Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosikletleri Farkedin

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ve benim gibi herkes herkesin işine gücüne saygısı olan insanlarız....Konuyu nerelere çekiyorsun....Yazdıklarımla senin anlattıklarının ne alakası var anlamadım....

Bence trübünlere oynuyorsun....Kendin için de oyna....AĞlayıp sızlamana gerek yok kötü bir söz kötü bir yazı yazmadım....Neden alınıyorsun ki?....

Kendin hadi bişeyler yapalım demişssin , ben de şarkın hazırmış madem hadi....Dedim...Başkabişey demedimki....

Sonkez söylüyorum....Senin ve herkesin işine saygım var...Herkesi de seviyorum...Demogoji yapmaktan vazgeç......

Sevgi ve saygılarımla....
    yaa yürü git hakikaten ruh sağlınızı kaybetmişsiniz yazık vallahi binlercekere yazık ...ağlama sızlamamı kendin için oynamı ...allahım sen büyüksün ..demoğoji hehehehe tamam arkadaşım tamam pardon haklısın
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa yürü git hakikaten ruh sağlınızı kaybetmişsiniz yazık vallahi binlercekere yazık ...ağlama sızlamamı kendin için oynamı ...allahım sen büyüksün ..demoğoji hehehehe tamam arkadaşım tamam pardon haklısın
    Şu ana kadar terbiyemi bozmadım.....Sinirime de hakimim...Ama dikkatli ol...Her an patlayabilirim....Çünkü sabır sınırlarını zorlayan bir kişiliksin.....Bu konuda son kez yazıyorum....Sakın sende cevap yazma....????

Anlayışın için şimdiden teşekkür ederim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Şu ana kadar terbiyemi bozmadım.....Sinirime de hakimim...Ama dikkatli ol...Her an patlayabilirim....Çünkü sabır sınırlarını zorlayan bir kişiliksin.....Bu konuda son kez yazıyorum....Sakın sende cevap yazma....????

Anlayışın için şimdiden teşekkür ederim....
    yok yaaa bak sennn
    Konunun başındaki uslupla sonundaki uslup arasında anlaşılmaz bir değişme var...Beğenenlere teşekkür edip beğenmeyenlere tepki vermen bence sanatçı kişiliğe yakışmaz....Arada silinen mesajlardan haberim olmadığı için konuyu tam bilemeyiz tabi.....

Ama buraya şarkı yaptım dinleyin diyen kişi beğenmeyenlere de hoşgörülü yaklaşmalıdır....Müzik kariyerini yazmışssın...Mademki reklama ihtiyacın yok neden habire güncellenmiş onu da anlamış değilim....Şarkının başında koymuşssun zaten sözleri birde tamamladığında koyardın.....Arasındaki farklar da çıkardı ortaya....

Konunun açıldığı zamanları hatırlar gibiyim...Sanki yardım istiyordun...Üste de ekleme yaptım zaten...Merak ettiğim şu bu siteden katkısı olan oldumu?....Yada bende katılayım şu şöyle olsun diyen oldumu?....Okuduğum kadarıyla 1 - 2 kişi demiş ama diyeceğine de pişman olmuş...

Kesinlikle karalama yazısı değil bu...Aklıma takılanlar bunlar...Şarkını dinlemedim...Sadece yazılanlardan yola çıktım...Ama çok iddialı konuşman hoşuma gitmedi....Biraz alçak gönüllü olmanı dilerdim...Şarkını da o sebepten dinlemedim....

Çalışmalarında başarılar...Umarım bununla sınırlı kalmassın....
    bunları benden alıntı yap benim topiğime yaz yaz sonra bu topikte atıfta bulun bana sinirlen bravo bide tehtit et yazma diye harikasın

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bu hareketi alp_tunay reklam yaptıgını söylediğin için yaptım desperadost işaretini ise hakettiği için yaptık kutladıgımız için yaptık destek olmak için yaptık

bence sen ilk sayfayı okuyup kendine bi mesaj secip yorum yapmıssın yanlış yaptın okuda yaptıklarımızı anla

tekirdagdan gelip stickerlerı alıp kişilere gönderdik sende fayda saglamak istiyorsan adresini yaz sanada yollıyalım merak etme kargo ücreti ödenir...

ulasoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F6
    Arkadaialar forum kurallarını aşmayın konuyu saptırmayın !!! n bu ya amaç paylaşmak tartışmakmı yoksa atışmakmı ?? lütfen kapatın artık !!

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu hareketi alp_tunay reklam yaptıgını söylediğin için yaptım desperadost işaretini ise hakettiği için yaptık kutladıgımız için yaptık destek olmak için yaptık

bence sen ilk sayfayı okuyup kendine bi mesaj secip yorum yapmıssın yanlış yaptın okuda yaptıklarımızı anla

tekirdagdan gelip stickerlerı alıp kişilere gönderdik sende fayda saglamak istiyorsan adresini yaz sanada yollıyalım merak etme kargo ücreti ödenir...
    vallahi ben programa gidiyorum sabır ,sevgi ,adalet ,kardeşlik dileklerimle bu iki tekerin üstünde yaşadıkca hep sizinle olacağım sevgi ve saygılarımla

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    yok yaaa bak sennn

bunları benden alıntı yap benim topiğime yaz yaz sonra bu topikte atıfta bulun bana sinirlen bravo bide tehtit et yazma diye harikasın
    Sana ne yazayım ki...Tehdit eder tarz görmedim yazımda...Aksine rica var..Ama sende hakaret bol...Hayatta başarılar.......

Seninki de görüş tabiiki...Ben reklem derim sen katılmassın...Yorumu ilk mesajdan seçmedim....Genel anlamdan çıkardım....Ben de de sticker bol sağolasın...Düşünmen yeter...Elimden geleni zaten yapıyorum...Bu konuda herkese de başarılar diliyorum...Umarım başarılı oluruz...

Ayrıca konuyu açan arkadaşımızdan da özür dilerim....Konuyu çok sevilen programların birinde beyaz show olur mizah proglarından birinde ele alınması için bişeyler yapmaya çalışacağım....

Sağlıcakla kalın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

gerek yok biz zaten istanbul mt olarak subatın ilk haftası gidiyoruz istersen yerimi sana veriyim yada biz dile getiririz...

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    deer bız toplantıyı yapalım 3. gunu orrda konusalım bu konuyu o zaman kac tane olucagına karar verırız olmazmı
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...(www.motorcular39.azbuz.com)(www.delikentli39.skyblog.com)

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    Arkadaşın güzel bir düşünce tebrik ederim ama!..

Motosikletin arkasına böyle bir şey yapıştırdık ışıklarda durduk yazıyı okuyan güler biz değilmi? 'motosikletleri farkedin'!

kendi kendimizi küçültmüş oluruz.bir kere küçük ccli motorlarla soldan gitmeye çalışmak başlıbaşına çılgınlık.Çünkü arabalarda birbirlerini tanımıyorlar.

büyük ccli motorlara binerseniz o zaman sizi ister istemez farkedecekler çünkü siz onlardan güçlü olacaksınız ve onlarda bunun bilincinde olurlar zaten.

saygılar
    itina ile kaza yapılır

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    işte stickerlar...

stickerlar için gelişim sürücü kursu -kadıköy e teşekkürler...

bu sticker lardan bana nasıl ulaştırabilirsiniz arkadaşlar kargo ile gönderebilirmisiniz acaba yaa 1 yardım ederseniz sevinicem

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı firtina110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın güzel bir düşünce tebrik ederim ama!..

Motosikletin arkasına böyle bir şey yapıştırdık ışıklarda durduk yazıyı okuyan güler biz değilmi? 'motosikletleri farkedin'!

kendi kendimizi küçültmüş oluruz.bir kere küçük ccli motorlarla soldan gitmeye çalışmak başlıbaşına çılgınlık.Çünkü arabalarda birbirlerini tanımıyorlar.

büyük ccli motorlara binerseniz o zaman sizi ister istemez farkedecekler çünkü siz onlardan güçlü olacaksınız ve onlarda bunun bilincinde olurlar zaten.

saygılar
    Evet dediklerin bir bakıma doğru ama bizim amacımız daha önce dediğim gibi ufak ta olsa bişeyler yapabilmek.. Adam gülerse gülsün o kendi ayıbıdır.. Bu ''motosikletleri farketin'' yazısını yapıştıştırdığımızda söyle bi söz aklıma geliyor.. 'Anlayana sivri sinek saz Anlamayana davul zurna az!''' Kendimiz küçük düşrmeyiz hiçbir zaman aksine herkezde bu yazılar olursa insanların bilinç altına yerleşmiş olur ve umarım daha güvenli seyahat ediriz motosikletlerimizle..

Arkadaşlar daha önceki yadıklarınızı gördüm.. Üzüldüm gerçekten.. Burdaki amacımız birlikte bişeyler yapabilmek sesizimiz duyurabilmek.. Şarkıyla olsun stickerla olsun, gitsin birimiz başbakanlık önünde soyunsun yeter ki REKLAM YAPSIN!! Zaten amacımız reklam! desperadost kardeşim yapsın reklamını öne çıksın ne güzel Sonuçta motorcu ve geniş bi kitleye seslenebilen biri.. Ona destek olalım ki sesimiz daha çok yere ulaşsın. Her zaman yapıcı olalım.. Bizi anlayacak bizleriz unutmayalım..

Alp kardeş sende bişeyler yap aklına gelen ne varsa.. Sağolasın beyaz show için ayarlama yapmak istemişsin ama biz şubatta istanbul mt olarak gideceğiz büyük ihtimalle.. Başka fikrin varsa her zaman seni dinlemeye açığız

Bayramdan sonra sticker alıcam büyük ihtimalle isteyen arkadaşlara gönderirim...

Sevgiler&Saygılar..
    Hiçbirşey imkansız değildir...

Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sticker lardan bana nasıl ulaştırabilirsiniz arkadaşlar kargo ile gönderebilirmisiniz acaba yaa 1 yardım ederseniz sevinicem
    özeldn bilgilerini gönder gönderirim...

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı ChAgLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet dediklerin bir bakıma doğru ama bizim amacımız daha önce dediğim gibi ufak ta olsa bişeyler yapabilmek.. Adam gülerse gülsün o kendi ayıbıdır.. Bu ''motosikletleri farketin'' yazısını yapıştıştırdığımızda söyle bi söz aklıma geliyor.. 'Anlayana sivri sinek saz Anlamayana davul zurna az!''' Kendimiz küçük düşrmeyiz hiçbir zaman aksine herkezde bu yazılar olursa insanların bilinç altına yerleşmiş olur ve umarım daha güvenli seyahat ediriz motosikletlerimizle..

Arkadaşlar daha önceki yadıklarınızı gördüm.. Üzüldüm gerçekten.. Burdaki amacımız birlikte bişeyler yapabilmek sesizimiz duyurabilmek.. Şarkıyla olsun stickerla olsun, gitsin birimiz başbakanlık önünde soyunsun yeter ki REKLAM YAPSIN!! Zaten amacımız reklam! desperadost kardeşim yapsın reklamını öne çıksın ne güzel Sonuçta motorcu ve geniş bi kitleye seslenebilen biri.. Ona destek olalım ki sesimiz daha çok yere ulaşsın. Her zaman yapıcı olalım.. Bizi anlayacak bizleriz unutmayalım..

Alp kardeş sende bişeyler yap aklına gelen ne varsa.. Sağolasın beyaz show için ayarlama yapmak istemişsin ama biz şubatta istanbul mt olarak gideceğiz büyük ihtimalle.. Başka fikrin varsa her zaman seni dinlemeye açığız

Bayramdan sonra sticker alıcam büyük ihtimalle isteyen arkadaşlara gönderirim...

Sevgiler&Saygılar..
    sizinle tanışmadık ilk defa'da yazışıyoruz zannedersem' ama helal olsun tek kelimeyle!sizin gibi aydınlık,geniş düşünebilen kişiliğine güvenen motosiklet'ci kardeşlerim olduğunu bildiğim için pire için yorgan yakmadım .
    ama şuda bilinsinki benimle tartışan arkadaşlarında kötü niyetli olduklarına inanmıyorum sadece biraz ön yargılı oldukları ve tanımadan araştırmadan atıfta bulunmalarından üzüntü duydum ve yukarıdaki tabiri kesinlikle alp_tunay için söylemediğimin bilinmesini isterim ben sadece inşanın kişiliğine atıfta bulunan zayıf karakterli insanlar için kullandım.
    biz biriz arkadaşlar!bir arkadaşımız düşse içimiz yanar birbirimiz'den farkımız özelliğimiz yok aslında!o demirin üstüne çıktığımız'da hepimiz eşit şartlardayız çağlar'ın söylediği gibi hayatların kurtarılmasında sesimizin duyulmasında hangimiz bişeyler yaparsak yapalım yeterki yapalım 'biz biriz 'biz motosiklet'ciyiz gerçek motosiklet bilincin'de olan vicdanı olan'larla beraber biz kardeşiz.
    sağol cağlar .....
    deer_152 sende cansın bunu biliyorsun varol......

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizinle tanışmadık ilk defa'da yazışıyoruz zannedersem' ama helal olsun tek kelimeyle!sizin gibi aydınlık,geniş düşünebilen kişiliğine güvenen motosiklet'ci kardeşlerim olduğunu bildiğim için pire için yorgan yakmadım .
    ama şuda bilinsinki benimle tartışan arkadaşlarında kötü niyetli olduklarına inanmıyorum sadece biraz ön yargılı oldukları ve tanımadan araştırmadan atıfta bulunmalarından üzüntü duydum ve yukarıdaki tabiri kesinlikle alp_tunay için söylemediğimin bilinmesini isterim ben sadece inşanın kişiliğine atıfta bulunan zayıf karakterli insanlar için kullandım.
    biz biriz arkadaşlar!bir arkadaşımız düşse içimiz yanar birbirimiz'den farkımız özelliğimiz yok aslında!o demirin üstüne çıktığımız'da hepimiz eşit şartlardayız çağlar'ın söylediği gibi hayatların kurtarılmasında sesimizin duyulmasında hangimiz bişeyler yaparsak yapalım yeterki yapalım 'biz biriz 'biz motosiklet'ciyiz gerçek motosiklet bilincin'de olan vicdanı olan'larla beraber biz kardeşiz.
    sağol cağlar .....
    deer_152 sende cansın bunu biliyorsun varol......
    Sende sağol kardeşim.. İnşallah bir gün yüzyüze görüşme şansını da yakalarız.. Sağolasın varolasın..

Bu başlığı açarken ilk ve tek olarak stckerlar vardı aklımda; ama birlikten kuvvet doğuyor denildiği gibi..

Arkadaşlar buna benzer fikirleri olan varmı acaba? Yani bizi trafikte farkettirecek şeyler? Aklıma birde motosiklet net flaması yaptırmak geldi Motorun arkasına yada aynanın oralara koyulabilecek..

Bunun gibi şeyler varsa paylaşalım

Saygılar&Sevgiler
    Hiçbirşey imkansız değildir...

eywallah desparadost...

gecen istanbul mt buluşmasında stickerleri tükkettik bugün gelişim sürücü kursundan cana söz verdiğim için bir kaç adet daha aldım yarın adresine yollarım

birde esat tuncer eger nete girersen sana gönderdiğim stickerlar seni bulamadıkları için geri gelicek telefonunu yazarsan tekrar yollarım...

yalnız bundan sonrakileri artık kendim bastıracam sürücü kursundan almaya utanır olduk...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler