Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Aprillia RS 125 Almaya gideceğim lütfen fikirleriniz önemli :) - Motorun resimleri.

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Öncelikle herkeze tekrardan teşekkür ederim bu değerli yorumlar için evet kararımı verdim. Aprilia yı almayacağı. Ne bütçe olsun masraf parça olsun beni aşabilir. Araştırmama göre baya da motorlarla kafa tutan üst devirlerde çıldıran bir motor. Bu benim için hem maddi hem manevi sıkıntı yaratabilir.

Başlangıç için CBR125R beklemeye devam edeceğim. Herkes e teşekkürler İyi akşamlar
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    kawas 250 al cbr seni pişman edicek alında bir motorcu sölymeişti dersin cbr sele oturuş pozisyonu çok kötü hiç rahat değil

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Konuyu kaçırmışız, cbr 125 nere rs 125 nereee...tam sentetik 2 zamanlı motor yağı kullanırsın motoru kullanmadan diğer motorlar gibi ısıtırsın sorun yok yapıştır gitsin...

Parçası 1 haftada yurtdışından veya ebaydan gelir diğer bazı marka motorlara göre pahalıdır ama farklı üretimde parçalarda mevcut diğer motorlarda olduğu gibi.Durduk yerede sorun çıkarmaz millet hor ve bilinçsiz kullandığı için çoğu kimsenin elinde kalmıştır motor...

Kawasakiden ucuz olduğu kesin parçalarının...

Arkadasım şahsen o tokattaki rs 125 3-4aydr orda satilmiyo adam da ısrarla ayni fiyata koyuyo 2.el piyasasi emin ol daha dusuk .
    Ama sunu soylemek isterim burda 2zamanliya karsi bi entipati var yok ustasi yokmus yok bakimi zormus merak ediyrm kaciniz iki zamanli motora bindi ? Ayrica rs 125 yksek devirli oldugu icin 20binde piston yiyo eger devrinde kullanirsan 50bin kmyi rahat gorur bana kimse gormez demesin bende mz var 301 hAVA soğutmali 300binde 3. Rektefesini yeni yaptk !!!
    Rs su sogutmali isiya daha az maruz .
    Usta konusunda da emin ol her yerde var 25 motorlar 4tden daha basit .
    Bakim isine gelince de kaliteli bi yag kullanirsin duzenli benzin yag hava filitrelerini degistirirain is tamam aprila kendini kanitlamiz bi marka kendi keyfine gore al kimseyi sallama ...

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Aprilia rs 125 bulsam temiz kesin alırım 2 zamanlı saf güç

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)