Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kisin motor almak, duke 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Oncelikle Hayirli gunler herkese, merak ettigim bir iki konu var. Oncelikle kendi durumumu anlatayim. Yaklasik 1 sezonluk scooter maceram oldu. Onceki sezon Bazi sebeplerden dolayi satmak zorunda kaldim.tabi bu arada pratik yapamiyoruz bari teorigi boslamayalim diye dusunerek gerek a.e.a gerek diger motorcu abilerimizi izleyerek ,okuyarak bir şeyler yapmaya calistim ama motor alma düşüncesi yoktu aklimda. Gecen agustos dayim r6 aldi ondan sonra bu ask tekrar dogmaya basladi.ilk zamanlar makinaya masallah deyip gecerken, onceki hafta ustunde buldum kendimi ve seytan aklimi celdi.bununla beraber uni de ki bir kizlada alirsin alamazsin diye iddaya girdim.30 gunum var 😆😆 Simdi asıl konuya gelecek olursak , bu kis gunu motor alinir mi akillica mi? Garaj var koyacak yer sikintim yok. Kisin fiyatlar daha ucuzdur diyebilir miyiz ? Okul kavacikta ben yesilpinar da , sikinti olur mu ? Kucuk gelme savrulma gibi. Honda motor okulu 2 ye gitsem nasil olur ? Baska alternatif nedir ?
    Makinayla daga tasa surebilir miyim?
    Okudugunuz icin tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    makineyle daga tasa surulmuyor naked yol motoru cunku enduro bakin daga tasa surmek istiyorsaniz bence alinir yagmur camur olmadiginda binilir kis pazari diye baslik atan cok oluyo sahibinde sanirim daha uygun

Kisin ucuz oldugu dogru. Benim duke 200 satilik mesela

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    ben bir ay önce aldım. haftada en az 6 gün kullanıyorum. ekipmanlar kışa uygunsa her gün de kullanabilirsin. duke 200 piyasası gayet uygun şimdi. fuara yeni modeller gelirse daha mı iyi uygun olur bilemem ama marttan sonra da fiyatların baya artacağını düşünüyorum

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır dostum, ne çabuk?

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Motor kisin alinir..

Alıntı GB79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır dostum, ne çabuk?
    Bu sene mezun olacagim ve aklimda bir is fikri var. Aile destegiyle onu yapacagim ancak yinede nakit lazim. Kismetse sonrasinda duke 390 veya mt 07 alacagim. Ama aciliyeti yok yaza kadar vaktim var.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Bu sene mezun olacagim ve aklimda bir is fikri var. Aile destegiyle onu yapacagim ancak yinede nakit lazim. Kismetse sonrasinda duke 390 veya mt 07 alacagim. Ama aciliyeti yok yaza kadar vaktim var.
    İyi, sevindim, başarılar
    Mexico bunu beğendi.

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Anladığım kadarıyla, araba kullanma ve yol tecrübesi olmayan bir genç arkadaşsın, alacağın motorun ABS'si olduğu ve lastikleri iyi vs olduğu sürece kışın kullanılabilir. Yol tecrüben yoksa, Honda seviye 2 ye gidip, sokaklarda kullanırım demek inanılmaz bir tehlikedir.

Mahallede sokaklar arasında scooter sürmekle, Yeşilpınar, TEM, Kavacık yapmak arasında pek benzerlik yok. Üstelik hava çok erken karardığından, dönüş karanlıkta TEM de olacak, bu da ayrıca riski arttırıyor.

Önerim, gerekiyorsa biraz fazla ver, Nisan da motosikletini al, önce alış, sonra Yeşilpınar - Kavacık'ı gün ışığında git gel. Sonra kış geldiğinde de her şartta kullanmaya devam edersin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    uni de ki bir kizlada alirsin alamazsin diye iddaya girdiysen motoru al bence. Soğuk konusunu dert etme kalın giyinince birşey olmuyor. Ktm Duke 200'ün orjinal lastikleri de kaliteli, kayma sorunu falan da olmaz kışın.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Önce ben! :D

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    ben ktm rc 200 satıorum duke diye kendini sınırlama.. bak bakalım belki onuda seversin :D
    kız arkadaşına daha bir havalı olur napcan duke yauuww...

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15 20 binde 2013 model ekstrasız duke 200 abs lere hala 11 12 bin fiyat biçenler var. Sen ilanlara bakarken aradan adam akıllı olanları seç. 2. El alacaksın lastiklerin zaten omru var. Mecbur lastik değiştireceksin riske girmemek için koruma demiri de taksan sana 1.500 tl öyle masraf çıkacak. Bunları hesaba kat. Bende önümüzde ki 2 ay içinde almayı planlıyorum. Özellikle ocak ta hem fuar arifesi hem kış in artmasıyla adam akıllı fiyatlara düşer motorlar. O zamanı bekle.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    oooo burda ortam gayet şen

Motosikleti
    KLX
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo burda ortam gayet şen
    Mexico ve benim yüzümden adam 200 dukeler sorunlu felan sancak, sanki motordan kurtulmaya çalışıyormuşuz gibi imaj yaratıyor forumda motoru satıyorum demek :D :D

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mexico ve benim yüzümden adam 200 dukeler sorunlu felan sancak, sanki motordan kurtulmaya çalışıyormuşuz gibi imaj yaratıyor forumda motoru satıyorum demek :D :D
    dandik ki zaten

Lanet olsun kurtulmalıyım şu kaka motordan

Motosikleti
    KLX
    Ay yanlış yazmışım "dukeleri iyi bişey sanacak" yazcaktım :D

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafik sigortasinida unutma fena öpüyorlar bu ara. 1000 tl kafadan yaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)