Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beyin Fonksiyonlarım Durdu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi birkaç sürücü kursundan geldim ve sanırım şuan mantıklı düşünemiyorum 3 tane kursa gittim yeni yasa A1 ehliyete kayıt olmak için. Hepsi farklı bir şeyler söyledi bunları sizlerle paylaşıp fikir almak istiyorum yarın sabah kaydımı yaptıracağım.

1.Kurs: 600 tl kurs ücreti + 125 tl yazılı sınav + 125 tl direksiyon sınavı + 275 civarı da emniyet tutar dediler. Yazılı sınav mayıs, direksiyon haziranda dediler.
    2.Kurs: Kurstaki bayanlar yeni yasayı benden öğrendiler. Başka birini arayıp bizim motor kaçlık ya a1 verir miyiz? dedi. Sen haftaya gel bize de yazı gelmiş olsun dediler.
    3.Kurs: MEB olduğunu baskılayan ve her yerde adını gördüğümüz tanındık bir kurs. 750 tl kurs ücreti + 70 er tl sınav ücretleri + emniyet masrafları dedi. Önce yaşımın tutup tutmadığını konuştuk. Biraz matematik muhabbeti sonrası şimdi yazılırsam a2 lerle beraber şubatta sınava girebileceğimi fark ettiler. A1 in otomatik ve manuel olarak yazacağını söyledi yani vitesliyle ya da scooterla sınava gireceğimizi, vitesliyle alan ikisini de kullanacağını ama scooterla alanın vitesli kullanamayacağını söyledi. Kurs motoru da vitesli bir moped

Sonuç olarak 3. kursa yazılmak mantıklı geliyor en azından bilindik bir kurs ve şubatta girersin diyorlar. 150 lira fazla kurs ücreti vereye değer mi ? Zaten yeni yasa ödemeleriyle 1200-1350 arası bir miktar ödenecek 125cc motosiklet için... Giren şemsiye açılmaz mantığının yeri midir?

Bu arada 1999 Nisan doğumluyum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    Kadıköy de veya yakin isen gelisim surucu kursu iyidir
    ulassscannn bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    eşten-dosttan motor bulur öğrenirim diyorsan, yazıl ucuz bi yere gitsin. hem kafan rahat olur, "hadi süren bitiyo" diye sıkıştıran da olmaz, kafana göre, kafanıza göre çalışırsın.

bende gelişim sürücü kursundan aldım gecen sene mart ayında herşey dahil 750 e patladı tavsiye ederim.. suan kursa ve kart ücretine felan ne verdim hatırlamıyorum ama b ehliyetime a2 eklettim 750 liraya patladı.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşten-dosttan motor bulur öğrenirim diyorsan, yazıl ucuz bi yere gitsin. hem kafan rahat olur, "hadi süren bitiyo" diye sıkıştıran da olmaz, kafana göre, kafanıza göre çalışırsın.
    1 Yıl önce cbf150 ile başladım, 6 aydır Fiddle sahibiydim geçen hafta sattım, çok yakınımda da cbr250 var. Toplamda da kurye stilinden uzun yola 5 bin km civarı tecrübe var. Yani kurs motoruna ve parkura alışmak yeterli olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Alıntı SametK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gelişim sürücü kursundan aldım gecen sene mart ayında herşey dahil 750 e patladı tavsiye ederim.. suan kursa ve kart ücretine felan ne verdim hatırlamıyorum ama b ehliyetime a2 eklettim 750 liraya patladı.
    Malesef 4.Levent'teyim yine de teşekkürler. 750 kurs + sınavlar + emniyet + rapor vs derken bana bi 1200 civarı en az oturacak yapacak bir şey yok Bu baktığım kurslar hem yakın hem de parkurları her gün kullandığım yol sanırım

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    GİS Akademi sizin için en uygunu gibi görünüyor.

Alıntı GB79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GİS Akademi sizin için en uygunu gibi görünüyor.
    Ehliyeti ve yeni motoru aldıktan sonra ilk planım o zaten

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ulassscannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti ve yeni motoru aldıktan sonra ilk planım o zaten
    GİS Akademi ehliyette veriyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)