Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A1 sınıfı ehliyet ile 150cc motor sürmek

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba forumdaşlar A1 ehliyetimle cross motor sürmek istiyorum. cuba black cat veya mondial x-tereme max almayı düşünüyorum.
    fakat çevirmeye girdiğim zaman aradaki 25cc için 3.500tl lik ehliyet cezası yazarmı ruhsat ve ehliyette görüp bunlar uyuşmaz deme şansı nedir polis amcalarımızın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayni soruyu bende sordugumda "ehliyetin yokmus gibi muamele gorursun,ceza ile birlikte motorunuda baglarlar." Yorumunu almistim,biraz bakinsaniz gorebilirdiniz sanki,defalarca yazilmisti cunku bunlar

yani ehliyetin üzerindemi yazıcak nerden anlıcak en güzeli sanırım yarın bi trafik polisinin yanına gidip kolay gelsin diyerekten sormak olucak

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    A1 in ne oldugunu bilecek polis zaten. Ruhsatinda da kac cc oldugu yaziyor. Ruhsatin yaninda degilse direk baglar zaten. Bunu düşunmek cok mu zor merak ediyorum.

bu kadar film egzos kaplama yasa dışı modifiyelere göz yumulurken aradaki 25cc farkdan 3500tl ceza yiyip yemiyeceğimi sordum cevap vermek istemiyosan devam et bilader.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Yersin Cezanı kardeşim. Millete atarlanacak bi şey yok. Onlar ceza kesecek bişey arıyorlar zaten. Bugün yakalanmazsın diğer gün yakalanırsız birisi iyi polis çıkar diğeri kötü polis.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler