldum siz olmayın...
    peki sen neden bu durumdan rahatsız oluyorsun sende onu açıklada bizde bilelimm..?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 PM ----------

Alıntı kasvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni yamaha markasından soğutan namı değer samura başıma neler geldi saymakla bitmez şu anki motorum suzuki ve bu zihniyetten uzağım yine para harcıyorum ama rezil olmuyorum en azından bencede uzak durulmalı
    bende soğudum tövbe vallaha

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler