Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet sınavını geçtim fakat kartı daha çıkarmadım

Motovento
    REKLAM ALANI

Ehliyet sınavını vs geçtim ama kartı daha çıkarmadım 2016dan sonra çıkarsam stajyer olarak mı sayılırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    aynı durumdan ben de muzdaribin. stajyer olarak sayılacaz orası kesin. yalnız bizim ehliyetler gene eski a2 mi olacak orası net değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

dün beni brisi yeni a1 e düşeceksi diyerrek korkuttu başka birisi de yok eski a2 yi alacaksın ama sadece 75 ceza puanı sınırın olacak diye rehatlattı ama ortada net bişey söyleyen yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

öğrendiğim kadarıyla stajyer olarak sayılacaz fakat ehliyetlerimiz eski a2 nin dengi olan A sınıfı ehliyeti alacaz.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Şurada 3-4 gününüz kaldı bırakın artık düşünmeyi alınca görürsünüz ne olucağını

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Motorda stajyer uygulaması yok sadece yaş uygulaması var arkadaşlar.Yaşın 24 se A sınıfı ehliyeti hemen veriyorlar sana ne stajyeri siz araba ehliyeti almıyorsunuz..Yaşınız 24 den küçük fakat 2 yıllık a2 ehliyetiniz varsa yine A sınıfı ehliyeti almaya hak kazanıyorsunuz..Benimde şuan dosyam elimde ocak 4 ü bekliyorum ehliyeti çıkartmak için..Kimseye kulak asmayın girin resmi gazeteye okuyun..

emreyild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Ocak 2016dan itibaren kursa yazılanlar için geçerli. Sertifikanızda a2 sürücü adayı olur yazması lazım sizin için bir sıkıntı yok

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı attiss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet sınavını vs geçtim ama kartı daha çıkarmadım 2016dan sonra çıkarsam stajyer olarak mı sayılırım
    Evet .

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet .
    Dostum insanları yanlış bilgilendirme boşuna öyle bişey yok..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Sahin35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum insanları yanlış bilgilendirme boşuna öyle bişey yok..
    Senin dediğin gibiyse ehliyetini aldığında A sınıfı ehliyet vermeleri lazım, ama sanmıyorum öyle olacağını A2 verecekler. Bekleyip göreceğiz bakalım.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/157777-a1-a2-a-sinifi-ehliyet-ile-ilgili-detayli-aciklamalarim-ve-surucu-kurslari.html
    buradan okuduğum kadarıyla 2016 da ehliyeti aldığımızda eski a2 görevi gören A sınıfı olacak ehliyetlerimiz

remomax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni dlp-100>>Ybr 125>Kymco 200i>cb12f>Gsx-125
    1 ocak 2016 dan önce dosyanızı ehliyete dönüştürmeniz gerekiyor yoksa stajyer uygulamasına kalıyorsunuz.Gerçi bir çok yerde yoğunluktan dolayı randevu alamama sıkıntısı var ben ucu ucuna çıkarttım

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin dediğin gibiyse ehliyetini aldığında A sınıfı ehliyet vermeleri lazım, ama sanmıyorum öyle olacağını A2 verecekler. Bekleyip göreceğiz bakalım.
    abi ben randevuyu alsam yer varsa yeni yıla kadar 1 günde halledilecek işler değil mi bu kartı çıkarma olayı ? yarın için bir umidim var umarım gerçekleşirse motoruda ehliyetede çok kısa zamanda kavuşacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)