Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

VLOG Çekenler Olayı Çok Abartıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar aşırı derecede küfür ediyorlar ve olayı abartıyorlar gibi geliyor belki aranızda vardır vlog çeken arakdailar bakın bu video da küfür ettiği kişiler yola çıkan kişiler ama bunlar ne kadar hatalı olsada çok basit bir şekilde sadece frene biraz basarak hallolabilcek ani frene hiç ama hiç gerek duyulmayan olaylar

https://www.youtube.com/watch?v=X5cjawwtfiI

bence bu kadar abartı sıkıcı bir konuma getiriyor vlog u
    Nuansiyen, dental_land ve A.Türker bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Minecraft videosu çeken bebelerle aynı mantıkta hareket ediyor etrafa küfreden abuk sabuk tepkiler veren vlogger'lar. Fazla gürültü çıkarıp dikkat çekerek takipçilerini artırmaya çalışıyorlar.
    tozluklu, adapzarlı, A.Türker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Daha önce de konunun birinde bahsedilmişti, kamera'yı takan trafikçi kesiliyor.
    Çoğu haklı motorcuların, ancak abartanlarda fazla, bulamadım ama videosunu, scooterlı bir eleman sağdan çıkan micra gibi bir araca korna küfür basıyordu. Halbuki kazaya mahaliyet vermek falan alakası yok, 3 şeritli koca yolun ortasından bu gidiyor, sağ şerite de sokaktan micra çıkıyor. Ona çemkiriyor. takmış kamerayı milleti fişliyor.

Tamam saygı görmüyoruz, ama sizde ona göre kullanın be kardeşim. Küfür korna bir yere kadar gider.
    tozluklu bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    milleti iyice motorcu düşmanı yapıyorlar.en ufak bir seyde daatt aralıksız korna sonra el kol hareketi yetmiyor aracın yanına gidip sözlü taciz.
    weirdo1 bunu beğendi.

Ben az bişey anlıyorum motosikletin trafikdeki yerini nasıl davranması gerektiğini ama motosikletle ilgisi olmayan trafiği hiçbilmeyen birisi bu videoları izleyince korkar bana sorarsanız uzaklaşır.
    araltı bunu beğendi.

Herşey tadında güzel ;)

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Böyle insanları takip etmezseniz onlarda kendilerine çeki düzen verir. Akıllı uslu üslubu düzgün insanları takip edin. Türkiye'de böyle bir sürü vlogger var. Örneğin; İkiTeker, B.O.B, Tek Tabanca, MotorcuMuhabbeti, MotorcuAbi, Berenari, BİG BANG, Dıral Dede vs. daha bir sürü sayılır.
    solmyr, SweentLy ve tozluklu bunu beğendiler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Kamera takınca aksiyon arayan tiplerden birisi o verdiği tepkıler bence vurmaya ramak kala verılecek tepkıler fazla abarıtlı

Kamera takınca sürüsün değişiyorsa o kamerayı yavaşça yere bırak.. sakin :D

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Paylaştığınız linkteki kişiyi bende çok ama çok abartı buluyorum. Ki her videosu böyke karıncayı fil yapıyor adeta.

Kendisi yüzünden daha çok göze batıyoruz motosiklet sürücüleri olarak.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bu videonun sahibi zamanında antalyada yok yere dayıya atarlanıp kavga çıkaran arkadaş.
    Hani haberlere konu olmuştu.
    Sağlam bir dayak yemeden uslanmayacak gibi duruyor.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    kamerada gerçekten böyle bir hissayat oluşturduğu aşıkar..ben bu video için konuşmayıp genelleme yapıcam

dikkat edin ilk videolar hep böle aksiyonlu veya tartışmalı geçer sorna zamanla yavaşlar..
    bunu ben bizzat yaşadım nasılmı 2 arkadaş yola çıktığımda ya diyorum şu kamerayı senin motora takimda kendi videom fotoğraflarım felan olsun..takıyorum kamerayı hep önde deli gibi gidiyor yetişmek ne kelime..ya diyorum hani çekcektin beni arkamda olcaktın hee diyorlar..
    kamera olunca insanlar 1 kullanıyorsa 5 kullanmaya başlıyor tabi bu zamanla alışılıyor normalleşiyor insanlarda..bunu emin olun herkes yaşamıştır..yaşamamış olanda kamera kullanmıyordur..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Küfürü falan geçtim de ne kadar boş ve gereksiz bir video çekmiş. Youtube'a yüklemek için harcadığı zaman yazık. Bu arada ilk olayda sonuna kadar haklı...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vlogların öncelikle mütevazi ve efendi olması lazım. "genellikle" küstahça ve ukala konuşan tipler olduğu için izlemiyorum. tavsiyem motosiklet kullanan kıymetli arkadaşlarımız bunları izleyipte motorundan soğumasın. onlar bizim dışımızda

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    vlogların yüz karası can topçu denen ibiştir.
    weirdo1 ve siyahus bunu beğendiler.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Bi vlog var bir de vlog var.
    Böylesi de var böylesi de (amacım kesinlikle reklam değildir.şahısla uzaktan yakından alakam yok)
    https://youtu.be/c43oR6dp0cI

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamin havalara bak la,motorsiklet seven ben bile gicik olmusken,bu durumu yasayan arac suruculerinin hakkidir gicik olmak,millete satasmalar,tacizler,abi eyvallah haklisinda b*kunu cikartma,yuru git yoluna,adam hafiften seride giriyo korna kufur havada ucusuyo,goren diycek dun paylasilan,sol seride 40 la atlayan dobloyla ayni olay. Alti ustu az bisey seridine kaydi la

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Alıntı mobyby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vlogların yüz karası can topçu denen ibiştir.
    Demin bikac videosunu izledimde,daha betermis,beterin beteri var lafi dogruymus demekki,kanitlanmis oldu sayesinde,bide altina abi senden coksey ogrendim falan yazan olmus,bu adamdan anca kufur ogrenirsin,baskada hicbisey ogrenemezsin
    mobyby bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vlogların öncelikle mütevazi ve efendi olması lazım. "genellikle" küstahça ve ukala konuşan tipler olduğu için izlemiyorum. tavsiyem motosiklet kullanan kıymetli arkadaşlarımız bunları izleyipte motorundan soğumasın. onlar bizim dışımızda

önemli olan taraf motor kullananların değil kullanmayanların bunları izlemesi veya trafikde karşılaşması..

motosikletin TR de ki imajı son yıllarda dibe vurmak üzereydi artık tamamen bizden nefret ederler..

bu insanların çektikleri videoları izlemeyin,paylaşmayın hatta tartışmayalım ki çoğalmasınlar..

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Dayağı hakeden çok motor sürücüsü zaten vardı. Vloglar sayesinde bunların kim olduğu ortaya çıkmaya başladı.

Sağ şeridin en sağından giderken sol şeritteki aracın seni görebilmesini beklemek .. O aynanın açısı belli zaten. Kör nokta da durup da üstüme kırdı demek saçmalık.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)