Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sjcam SJ4000 mi GoPro Hero 3 mü ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EyfelMotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Merhaba Arkadaşlar aksiyon kamerası alıcam ama karar veremedim sizce hangisini almalıyım hangisi daha çok iş görür ileride motovlog çekmeyide düşünüyorum aksiyon kameraları ile ilgili pek bilgim yok yardımcı olur musunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Bütçeyi ayarlıyabilirseniz sj5000 plus. gopro 3 den daha iyi

Motosikleti
    Kuba CR1
    dostum biraz bütçeyiyi zorlayabilir malum maaş daha yatmadı

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bir Xiaomi Yi kullanıcısı olarak daha çok öneririm Sjcame göre çünkü goprolarda kullanilan Sony lens var Xiaomi de ... Ve gece gündüz çekimleri gerçekten net 2k ya kadar video dedtekliyor 50 km/s hiza kadar plakalar net okunuyor ancak samimi olmak gerekirse 50 km/s hizin ustundeki hizlarda onunüzdeki arac haric pek okunmuyor ... Xiaomi çok kaliteli bir sıkınti yasatmadi sjcame göre daha büyük sd card kullanmayi destekliyor...Vee en onemlisi sjcame göre çok çok daha ucuz yurt disi fiyati 60 dolardı yanılmıyorsam... Eksileri ise aparatlarini aliexpressden söylemeniz gerekiyor kutudan çikmiyor aparatları ucuz 10 dolara herşeyiyle su gecirmez kılıfiyla satın aldim .. Pil ömrü full Hd yalnızca 60 dakika yetiyor .. Ancak yedek pilleri de satiliyor 11 dolara 2 tane pil+ şarj adaptörüde var ... Böylece neredeyse 3 saat hemen hemen kesintisiz çekebilirsiniz.. Ama imkan varsa tabi ki go pro 4

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Mobilden yazdın imla hataları icin kusura bakmayin

Motosikleti
    Kuba CR1
    hocam peki aliexpress den gelen ürünler gümrükte takılabiliyomuş var mı öyle bi sıkıntı ?

Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Geçen hafta aliexpress den Sjcam sj4000 aldım. Güvenilir bir mağazadan aldım. Aksiyon kameraları diye bir konu var, oraya detaylı bilgi yazdım. Kesinlikle pişman olmazsın diye 1 Cümle de özetleyeyim sana. Hele de bütçe yorgunsa

17 günde ulaştı elime.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı EyfelMotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam peki aliexpress den gelen ürünler gümrükte takılabiliyomuş var mı öyle bi sıkıntı ?
    bende Xiaomi Yi kullanıyorum. Üç gün önce ulaştı.
    2K video özelliği firmware güncellemesi yapınca geliyor.
    En iyisi 1080p de 60 fps kayıt yapmak. 150 km/s hızda bile plakaları okuyabilirsiniz.
    Aliexpressten aldım, aksesuarlarla birlikte 123 dolar fiyatı vardı, satıcı ile görüştüm, düşük fiyat yazmasını istedim.
    Kutunun üstüne "kamera aksesuarları" şeklinde yazmış, fiyat olarak da 8 dolar belirtmiş. Vergisiz, gümrüksüz geldi.

Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı Hakanbingol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta aliexpress den Sjcam sj4000 aldım. Güvenilir bir mağazadan aldım. Aksiyon kameraları diye bir konu var, oraya detaylı bilgi yazdım. Kesinlikle pişman olmazsın diye 1 Cümle de özetleyeyim sana. Hele de bütçe yorgunsa

17 günde ulaştı elime.
    Çok Teşekkürler Dostum Sjcam araştırdım biraz gece çekimleri biraz daha iyi gibi sanırım goproya göre
    Hakanbingol bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenini İki Teker Ruhunu Hareketlendirir

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    bende var wifilisi cok memnunum gogus aparatini denedim cok basarili kasktada cok iyi titresimde felan gayet basarili telefondan goruntu alip baslatabiliyorsun baya pratik

Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Ben görüntü fena olmasın, yolu göreyim , yazılar okunsun, plakalar okunsun, gece çok berbat olmasın, yüzler görünsün falan filan diyerek beklentimi çok yüksek tutmadan sipariş ettim fakat şu anda 720 p 60 fps de çekim yapıyorum. 1080 p'e ihtiyaç bile duymadım henüz. Titreşim yok , karıncalanma yok ( gündüz en azından. Gece yada kapalı alanda kesin oluyor ona yapacak bir şey yok. Fiyat/performans olarak değerlendirmek lazım. ) bulanma yok. Balık gözü çekiyor.

Unutmadan kırmızı rengi biraz pembeleştiriyor yakın çekim de ve evleri duvarları falan biraz sarartıyor. Yalnız bu göze batar bir durum değil. Sadece bil diye söylüyorum. Benim yaşadığım yer de yaşayıp o binaların orjinal renklerini bilmiyorsan farkı anlayamazsın bile o kadar az .

32 gb hafıza kartı attım 2 saat çekim yapıyorum. Şarj bitiyor fakat kart yarıya kadar doluyor. Yedek batarya ile 4 saat HD çekim yapabilirsiniz yani. 720 p 60 fps de 10 dakikası 1 gb oluyor. 40 dakikalık bir çekim 3gb 800mb gibi bir yer tutuyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    mehmetenis bunu beğendi.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    aliexpressten hiç alışveriş yapmadım ama çevremdeki ve forumdan okuduğum kadarı ile mağdur olan daha çok kişi oluyor ebaye göre

ebaydede dikkat etmen gereken hususlar var tabi
    ilki rating olayı %95 altı ve kaç ürün sattığını yazanbir ibare yer alır bunlara dikkat etmen gerekir

birde bir ürünün ortalama fiyatı aynıdır yani 100$ lık bir ürün genel olarak 100$ ise be bir başkası 80$'a satıyorsa işin içinde başka bir bit yemi vardır yoksa ebay çok mu düzgün hayır elbette

bunun haricinde sj5000'lerde bazı anakart sorunları çıkabiliyor bunun yerine sjcam 4000+ çıktı bu alınabilir 2k video vs vs var hepsi
    ayrıca istersen sj4000+gyro modelide var titreşimi tamamen almasa da hatrı sayılır bir etkisi oluyor baya internetten bakabilirsinde bunlara videoları vs var hep

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var wifilisi cok memnunum gogus aparatini denedim cok basarili kasktada cok iyi titresimde felan gayet basarili telefondan goruntu alip baslatabiliyorsun baya pratik
    Bende de sj4000wifi var ama göğüs aparatı ne anlamadım. Nasıl bir parça, neye yarıyor?

Motosikleti
    Dominar D400
    Bu aksiyon kamera ve araç içi konsol kameraları için youtube'den techmoan adlı kullanıcının gönderilerini izleyin/inceleyin ingilizceniz varsa. Piyasada bulunan tutulan bir çok kamerayı aynı koşullarda inceliyor, arşılaştırmasını yapıyor, indirebileceğiniz örnek vidyoların linkini de veriyor(Youtube vidyoları tekrar işlediği için kameranın gerçek görüntüsünü veremiyor). O kullanıcının aynı adlı sitesi de var.
    http://www.techmoan.com/blog/category/action-cameras
    Mesela yeni koyduğu Dazzne P2 ile SJCAM M10+ karşılaştırdığı vidyosuna bir bakın, artık kameralarda genel olarak GYRO diye geçen Anti-shake Stabilization fonksiyonu da var ,M10+'taki gayet iş görüyor izlediğime göre.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisi 1080p de 60 fps kayıt yapmak. 150 km/s hızda bile plakaları okuyabilirsiniz.
    Aliexpressten aldım, aksesuarlarla birlikte 123 dolar fiyatı vardı, satıcı ile görüştüm, düşük fiyat yazmasını istedim.
    Kutunun üstüne "kamera aksesuarları" şeklinde yazmış, fiyat olarak da 8 dolar belirtmiş. Vergisiz, gümrüksüz geldi.
    Bunlar da vur deyince öldürüyorlar, 8 $ neymiş ya ? Ben pahalı ürünlere 50 $ falan yazıdıryorum şüphe çekmesin diye...

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    gopro 3. Sj4000 ni tek yumruk yemeden nakavt eder.
    Darkfriairs bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Dostum sj4000 kullanıyorum 1080p de güzel cekiyor yanlız bi gopro deil sonuç olarak sjcam bütün aparatlarıyla birlikte geliyor ama sj4000 wife yerine yeni cıkan SJ5000 i öneririm para sıkıntın yoksa gopro al bak keyfine :D

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bende çok araştırdım ve xiaomi yi aldım. Aksesuarlı ve siyah renk oluşundan dolayı sj4000 aklıma daha da yatsada, donanım olsun, malzeme kalitesi olsun xiaomi yi sj4000 den kat kat daha iyi bir makina. Xiaomi yi gopro'nun kullandığı işlemciyi ve sony lens kullanıyor. Bu da çok büyük bir artı.
    sey_47 bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende çok araştırdım ve xiaomi yi aldım. Aksesuarlı ve siyah renk oluşundan dolayı sj4000 aklıma daha da yatsada, donanım olsun, malzeme kalitesi olsun xiaomi yi sj4000 den kat kat daha iyi bir makina. Xiaomi yi gopro'nun kullandığı işlemciyi ve sony lens kullanıyor. Bu da çok büyük bir artı.
    Aynen öyle xiaomi sj4000 den iyi. sj5000 i bilemiyorum. Sj4000 nin piyasada çok yan sanayisi var. sakat bir ürün.
    xiaomi gopro4'e en yakın kamera. f/p olarak koyar geçer hepsini.
    20

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi kaçırdığını buraya yazmak için ya olayın bilincinde olmayabilirsin ya da etrafında 'dur sen ne yapıyorsun başını yakacaksın' diyecek hiç sevenin yok.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi kaçırdığını buraya yazmak için ya olayın bilincinde olmayabilirsin ya da etrafında 'dur sen ne yapıyorsun başını yakacaksın' diyecek hiç sevenin yok.
    hocam haklısın, evet vergi kaçırıyorum.
    ama bi sor neden kaçırıyorum.
    o vergilerle gidip gemicikler felan alıyorum. acayip zevkli, sizde deneyin...
    Ege Anıl EFE, Darkfriairs ve eren3736 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)