Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Göz Göre Artık Çekinme Yok İnsanlarda :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    başlığı yalnış yazdım kusura bakmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Abartılcak bi durum yok trafıkte kontrollu sıfır gecis ıle yola cıkıyor adam
    bindiregandi bunu beğendi.

arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abartılcak bi durum yok trafıkte kontrollu sıfır gecis ıle yola cıkıyor adam
    kontrollu yola çıkıyor öyle mi....bravo

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    doğu garajı

Mvl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR600RR
    ben de çok bi şey göremedim...

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Yani adam biraz yanlış yola çıkıyor evet bu konuda hemfikirizde. Aracın burnunu azcık fazla çıkartıyor. Video siz yaya geçidinde durunca bitiyor ve oraya kadar ne adam size hiç birşey söylemiyor , sizde ona. Muhtemelen bu yüzden arkadaşlar birşey yok demiştir.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili kardeşim resmen adamın önüne sürmüşsün motorunu .

Orada o aracın dibinden geçmek için hiçbir sebebin yokken sırf kameraya konu olsun diye olay yaratmaya çalışmışsın. Kusura bakma ama bu yaptığına resmen ayıp derler. Sizlerin bu anlamsız agresiflikleri yüzünden diğer motorcular zarar görüyorlar.

Bu arada yeni farkettim olayın olduğu yerde sağa dönerken sol sinyaliniz yanıyor . Araç bunu görmüş ve sola döneceğinizi bile düşünmüş olabilir.

Çuvaldızı önce kendinize batırmalısınız sonra başkalarını eleştirmeye çalışın.
    berkcigdem, ybalci, Onurhan D ve 16 diğerleri bunu beğendiler..

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Adamın geldiğini göre göre önüne sürüyorsun gelmiş burada höreleniyorsun!

Sana soru... Otobüsün hizasında giderken neden arabayı görünce arabaya doğru kayıyorsun bunu bana açıkla???

Kameraya malzeme çıkarmaya çalışma mazallah bir gün 3. sayfa haberlerine malzeme olursun.

Başka bir videonda senin burada tartışıldı bence trafikteki davranışlarını gözden geçirmelisin. Trafikte bu kadar asabiyet senin zararına olur biri alı verir altına olan sana olur bunu unutma bence.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav hacı abi birkaç defa korna çalsan arabanın önüne varmadan önce araç sürücüsü farkederdi seni. ben bu tarz durumlarda öyle yapıyorum ve işime yarıyo. motor sessiz ondan farketmiyo belli. trafikte sakin olmak gerek. hayatımızda bir daha %99 ihtimalle görmeyeceğimiz insanlar için sinirleri bozmaya, tehlikeye girmeye hiç gerek yok. sakin olalım güvenli sürelim.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    18. saniyeden başlayarak araç görüş sahası içinde. Motosiklet sürücüsü olarak yola çıkışında kontrol etmeme ihtimaline karşı önlem alıp mutlaka kornayla uyarmak gerekirken, "yanaşayım da mevzu olsun, paylaşayım" anlayışı hakim olmuş burada. Kameranın sürüşe böyle olumsuz bir etkisi var ne yazık ki. Birçok kez sohbeti yapıldı burada, ama kamera takılınca sanki sürücü "keşke birşey olsa da paylaşsam" moduna giriyor. Dikkat arkadaşlar...

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Tamamen izleyici çekme çabası başka bir şey değil...
    Shadow_2005 bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence o kamerayı pimi çekilmiş el bombası farz edip en yakın boş araziye falan yada bi denize at!

Arabayla vukaat çıksın diye üstüne sürerek dar dönüş yapıp bide bu takıntın uğruna sağa dönen ağır vasıtanın arkasındayken gaza basıp sağına giriyorsun ki nasıl sürmemeliyiz konusunda ders niteliğinde.
    tozluklu ve AWESQME bunu beğendiler.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    yapmayın böle şeylerr..1 dar dönüş yapıyor 2 direksiyonu üzerine kırıyorsun 3 neden yavaşlıyorsun bas geç ? o adam inse ne bakıon lan dese çekse vursa nolucak ? yapmayınnn yapmayınnn hiç gerek yok bas devam et..abartılıcakda can sıkılacakda bir durum yok ortada..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Ben orada bir tane maganda gördüm o da motor kullanıyor. Adam senin sağında, sağa dönüyor, görüyorsun, üzerine sürmek ne oluyor? 2 teker her zaman haklıdır yalanına inandığın belli.

Her videon küfür kıyamet iken burada küfretmemene cidden şaşırdım açıkcası. Kafanda kamera var diye arıza aramaktan vazgeç. Bir gün bir manyağa denk gelirsin, ya seni paralar Yada motorunu çiğner ki YouTube da bir sürü örneğini seyrettik. Araba kullanırken senin gibi motorculardan çektiğimi motor kullanırken arablardan çekmiyorum. Trafikte saygı esastır. Her gördüğün boşluğa dalmak hak değil. Kameradan veya çektiklerini yayınlama gazından vaz geçersen daha düzgün kullanacağına eminim.
    tozluklu bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    İyi adam sinirlenip üstünden geçmemiş, video güzel hit alırdı
    AWESQME bunu beğendi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Aynı şey şimdiye kadar bana da 5-6 kez denk geldi, Kornaya asıldığım halde sığır gibi bakıp sıfır geçiyorlar. Fren yapmak zorunda kalsam altına alıp ezecek şerefsizler.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın geldiğini göre göre önüne sürüyorsun gelmiş burada höreleniyorsun!

Sana soru... Otobüsün hizasında giderken neden arabayı görünce arabaya doğru kayıyorsun bunu bana açıkla???

Kameraya malzeme çıkarmaya çalışma mazallah bir gün 3. sayfa haberlerine malzeme olursun.

Başka bir videonda senin burada tartışıldı bence trafikteki davranışlarını gözden geçirmelisin. Trafikte bu kadar asabiyet senin zararına olur biri alı verir altına olan sana olur bunu unutma bence.
    Hocam 2. satırdaki sorunuza tahmini cevap verim, araca odaklandığı için motor kayıyor oraya, bakış kaydığı için bence öyle dar bir dönüş gerçekleşmiş kasıt olduğunu düşünmüyorum

abartılacak bişey yok burası türkiye onu anladıkta araba sürücüsü de haklı falan değil.motosiklet caddeden gelip caddeye dönüyor.araba sokak veya servis yolu gibi bir yoldan çıkıyor motosiklet sürücüsü ısrarcı olmasa zaten araya girip çıkacak ama motorcu yol benim duracaksın modunda girince arabadaki sürücüde motoru sıfırlayıp sözde yol veriyor.
    Bisnev99 ve weirdo1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda 650F
    Dostum sen bu beyinle fazla yaşamazsın söyleyim. Herkeze sataşıyorsun bir gün ters biri çıkacak karşına motorun egzozunu verecek eline haberin yok.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kafasına kamerayı takan başlıyor sağa sola sataşmaya . Videoda birşey yok. Böyle devam edersen sağlam bir sopa yersin, dayak kaydını da seni dövenler you tube a koyar.
    Shadow_2005 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)