Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2000 tl ye ne alınır Yardım Lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Normalde 5-6 kağıta bişey alıcaktım ama bu ara durumlar kötü . Sürdüğümde bana zevk vericek sorun çıkartmayacak , görünüşü çok önemli değil ama eli yüzü düzgün olsun, ayağımı yerden kesssin yeter. Ehliyetim var , Ekipman işini ayrı halledecem . Vitesli istiyorum ne alabilirim bu fiyata .
    Not-Lütfen o paraya motor alınmaz elinde kalırcılar mesaj yazmasın , herkesin boyu bir değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Hem tavsiye istiyorsun hemde sonuna o paraya motor alınmaz demeyin diyorsun, forumların amacını çok yanlış anlıyorsunuz bence.

2000 TL yazısını görünce ekipman soruyorsun sandım, çok ciddiyim. Elinde 2000 TL var sa nisan mayıs ayına kadar bekle elindeki parayı 4 bin falan yap git bir tvs apachi falan al. Amaç hevesini kırmak değil böyle anlamak istersen diyebileceğim bir şey yok fakat o paraya mondial ( ki benim nacizane tavsiyem en azından tvs alman ) bile yok. Senin canın 2000 TL etmez mi ?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Vayy be ben 1800 tl ye shoei marquez kask almayi dusunuyorum..
    Sen motor almaktan bahsediyosun..

Motor onerime gelince asya nostalji bakabilirsin

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Valla yalan yok, ben de kask tavsiyesi istiyorsunuz sandım. O bütçeye en iyi ilaç cub tarzıdır herhalde.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    elektirikli alın bence hem bakımı benzini felan ugraşmazsınız. yoksa mondial cuplardan başka bulamazsın heralde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    2 bin liraya snapiyi satabilirim

Kuba kee100 cub alabilirsin 2 yıldır kullanıyorum sorunsuz

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 bin liraya snapiyi satabilirim
    Dostum snapyy kaç parada 2 bine satıyorsun yapma lütfen 2 bin liraya cup mı alınır?

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    ben 1 sene cub kullandım performanslı değil ama okadar uzun yol yaptım 70 max 80 km hızla heryere gider artı hiç yakmaz emin ol iyi ayarlı bir cub uzun yolda 2 litre ile 130 km yol yapar
    vitesli bir motor vergisiz
    küçük diye hor görme lastiği yedek parçası ucuz ve geneli uzun ömürlü işletme maliyeti düşük keşke benimkini satmasaydım şehir içi on numara
    hatta iyi bir sürücüysen düşük hızlarda (50 60 km gibi) arka ayaklık sürtene kadar yatarsın

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı REASON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde 5-6 kağıta bişey alıcaktım ama bu ara durumlar kötü . Sürdüğümde bana zevk vericek sorun çıkartmayacak , görünüşü çok önemli değil ama eli yüzü düzgün olsun, ayağımı yerden kesssin yeter. Ehliyetim var , Ekipman işini ayrı halledecem . Vitesli istiyorum ne alabilirim bu fiyata .
    Not-Lütfen o paraya motor alınmaz elinde kalırcılar mesaj yazmasın , herkesin boyu bir değil.
    Buralarda olsun 2 bin liraya çok güzel yolda bırakmıcak mondial drift bulurduk hatta 1500 liraya herşeyi tam breton125 alabilirdin ama istanbulda ne bulursun bilmiyorum ama bence cup alma derim orası burası hemen kırılmasın.Mondial veya kanuni marka al derim parçası bol ve ucuz hem şeklide yerinde sayılır vergisi olmasın dersen 100 lük ama debriyajlı modellerede bakabilirsin.İyi bakıldıktan sonra çinliler yolda bırakmıyor kim ne derse desin biraz iddalı oldu ama gerçekten öyle tecrübe ile sabit.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mh drift olabilir
    o paraya cub alınmaz

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Kesinlikle Kuba çita 150 r uzun soluklu olsun dersen 100r

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Üstüne 500 tl daha ekle Honda fizy al bence üstüne almak için ve sigorta içinde para vericek sin ama inan sana yeter . Ben kullanıyorum 2012 model 50.000 de aldık 2.250 ye sorun yok . Zaten korumalikli ve ucuz tavsiye ederim[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Vitesli yazısını görmemişim pardon

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    O paraya motosiklet alınmaz değil ama siz yinede almayın, birazcık sabredip bütçeyi arttırmaya çalışın.Kesinlikle artmıyorsa köylü tipi birşey bakım, bütçe arttırabilinirse mondial one 150 ye göz atın.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    O paralara 2.el mondial superboy alınabilir veya kuba çita 150 r veya 100 vergi vermek istemiyorsan 100 al böyle 2004-2005 innova 125 alabilirsin şuan var 2.200 - 2.300 e pazarlıkla alabilirsin bana kalırsa tabiki honda yanı suyunu çıkarana kadar bin banamısın demez.

Mondial vulture bakabilirsin.temizini bulursan isteklerini her turlu yerine getirecektir.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2100 liraya sıfır Kuba cg125 tavsiye ederim. Kullanıcısı olarak memnunum lastik ve benzin dışında kolay kolay yolda bırakmaz .

Motosikleti
    2015 HONDA CBF 150
    Git köylü tipi cg al derim valla. Bi arkadas iyi baktimmi cinliyede bise olmuyo demis dogru demis bende 2 tane cg tipi köylü kullandim bakimdan başka masraf etmedim banamisin demedi cinlinin en dayaniklisidir. Ama konfor dersen cok arama işini her türlü gorur girip ckamayacagi yerde yok

Huzeyfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Dostum 2000 TL ye CG tarzı motorlara bakabilirsin. Benim ilk motorum Mondial MG 125 Classicti. 10.000 Km kullandım. Kendi kendine farı, sinyali, benzin göstergesi vs. bozuluyordu. Ama hic yolda bırakmadı. Üniversiteye onunla başladım onunla bitirdim. Az yakar parçası ucuz vs.. (Ekipmana özen göster yeter..)

f terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pioneer xf200-2a
    ben de motorumu 2.000 liraya aldım 350 lira da sigorta 2350ye maloldu ekipman haricinde

xf200-2a model ismi çok çetrefilli ama olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)