Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ural Sidecar Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    osurgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu canavarlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

bi abimiz almış bu motoru dünya turuna çıkmış

kullanışlı mıdır bunlar, uygun mudur uzun yola, görüşleriniz nedir?

not: (rotasızseyyah.com dan alıntı fotoğraf)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Köy yerinde falan iyi olur, istqnbulda aralardan gecemeyiz

Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köy yerinde falan iyi olur, istqnbulda aralardan gecemeyiz
    Bu marka hk bilginiz var mi?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    iş dünyayı gezmeye gelince bu sepetli motor olayı sanki daha güvenli geldi bana yorgunluk, yol şartları vs ile yapılacak hataları araba gibi olan bu sistem daha tolere edecekmiş gibi, ayrıca istediğin kadar yandaki sepeti yüklersin ...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    "novelty" türü araç. Eski Sovyet Rusyasinin gizemini ille de sidecar isteyen az sayıdaki yurt dışı müşterisine pazarlıyor. Çok fiyata göre performans aramayın. Arka iki tekerin de güç alması gibi pozitif bir özelliği mevcut.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Bmw nin uralı değil mi bu ?

Bmw nin uralı ise 2.dünya savaşında kullandılar bu motorları. Bunun temizini falan bulman çok zor yada bulacaksın ve yapacaksın sıfırdan.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Benzinin bol ve ucuz olduğu ülkelerde kullanılır.2.dünya savaşı BMW lerinden araklamadır.

Motosikleti
    SD 1290R
    Ural hala üretiliyor, Rusya'da. Motor eski dizayn, ama enjeksiyona geçtiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Bu motosıkletı daha önce kullandım suan planet olarak gecıyor . Öncelikle motosiklet çok güçlü bende 70 modeli vardı. Sorun çıkarmazdı ayrıca eminim kayadan sağlam bu motosikletler heryeri demir mi çelik mi bilmiyorum artık ama 1 yıl kullandım Ha birde yokuş yukarı kendim pikap arabayı iple bu motosikletle çektiğimi bilirim. 1 tonu havada karada sanamısın demeden dağ tepe çıkar bu motosiklet. Ha benzinide bildiğin bardak bardak içiyor orası ayrı. Birde çalıştırması çok zor. Öyle bir basınç varki eğer çalıştırırken ayak marşıyla teperse topuğun bile kırılabilir.
    Bendeki bunun aynısıydı .

Bizim buralarda adına Rus Malı derler Ben askere gidince satmışlar bulsam şimdi tekrar alacağım ama bulamadım malesef.

Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş dünyayı gezmeye gelince bu sepetli motor olayı sanki daha güvenli geldi bana yorgunluk, yol şartları vs ile yapılacak hataları araba gibi olan bu sistem daha tolere edecekmiş gibi, ayrıca istediğin kadar yandaki sepeti yüklersin ...
    Aksine daha güzensiz bence. Hiç kullandım mı bilmiyorum ama ban kullandım. Viraj falan çok zor geldi bana. Düz giderken motoru sepetten tarafa çekiyor. Ben hızlanmaya bile tırstım.

Motosikleti
    SD 1290R
    @mobyby, bahsi geçen motorsiklet 4 zamanlı 750cc boxer motora sahip, bizim eski sıradan Ruslardan değil.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mobyby, bahsi geçen motorsiklet 4 zamanlı 750cc boxer motora sahip, bizim eski sıradan Ruslardan değil.
    tamam işte 2 'nin 4 zamanlısı bu aynı beden farklı beyin mal sağlam ve güçlü onu anlatmak istedim :D

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı mobyby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam işte 2 'nin 4 zamanlısı bu aynı beden farklı beyin mal sağlam ve güçlü onu anlatmak istedim :D
    Anladım, da sadece 2 zamanlı 4 zamanlı farkı yok. Boxer motor ile paralel çift silindir arasında dağlar kadar fark var.

Alıntı uugguurr86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksine daha güzensiz bence. Hiç kullandım mı bilmiyorum ama ban kullandım. Viraj falan çok zor geldi bana. Düz giderken motoru sepetten tarafa çekiyor. Ben hızlanmaya bile tırstım.
    peki dünya turunda güvenli ve doğru seçim hangisi?

bmw gs ler hiç hoşuma gitmiyor, tüm yolu asker gibi gezmenin de keyfi olur mu bilmem bi de arıza çıkarırsa nolur muamma

harley touring lerden alsak nasıl olur?

not: sadece merak, alıp dünya turuna çıkcağımdan değil tabi ki)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Bu motosıkletı daha önce kullandım suan planet olarak gecıyor . Öncelikle motosiklet çok güçlü bende 70 modeli vardı. Sorun çıkarmazdı ayrıca eminim kayadan sağlam bu motosikletler heryeri demir mi çelik mi bilmiyorum artık ama 1 yıl kullandım Ha birde yokuş yukarı kendim pikap arabayı iple bu motosikletle çektiğimi bilirim. 1 tonu havada karada sanamısın demeden dağ tepe çıkar bu motosiklet. Ha benzinide bildiğin bardak bardak içiyor orası ayrı. Birde çalıştırması çok zor. Öyle bir basınç varki eğer çalıştırırken ayak marşıyla teperse topuğun bile kırılabilir.
    Bendeki bunun aynısıydı .
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...dfd305ce3eca7e

Bizim buralarda adına Rus Malı derler Ben askere gidince satmışlar bulsam şimdi tekrar alacağım ama bulamadım malesef.
    peki dünya turu için uygun mu? yanni hem basit bi motor, hem de kaza riski düşük, sizce ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki en uygunu bu mu? sebepleri üstte yazdım haklı mıyım? siz olsanız neyi tercih ederdiniz?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Alıntı osurgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki dünya turunda güvenli ve doğru seçim hangisi?

bmw gs ler hiç hoşuma gitmiyor, tüm yolu asker gibi gezmenin de keyfi olur mu bilmem bi de arıza çıkarırsa nolur muamma

harley touring lerden alsak nasıl olur?

not: sadece merak, alıp dünya turuna çıkcağımdan değil tabi ki)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

peki dünya turu için uygun mu? yanni hem basit bi motor, hem de kaza riski düşük, sizce ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

peki en uygunu bu mu? sebepleri üstte yazdım haklı mıyım? siz olsanız neyi tercih ederdiniz?
    Bence uygun ama fena benzin harcar eskileri . koruma demirleri oldugu ıcın devrılsede bırsey olmuyor ayrıca koltugu fena rahat gercekten yanı kmlerce yol gıdebılırsın. eskisi ile zor ama bu 4 zamanlı ıle gıdılır cunku 2 zamanlı bellı bır vakıtten sonra dınlendırılmesı gerekıyor.

Bence uygun ama fena benzin harcar eskileri . koruma demirleri oldugu ıcın devrılsede bırsey olmuyor ayrıca koltugu fena rahat gercekten yanı kmlerce yol gıdebılırsın. eskisi ile zor ama bu 4 zamanlı ıle gıdılır cunku 2 zamanlı bellı bır vakıtten sonra dınlendırılmesı gerekıyor.
    teşekkür ederim

peki sizin tercihiniz ne olurdu? sebepleri?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Alıntı osurgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim

peki sizin tercihiniz ne olurdu? sebepleri?
    bu yenı versıyonları iyiymiş hem enjeksiyonlu hemde 4 zamanlı alınır hemde ömürlük kullanılır bendeki 70 modeldi ama hala taş gbiiydi ya :D çok sağlam bu makineler gerçekten

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun karda hiçbir 4.4 ün gidemiyeceği kadar abartı karda bir videosu vardı. alet show yapıyordu dişli lastik ve arka iti teker çekişiyle

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun karda hiçbir 4.4 ün gidemiyeceği kadar abartı karda bir videosu vardı. alet show yapıyordu dişli lastik ve arka iti teker çekişiyle
    aynen hocam, adventure videolari var suruyle,

sizin tercihiniz ne olurdu dunya turunda? Sebepleri? Bu motor tercih edilirmi

Motosikleti
    SD 1290R
    Amerika'da eyaletler arası yolculuklarda bariz farkla tercih edilen motorsiklet: Honda Goldwing.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)