Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun Fiyatlı Windstopper Termal İçlik Tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Soğuklar başladığından beri idare ediyordum klasik içlik yöntemiyle ama dün eve dönerken ciddi manada üşüdüm. Öyle ki yolda bağıra bağıra şarkı söyleyip kendimi konudan uzaklaştırmaya çalışmakla geçti yolun yarısı Eve dönünce ise bacaklarımı ısıtmam bir saat sürdü ve "ulan bi sevdaya romatizma olmayalım" dedim kendime. Bunun için windstopper özelliği olan termal içlik arıyorum, mümkünse uygun fiyatlı. Sadece alt için lazım, montum sağolsun mucize gibi hem yaz hem kış beklentilerimin çok üzerinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İzmir'de Optimum'daki Decathlon'a gidin. Orda içlik var Decathlon'dan 3 sene önce almıştım 15 liraydı, şimdi de en fazla 25 liradır. İçlik üstüne bir de sporcu taytı alırsanız içlikle beraber giyince fırın gibi olur bacakların. Tek başına içlik de baya etkili ama.
    hakikiteker bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    en kötü ihtimal ille içine giycem die düşünmezsen decathlondan dışına yüksek mm'lı bir yagmurluk al,
    içine termal içlik giyersen, dışından onu çek rüzgar almayacağından üşümiyceksin, o tarz dıştanyagmurluklar rüzgarı kesiyor içeri almıyor içerden de sıcak içlik tayt giyin en sıcak tutanından.. canını yedigim taytı erkeklere bile giydirioz
    hakikiteker bunu beğendi.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kötü ihtimal ille içine giycem die düşünmezsen decathlondan dışına yüksek mm'lı bir yagmurluk al,
    içine termal içlik giyersen, dışından onu çek rüzgar almayacağından üşümiyceksin, o tarz dıştanyagmurluklar rüzgarı kesiyor içeri almıyor içerden de sıcak içlik tayt giyin en sıcak tutanından.. canını yedigim taytı erkeklere bile giydirioz
    AAAA öyle demeyin ama lütfen bazı spor dalların da mecburi pedli tayt bile giymek durumun da kalabiliyoruz Ben eski bir MTB yarışcısı olarak neler giydim vallahi zamanın da
    RAMİREZ bunu beğendi.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    http://urun.n11.com/termal/begere-windtech-ruzgar-gecirmez-alt-iclik-P17534667
    100 tl

Bunu dener misin ? eğer iyi gelirse ben de istiyorum fakat bir denek lazım

Yağmurluk ilk bir iki saat iş görüyor fakat sonrasında fazla terliyorsun, misal akşam eve geldiğimde yağmurda kalmış gibiydim

Ayrıca bu konu ile ilgili trilyon muhabbet döndüğü için ayrıca fırça atıyorum sana
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://urun.n11.com/termal/begere-windtech-ruzgar-gecirmez-alt-iclik-P17534667
    100 tl

Bunu dener misin ? eğer iyi gelirse ben de istiyorum fakat bir denek lazım

Yağmurluk ilk bir iki saat iş görüyor fakat sonrasında fazla terliyorsun, misal akşam eve geldiğimde yağmurda kalmış gibiydim

Ayrıca bu konu ile ilgili trilyon muhabbet döndüğü için ayrıca fırça atıyorum sana
    Windstopper demediniz ki Hem eski konulardaki ürünlerin çoğu piyasada yok
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Windstopper demediniz ki Hem eski konulardaki ürünlerin çoğu piyasada yok
    Hep bahane hep bahane

Üşenmesem karamanlara doğru hatta oradan decatlona bir gidip bakacağım da üşeniyorum işte
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

Motosikleti
    cbr 650f
    Motomax teki Knox un coldkiller alt içliği deneyebilirsin, bi tanıdığımda var çok memnun

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Alıntı kamandes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax teki Knox un coldkiller alt içliği deneyebilirsin, bi tanıdığımda var çok memnun
    Bütçeni bilmiyorum ama teknik malzemeler kalitesine göre ve/veya üretildiği malzemeye göre (goretex, dryout, windstopper vb.) pahalı oluyor. cold killers serisinin balaklavası, alt üst içliğini kullanıyorum çok memnunum. Eğer pratik olsun istiyorsan ve bütçen müsait ise şiddetle overpant ( üst pantolon ) tavsiye ederim. Giymesi çıkarması kolay, tur hariçi günlük hayatta içlik vs ile uğraşmazsın. Held x-road yurtdışında birçok incelemede tavsiye edilen bir ürün kendim de kullanıyorum. Kumaş, kot her türlü pantolon üzerine giyiyorum. 0 - 15 derece arası, yağmurlu, rüzgralı, ayazın olduğu soğukta kullandım ortalama 80 - 100 km/sa hızlarda duraksız bir saatlik sürüşlerde dahi üşümedim. Lakin cold killers alt içilik yerine bütçe zorlanıp alınabilir, beş senede rahat kullanılır.
    polemos bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AAAA öyle demeyin ama lütfen bazı spor dalların da mecburi pedli tayt bile giymek durumun da kalabiliyoruz Ben eski bir MTB yarışcısı olarak neler giydim vallahi zamanın da
    Tayt candir gerisi heycan itirafim o ki çok komik oluyor erkeklerde fakat bisikletciler de simdi o farkli bisi azcik, adamlarda kas var yshu pantolon gibi zaten
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tayt candir gerisi heycan itirafim o ki çok komik oluyor erkeklerde fakat bisikletciler de simdi o farkli bisi azcik, adamlarda kas var yshu pantolon gibi zaten
    ecnebi bisikletçilerde kas varda bizde yok mu yani. erkeklerde derken bizleri kastederek siz giymeyin komik duruyo diyo ey ahali
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Begere iyidir. Kullanıyorum. Mutluyum.

Motosikleti
    X-Max 250
    Hey gidi günler hey o eski kaslardan eser yok şimdi vallahi dersem yalan olur Çok enteresan yorumlar almadım değil zamanın da o tayt ile zaten komik olduğu bir gerçek

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ecnebi bisikletçilerde kas varda bizde yok mu yani. erkeklerde derken bizleri kastederek siz giymeyin komik duruyo diyo ey ahali
    Ama ama simdi onlar sporcu şaaaplmayalim konuyu demi yoksa en iyi erkek turkish'dir )

Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey gidi günler hey o eski kaslardan eser yok şimdi vallahi dersem yalan olur Çok enteresan yorumlar almadım değil zamanın da o tayt ile zaten komik olduğu bir gerçek
    Simdi tayt bizi bozar aga turkiye burasi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    tayt ya da içlik aynı şey içine giydiğin şey neden bozsun ki aga. Doğudaki herkes giyer.
    Ben bir kere idrar yolları üşüttüm fena oluyor. Bu soğuk havalarda içliksiz çıkılmaz. Artık hava durumuna bakıyorum 10 derecenin altında ise motora binmiyorum.

Motosikleti
    X-Max 250
    Ama ama simdi onlar sporcu şaaaplmayalim konuyu demi yoksa en iyi erkek turkish'dir )

Simdi tayt bizi bozar aga turkiye burasi
    Yahu ne alakası var motorumun gidonuna tesbih takıp anahtarlığıma nazar boncuğu bağlayıp gezeyim o zaman welcome to turkey harbiden çıkın bu kafalardan

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Bering motosiklet pantolonu kullanıyorum. İlk motorumu aldığımda 2012 mart ayında Çanakkale dönüşü tam takım olarak kulandım(Pantolon, rüzgarlık-yağmurluk, termal). 5 saat süresince hiç üşütmedi. Bir ara karla karışık yağmura yakalanınca çamurlanmsın diye ince yağmurluk giydim üstüne resmen zırh oldu. O zamandan beri sadece pantolunu kullanıyor ve yağmur olan günlerde yanıma alt-üst sıradan bir yağmurluk alıyorum fazlasıyla yetiyor. Fiyat biraz tuzlu gelebilir fakat 4 mevsim güvenerek kullanabileceğiniz bir ürün..

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    begere içlik aldim bende ama öyle mucize bekleme.pantalon sart

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)