Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Honda Hakkındaki Görüşleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bildiğiniz gibi 4 japon devi var ama bakıyorumda forumlarda olsun genelde hondayı herkes küçük görüyor begenmiyorlar iyi değil vs deniliyor siz ne düşünüyorsunuz bende de aksine honda aşkı var tamam hız olarak diğer motorlardan biraz yavaş gibi ama diğer özellikler bakımından da mı dğer 3lüden çok geride Honda hakkındaki temel düşünceleriniz nedir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Honda Japon markaları içinde en kötüsüdür bence. Teknolojisi mi düşük. Hayır, belki de hepsinden daha ileri. Yaygınlık yönünden mi kötü? Hayır, hepsinden daha yaygın. Sahip olduğu üretim imkanları mı kötü? Hayır, belki de hiç arıza yapmayan eskimeyen motor üretebilirler. İmajı mı kötü? Hayır, hepsinden daha iyi bir imajı var. Ee, o zaman neden en iyisi değil de en kötüsü?. Çünkü, kapitalizm denilen sistemin de en iyisini onlar uyguluyor. Bu felsefe sayesinde insanların arkasına geçip iki puan almayı en iyi onlar beceriyor. Çok güzel tasarımlar, kullanıcı dostu ekonomik konforlu modeller piyasaya sürüp ikitekercilerin gönlünü kazanırken parça ömrü, arıza sıklığı gibi konularda da gönlünü kazandıkları ikitekercileri öpüyorlar. En büyük Honda! Yersen

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Hondasına göre değişir dostum .

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    honda tr de gerçekten servis yedek parça olarak en iyi japon dur
    fakat kalite sağlamlık olarak aynı şeyleri söyleyemem

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Model önemli! !

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    genel anlamda kardeşim yani supersport da olsun diğer modellerde olsun aynı durumlar var yani

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Orjinal japon malı Honda bilen bilir Honda hayat demektir.
    montrello, OnurTr, Maslak ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    honda pcx
    Honda iyidir, honda öpüyorsa bana birisi açıklasın kawasaki ne yapıyor ?
    OnurTr ve Maslak bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    honda hayat onda ölüsü bile 5 liraher sene +5 bin lira kar yaptırır sahibine

Bir laf vardir. "Honda, Japonya'nin tofaşıdır."
    Eski bir honda kullanicisi olarak bu lafa aynen katiliyorum...

Çanakkaleye daha servis açamadılar. Güya en çok satan motor markası...

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğerleri daha iyiyse onlardan alırsınız bize neyi soruyorsun tam anlamadım. Bir çamur atma işine mi girişiyorsun benim babamın oğlu değil buyrun: honda, istediğiniz gibi sövün, ben seviyorum ����

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Motosikletlerini takip ederim hani kimse de bu nasıl mal çok kötü diyen olmadı ama geri deniyor neye göre hıza göremi onu da bilmiyorum açıkcası o yüzden size sormak istedim .

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asfalt kullanımı için günün birinde alacağım 3. motorum kesinlikle Honda olacak ve hiçbir şey vazgeçiremez beni bu düşünceden. İsterse sonradan yolda giderken havaya uçsun alet komple. Honda'dır artık bu saatten sonra benim için. Adamlar servis kitapçığında kaliperdeki pistonun çapını bile yazmış ayrı ayrı. O detaycılık yeter bana.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    En ucuz Japon Honda doğal olarak ucuzluk kaliteye ile doğru orantılıdır. AEA ın da dediği gibi Honda yakıt tasarrufu yapıcam, en az yakan ben olucam diye motorların canını alıyor.

Honda kötü değil ama bi Yamaha bi Kawasaki ile kıyaslanamaz bile...

Motosikleti
    Zongshen ZSgy125--SYM GTS250i Evo
    Dört silindir sınıfını bilmem ama küçük hacimli kısmında motosikletlerini de izlediği politikayı da sevmiyorum. 2004 ten beri ürettiği bir cbr 125 2011 den beri ürettiği cbr 250 var. Özellikle cbr250 yi ilk çıktığı tarihten beri takip ediyorum birçok kez kullandım evet sağlam bir motosiklet ama 2011 den bu yana değişen bi kafa grenajı bir de fiyatı var adamlar motosiklete bir şey koymadan fiyatı koydukça koyuyor, ayrıca tamam yedek parça ve servisi bol ama özellikle son zamanlarda servis çalışanlarının tavırları beğenmediğimiz birçok çinli motorun çalışanlarından çok daha berbat. Kendim bu sınıf bir motosiklet alacak olsam r25 olur 250sl olur gt250r olur ama bu motor honda olmaz. Tabi bunlar benim fikirlerim benim gözlemlediklerim benim duyduklarım. Sevene de binene de -ki benim çevremde çok var- saygı duyarım.

herkes sadece yakıt tasarrufu demişte. uzun ömürlülük konusunda honda iyi markadır. aea bi yayında japon tofaşı dediği için bi anda herkes öyle demeye başladı.aslında hondaya olan nefret honda tr den kaynaklanıyo. millet yamahayıda sevmezdi. bi mt 07 yi ucuza getirince, r 25 piyasasındakilerden kaliteli olunca millette bi yamaha sevdası oluştu. en kaliteli motor yamaha oldu
    TIGERSHARK ve ^adm^ bunu beğendiler.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bir honda sahibi olarak söylüyorum beni Türkiye distiribütörü malesef zayıf. . İnsanların istedikleri motorları değil kar oranı yüksek modelleri getiriyorlar. Bizzat yerinde gördüm Vietnamlı thailandlı bile bizden cok daha kaliteli hondalara biniyor küçük sınıfta. Yinede iyidir tüm bunlara ragmen fiyatlar ucuk da olsa
    weirdo1 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    iyidir, güzeldir, evinin kadını, çocuklarının anasıdır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Daha önce de yazmıştım. İlk üç motorsikletim Honda'ydı. Eğer şimdi kullandığım motorsikletin Honda versiyonu olsaydı, $3000 daha verip gidip Honda olanını alırdım. Genel olarak insanlar pahalı diye çamur atıyor anladığım kadarıyla.

Yanlış anlamayın, Honda kimsenin bilmediği bir şeyi biliyor falan değil. Her marka da diğerlerinden farklı bir şey sunduğu için ayakta. Honda da, her modelinde olmasa bile genel olarak, ciddi oranda kalite, güvenirlilik, dayanıklılık, ve sorunsuzluk sunuyor, ve bence bunlar ekstra parayı fazlasıyla hakeden özellikler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)