Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

500lük Motorun var paketçi mi olacaksın! (Kışlık ekipman sorunsalı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    emreyild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Ankarada yaşayıp haftada 2 kere zorlu bi 70 kmlik yoldan kırıkkaleye okul için gelip gidiyorum. Havaların soğumaya başladığı günlerden bu yana (ekim) her zaman motora binen biri olarak tedbirli dolaşmaya başladım. Yağmurluk,yedek eldiven,neopren yelek vs. Bunların hepsini taşımak içinde motora topcase taktım.(1) Baktım havalar iyice soğuyor gittim el rüzgarlığı aldım(2) yetmedi malum Naked motor kullanıyorum gittim bi de ön cam aldım(3)
    Benim bu 3lü kombinasyonumu kıskanıyolar mı napıyolarsa tatlı su motorcusu arkadaşlarımdan enteresan tepkiler alıyorum. Böyle karlı buzlu havada bile sıcak sıcak girmenin keyfini yaşıyorum. Bazen görüntüden çok kullanım işlevsellik ön planda oluyor. Kışın motora binen herkese selam olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Başarılı. Arkadaşlarınız boş beleş konuşmuşlar, önemli olan sağlık boş verin onların ne dediği önemli değil
    OnurTr bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Ankara gibi bir yerde 4 mevsim motorcuya ancak saygı duyulur. Siz takmayın o ezikleri
    velizrsln ve OnurTr bunu beğendiler.

sağlık görüntüden önemlidir.bunlara ilave diz örtüsü de kullanabilirsiniz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben de Ankara'da 4 mevsim motor kullanıyorum. Otobüs duraklarında bekleyenler bana ben onlara garip garip bakıyoruz Onlar da ben de üşüyorum ama benim cesaretim var. Onlar soğukta bekleyip üşüyüp bir de tıkış tıkış dolmuşta otobüste havasız kalıyor gideceği yere kadar. Ben buz gibi havayı içime çeke çeke gidiyorum.
    AWESQME, çaylakcıbır, Mexico ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Servia 16 kisilik ama en fazla 7 kisi oluyor sabah motoru cikartim diyorum baktim hava soguk...

Sicak sicak arabada gitmek tatli geliyo..
    Bide onde oturunca sicaktan uykusu geliyo insanin

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    boş teneke tıngırdar kafa şişirir aldırış etmeyin doğru yoldasınız

Kalipli bir racing al ruzgarla daha iyi bas edersin, kaskda onemli ya en iyi hava yalitimi olan kaski almak lazim birde cift buff bandana tak

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı emreyild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada yaşayıp haftada 2 kere zorlu bi 70 kmlik yoldan kırıkkaleye okul için gelip gidiyorum. Havaların soğumaya başladığı günlerden bu yana (ekim) her zaman motora binen biri olarak tedbirli dolaşmaya başladım. Yağmurluk,yedek eldiven,neopren yelek vs. Bunların hepsini taşımak içinde motora topcase taktım.(1) Baktım havalar iyice soğuyor gittim el rüzgarlığı aldım(2) yetmedi malum Naked motor kullanıyorum gittim bi de ön cam aldım(3)
    Benim bu 3lü kombinasyonumu kıskanıyolar mı napıyolarsa tatlı su motorcusu arkadaşlarımdan enteresan tepkiler alıyorum. Böyle karlı buzlu havada bile sıcak sıcak girmenin keyfini yaşıyorum. Bazen görüntüden çok kullanım işlevsellik ön planda oluyor. Kışın motora binen herkese selam olsun
    http://i.hizliresim.com/Yr37Ja.jpg

http://i.hizliresim.com/8Dm7Qr.jpg

http://i.hizliresim.com/O7JpEQ.jpg
    Vay kardeşim. Aleykumslm..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Ankara'da 4 mevsim motor kullanıyorum. Otobüs duraklarında bekleyenler bana ben onlara garip garip bakıyoruz Onlar da ben de üşüyorum ama benim cesaretim var. Onlar soğukta bekleyip üşüyüp bir de tıkış tıkış dolmuşta otobüste havasız kalıyor gideceği yere kadar. Ben buz gibi havayı içime çeke çeke gidiyorum.
    Sen yinede çok çekme soğuk havayı içine. Hem buz hem pis hava dikkat et ciğerlerine başkan.

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Ankarada 1 sene askerlık yaptım nobetlerde alta 2 eşofman gıyıyodum bıkere uykusemesıne gıymeyi unutmuşum ertesi gün rapor aldıydım :D
    Bole bi kuru souk görmedım ben hayatım boyunca :D

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı s103r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada 1 sene askerlık yaptım nobetlerde alta 2 eşofman gıyıyodum bıkere uykusemesıne gıymeyi unutmuşum ertesi gün rapor aldıydım :D
    Bole bi kuru souk görmedım ben hayatım boyunca :D
    Aynen. Sen birde şimdi gör
    s103r bunu beğendi.
    Bir garip yolcu

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    2014 te ankaraya öğlen bütün şehri su basan bir dolu yağmıştı o doluda ben nızamıye araç giriş nobetındeydım durumu hesap et :D

Motosikleti
    Suzuki GS500
    Alıntı s103r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 te ankaraya öğlen bütün şehri su basan bir dolu yağmıştı o doluda ben nızamıye araç giriş nobetındeydım durumu hesap et :D
    Geçen sene Mayıs'ın sonunda bende motosikletle selin ortasında kalmıştım üstümde Yağmurluk alttan teker hizasında su akıyordu
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalipli bir racing al ruzgarla daha iyi bas edersin, kaskda onemli ya en iyi hava yalitimi olan kaski almak lazim birde cift buff bandana tak
    Neopren maske kullanıyorum soğuğa karşı çok iyi. Ancak kalıp racing bizi bozar kalıplı bi skuter lazım :D

Motosikleti
    Hornet 650
    Valla benim gözüm kesmiyor. Eskişehirin soğuğuda aynı.

Yeterli ekipmanım olmadığı için romatizma olmaktansa binmiyorum.

Varsın tatlı su motorcusu desinler.

Buraların havası istanbul'a İzmir'e benzemez, soğuğu insanın kemiklerine işler.

Yorum yapan arkadaşlar bunu düşünmüyor.

İstanbuldada kaldım 2 sene.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    That's the spirit man!
    Türkçe birsey bulamadım.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim gözüm kesmiyor. Eskişehirin soğuğuda aynı.

Yeterli ekipmanım olmadığı için romatizma olmaktansa binmiyorum.

Varsın tatlı su motorcusu desinler.

Buraların havası istanbul'a İzmir'e benzemez, soğuğu insanın kemiklerine işler.

Yorum yapan arkadaşlar bunu düşünmüyor.

İstanbuldada kaldım 2 sene.
    Ankaraya birkaç sefer gittim hepte kış zamanı birazda yüksekçe yerlere.. Arkadaş çişimi yapıcam 20 sn lik bir olay nasıl kapadığımı bilemedim öyle soğuk olur mu.. hatırladıkça içim üşüyor..

Konuya dönecek olursak ; millet kask desenine falan çok takılır bide.. ben en çok strip denilen çizgilileri severim ama bi kaskımda saçmasapan bağırsak yiyen cehennem köpeği figürü var.. gözüm görmüyor bile kaskın içinden nasıl göreyim.. Motorumu yıkatmam pek mekaniği iyi mi iyi salla kalanını..

O elcik işini merak ediyorum ama düşünce elim sıkışır mı diye korkmuyor değilim.. bir de onu takarsam 'ya hemen şurası zaten' deyip eldiven giymemezlik yaparmıyım diye korkuyorum..

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    önemli olan boyu değil işlevi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    That's the spirit man!
    Türkçe birsey bulamadım.
    Olsun onu da anlıyorum zaten

Motosikleti
    Suzuki GS500
    Elciği takınca hareket kabiliyeti azalıyor. Şehir içinde kullanmamayı tercih ediyorum. Ama uzun yolda ideal
    scorpions_59 bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Bende elmadağdayım 1 senedir. Geçen sene nisan mayıs ayında getirdim motoru buraya , Kasıma kadar kullandım. Dedim ya ekipmanı değiştiricem üstüne cam vs . alıcam sizin gibi yada motoru memlekete geri götürücem. Sonuç olarak memlekete bıraktım :D Kütahya ya soğuk derdim 2 kış geçirdim orada ama Ankara gibisi yok. Hele elmadağ tarafları felaket Ankaradan çıkıp ELmadağa yaklaştıkça mevsimler değişiyor direk :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)