Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ACİL 2. EL TEMİZ ARAÇ

Motovento
    REKLAM ALANI
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arakdaşlar iyi günler, haftalardır sahibinden.com'dan çıkmıyorum, 2. el 13.000-TL ile 15.500-TL arası temiz, fazla kilometresi olmayan, mümkünse klimalı Palio ve Clio bakıyorum, ama bizim insanımız o kadar uçmuşlarki araçta nerdeyse değişmeyen bir ben kalmışım 17.000-TL yazıyolar 98 model arabaya, sanki bana BMW Neyse İzmir'de ikamet etmekteyim çevrenizde temiz bir araç satan varsa kentimize yakın veya izmir içi benimle iletişime geçerse sevinirm, artık 2. el araba bakmaktan gözüm kalmadı, bu kadar saçma fiyatlar anca Türkiye'de oluyor sanırım gerçekten inanılmaz... Yada başka önerilierniz varsa açığım, teşekkürler...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda pcx
    Valla kardes sifir arac fiyatlari ucmus olunca 2. El fiyatlari da otomatik ucuyo. Sanki BMW aliyoruz dedin ya , o 97 - 98 dandik bmw lere ustelikte degismeyen boyanmayan yeri kalmamis arabalara 30-35 bin fiyat cekiyorlar. Sana tavsiyem butceni artirip daha modelli arac bakman.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    89 model doğan 8.750 liraya satılıyorsa

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstediğin şey hayal dostum.Şu anda Türkiye şartlarında imkansız.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    94 model Renault 9 Fairway

Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Bence burası yeri değil. Ben bu araba muhabbetlerinden bıktığım için motosiklet aldım, lütfen burada bu işi yapmayınız.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bütçe 35-40 liranın aşağısındaysa klasik olmadığı sürece kazık yersiniz. satarken de ayrı olur.. o paralara bişey almayın cebinizde dursun

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim evet bu fiyatlara gerçekten çok zor gözüküyor; ancak daha üstüne çıkamıyorum piyasa gerçekten allak bullak olmuş valla halimize de yazık vaktimize de yazık insanın siniri bozuluyor, almanya'da olsa hurdaya çıkartırlar arabayı burda adam Uno'ya 16 Bin TL istiyor, arayıp sövesi geliyor insanın
    Alıntı Hakanbingol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence burası yeri değil. Ben bu araba muhabbetlerinden bıktığım için motosiklet aldım, lütfen burada bu işi yapmayınız.
    Haklı olabilirsiniz ama forumun amacı bir konu hakkında yorum yapmak ve insanlara destek olmak, burada bir çok motosiklet kullanıcısı arkadaşlarımızın, kardeşlermizin veya abilermizin en az 1 km'de olsa araba kullanmışlığı vardır ve bu konuda yardım alıp kendimce bir çıkarım yapmam gerekiyor, bu nedenle forumdaki değerli arkadaşların görüşleri benim için çok önemli.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)