Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sigorta saçmalığı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı kyagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet beyler tarih 11/01/2016 şehir istanbul yaş 31. falcon lion 150 marka çin güzeli motosikletime gelen sigorta fiyatlarını payleşıyorum;
    axa : 1.056
    allianz : 2.118
    hdı : 1.442
    ray : 1.609
    zurıch : 1.889
    dubai : 1.566
    güneş : 2.167
    aviva : 1.736
    ergo : 679,10

fiyatlar geldikçe buradan ekleme yaparım. lanet olsun ne diyim
    Biri allianz iyi fiyat mı veriyo demişti LOL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı attiss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HMMM . anladım motoru babamın üzerine yaparsak a2 ehliyetinin olup olmaması önemli değil yani ? fiyat farkı çıkmaz olmadığı için ? 41 yaşında yaklaşık 20 yıldır araba ehliyeti var ve kazaya karışmamış o açıdan uygun fiyat çıkabilir diye düşündüm
    önemli değil ehliyet sadece trafiği ilgilendiriyor benim eski motor babaannemin üztüneydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli değil ehliyet sadece trafiği ilgilendiriyor benim eski motor babaannemin üztüneydi
    burs alıyorum ailemin birisinin üstüne olması belki sıkıntı olur diye dayıma teyzeme başvuracaktım. onlar da baktılar ki çocuk burstan toplayarak motor almış demekki harçlık fazla deyip harçlığımı keserler.(sabancı vakfından beter bizimkiler) Ben de babaannemin üstüne yaptım. motor alıp sattığımdan babamın bile haberi yok.
    attiss bunu beğendi.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    23 yaşımdayım 373 lira çıktı

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu sigortacılar ağlıyor ya zarar ediyoruz diye, hiçbir gazateci de sormuyor, hacı bu kaza yapanların kaçı bireysel kullanıcı diye?? bireysel kullancıdan kasıt, kendisine veya ailesine ait aracı kullanan şahıs..

bildiğiniz gibi sokaklar insandan çok "filo kiralama" araçlarla dolu. filo kiralama firmalar en azından 100-1000 aracı olan şirketlerdir. bunlar toplu fiyatlarla, filo kiralama kaskoları yaptırıyor. trafik sigortaları da nispeten uygun.

filo kiralık araçlar (çalıştığım şirketten biliyorum) hor kullanılıyor. çünkü kaza yapınca koy çekiciye götür. kiralamacının yerine bırak, yedek muadil aracı al ve çık. maddi olarak hiçbir zararınız yok. yaptırımı da yok. hatta ben arıza için aracı götürdüm. arıza için yedek araç vermeyiz diye naz yaptılar. adamın gözüne bakarak, aha şimdi şu duvara çakıyorum aracı dedim espiri ile, yedek aracı verdiler sözleşmemiz net, sürücünün herhangi bir kusuru dahi olsa yedek araç veriliyor. sorumluluğumuz yok.

toparlayayım, filo kiralama veya şirketlere yaptıkları toplu iskontoların ve bu araçların kazalarından dolayı oluşan maddi zararlarının (sigorta şirketinin) acısını da sanki biz bireysel kullanıcılardan çıkarıyorlar...

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri allianz iyi fiyat mı veriyo demişti LOL
    MAPFRE sigortadan 574,00 TL ye yaptırdım, biraz acıdı ama olsun napalım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sigortacılar ağlıyor ya zarar ediyoruz diye, hiçbir gazateci de sormuyor, hacı bu kaza yapanların kaçı bireysel kullanıcı diye?? bireysel kullancıdan kasıt, kendisine veya ailesine ait aracı kullanan şahıs..

bildiğiniz gibi sokaklar insandan çok "filo kiralama" araçlarla dolu. filo kiralama firmalar en azından 100-1000 aracı olan şirketlerdir. bunlar toplu fiyatlarla, filo kiralama kaskoları yaptırıyor. trafik sigortaları da nispeten uygun.

filo kiralık araçlar (çalıştığım şirketten biliyorum) hor kullanılıyor. çünkü kaza yapınca koy çekiciye götür. kiralamacının yerine bırak, yedek muadil aracı al ve çık. maddi olarak hiçbir zararınız yok. yaptırımı da yok. hatta ben arıza için aracı götürdüm. arıza için yedek araç vermeyiz diye naz yaptılar. adamın gözüne bakarak, aha şimdi şu duvara çakıyorum aracı dedim espiri ile, yedek aracı verdiler sözleşmemiz net, sürücünün herhangi bir kusuru dahi olsa yedek araç veriliyor. sorumluluğumuz yok.

toparlayayım, filo kiralama veya şirketlere yaptıkları toplu iskontoların ve bu araçların kazalarından dolayı oluşan maddi zararlarının (sigorta şirketinin) acısını da sanki biz bireysel kullanıcılardan çıkarıyorlar...
    Çok doğru küçük veya büyük bütün işletmelere toptan alımlarda çok uygun fiyatlar verdikleri aşikar.

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    2012 X-max 250, Halk sigorta 372 TL'ye yaptırdım biraz önce.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)