Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoza kaynak

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar. Benim sizlere bir sorum olacak.
    Şimdi bu gençler malum Çita 150 alıyolar. Bu motosikletin egzozunun içine kaynak attırıyolar ve sesi daha gür çıkıyo. Arkadaş ta attırıcam diyo sizce yararı ve zararı nedir. Motorun çekişi düşer mi performansı etkiler mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hiç uğraşmayın kaynak işleriyle, Cg 125 OHH marka tek perde egzoz alın borazan gibi sesi var. Mükemmel bir homurtu çıkarıyo, motoru modifiye edip 200+ cc yaparsan daha da çok ses çıkarıyor.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    +5 beygir.
    keremkrmn bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    içine çivi atsın bence
    keremkrmn bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Komple gırtlaktan egzozu kessin egzozsuz gezsin en iyi, en fazla sesi öyle alır. Hiç kaynak çivi mivi uğraşmazsınız.
    A.Türker bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzoz un icine kaynakla sesmi cikiyomus? Bu bilgi bana yanlis gibi geldi,benim bildigim bu apaciler motosikletin egzozunu komple söküp düz boru cekiyolar,yada susturucu delme muhabbetleri vardi,arkadasinizi bu apacilik yolundan cevirmeniz taraftariyim ben,aksi takdirde evlerin önünden gecerken,ozellikle aksamlari,kulaklari cinlamaktan yola konsantre olamaz

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Yeri değil belki ama apaçi motorları berbat bir ses çıkarıyor kulak zarımızı yırtıyor eyvallah ama, bide cbr,scooter,vespa gibi tek silindir 250cc geçmeyen motorlara egzoz takıyorlar ya, onlara acayip gıcığım işte, adamın 5 metre ilerisinde ışıklarda duruyorum yemin ediyorum kulağımda öyle bir basınç oluyorki sanki suyun 250 metre altındayım. Kulaklarım zarar görmesin diye ağzım açık duruyorum. Bu süre zarfındada o arkadaşlara içimden saygılarımı sunuyorum.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeri değil belki ama apaçi motorları berbat bir ses çıkarıyor kulak zarımızı yırtıyor eyvallah ama, bide cbr,scooter,vespa gibi tek silindir 250cc geçmeyen motorlara egzoz takıyorlar ya, onlara acayip gıcığım işte, adamın 5 metre ilerisinde ışıklarda duruyorum yemin ediyorum kulağımda öyle bir basınç oluyorki sanki suyun 250 metre altındayım. Kulaklarım zarar görmesin diye ağzım açık duruyorum. Bu süre zarfındada o arkadaşlara içimden saygılarımı sunuyorum.
    200 cc tiger egzos, olay budur kullanıorum apaçiyim ulen var mı
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)