Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Deri ceket mont sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tony- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, motorum için para biriktirirken önce ekipmanlarımı yavaştan toplamaya karar verdim ehliyetti çarttı çurttu ilk olarak çok istediğim ve hayalini kurduğum deri ceketimi düşünüyorum Honda repsol yarış ceketi korumalı olan var sanırsam ama bedenimi bilmiyorum bunu denemem gerek yani acaba istanbul üsküdar kadiköy civarlarında veya selamiçeşme erenköy maltepe taraflarında falan bu taraflarda bulabileceğim bir yer var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Yada önerdiğiniz bir deri mont var mıdır 300-350TL veya 400'e kadar sınır bir bütçem var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çaylakcıbır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 - Ninja 250R - -GSR 600 - CRF250 L
    4riders armor yada Hudson robocop çok temiz 2. el bişey al.. 1 yıldır kullanıyorum hudson dan çok memnunum..
    Hiç düşünme al geç..

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Alıntı Tony- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, motorum için para biriktirirken önce ekipmanlarımı yavaştan toplamaya karar verdim ehliyetti çarttı çurttu ilk olarak çok istediğim ve hayalini kurduğum deri ceketimi düşünüyorum Honda repsol yarış ceketi korumalı olan var sanırsam ama bedenimi bilmiyorum bunu denemem gerek yani acaba istanbul üsküdar kadiköy civarlarında veya selamiçeşme erenköy maltepe taraflarında falan bu taraflarda bulabileceğim bir yer var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Yada önerdiğiniz bir deri mont var mıdır 300-350TL veya 400'e kadar sınır bir bütçem var.
    Kadıkoyde butun magazaları gezdım repsol ceket görmedım İnternetten bularak sipariş edeceksin

Tony- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı s103r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıkoyde butun magazaları gezdım repsol ceket görmedım İnternetten bularak sipariş edeceksin
    Ya valla ya büyük gelir yada küçük ondan çok korkuyorum ben geri yollatmakta olmaz gelmiş kapımıza repsol geri çevirilir mi

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    1.75 - 55 kg s beden bile buyuk geliyor boy olarak normal ama.
    En ucuz kaliteli ve marka deri ceket 4riders'ti 750 liraya almistim ben korumasi vs cok kaliteli, yazin terlersin soyliyim gogusten ruzgar almaz kollardan pufur pufur klimalisin. Pakistan malı ve sığır derisi. Tek eksi yonu deri cok burusuyor tabi fiyatina gore idare ediceksin tekstilden 5 kat daha iyidir

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    750tlden aşağıya deri ceket bulamazsın hocam

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Dostum 400 tl ye gerçek deri bulamazsın 1000 TL'den başlar tavsiyem sahibinden de araştır 2.el orjinal montlar düşüyor üçte bir fiyatına alabilirsin

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Aliexpresste var ama suni deri ordan alabilirsin normal bedenin l ise xxl alcaksın 2 beden büyük malum çinlilerin bedeni ile bizimki baya farklı :D

yaygeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    burada 2000in üstünde olan alpinestarsın montunu fcmotodan 900 liraya getiriyorum. vergi gümrük falan sanırım 1000-1100 falan olucak. daha önce bütün ekipmanlarını oradan alan bir arkadaşım var almanya merkezli bir online alışveriş sitesi... tavsiye ederim bir bak... onada motorcumuhabbeti önermiş siteyi...

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadıköy tarafına bak;

http://www.hudsonderi.com/?kategori-6-deri-ceket

istediğin fiyatta deri ceket olarak çok bir kalitede bekleme..

kadıköyde halka ile belirttiğim alanda bir keşif yapmalısın. birçok motorcu ekipmanı var. hudson'da var orada.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    1000 liradan aşşa adam akıllı deri ceket olmaz haberin olsun

Motosikleti
    KZGN
    Arkadaşım hayırlı olsun şimdiden
    Eğer zamanın var ise
    Kaliteli ürünleri fuarda indirimli alabilirsin.
    İyi sürüşler.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Repsol konusunda ısrarcı değilsen, geçen hafta bir arkadaşım Hudson'dan 400 TL'ye siyah full korumalı bir mont aldı, Hasanpaşa mağazadan ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)