Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Climder C3 intercom ile ses kaydı almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Herkese selamlar. Yeğenimle beraber çinden 4adet (2çift) climder c3 aldık.

-Yeni kullanmaya başladığımız bu cihazda 3. ve 4. cihazları da bağlayıp 2 motor sürücüsü A larda kalsın, B lerde de artçılarımız olsun istiyoruz. Çözemedik. Bilgisi olan var mıdır? B kanalına birisini atayabildiniz mi?
    -Bir de vlog çekerken bu cihazla yaptığımız konuşmaları telefonumuzan kaydediyoruz diye tahmin ediyorum. Fakat onu da başaramadık. Nedir ses kaydı almanın yolu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Sorunun cevabını x stesindede verdim burayada kopyalıyorum sonradan girenlere faydası olur.

Arkadaşlar herkesin sorduğu soruya cevap vereyim bu tarihten sonra bu ürünü alanlar için faydası olur.

Climder C3 ile SES KAYDI alabilmek için. x'in anlattığı gibi telefon ve intercom u bluetooth da eşleştirin.

Android telefondan Play store girip : Bluetooth voice recorder yazın ilk çıkanı indirin. programı açtığınızda bluetooth klinki tıklı olması gerek.

Linkide burda: https://play.google.com/store/apps/d....voi*****order

Videoda arkadaşımız çok güzel anlatmış bende faydalandım teşekkür ederim, kısa bi düzeltme yapayım : radio geçişi için telefon tuşuna değil A tuşuna 5 saniye basılı tutarsınız. Ve eşleştirme sonrası 1 kere a basın demiş sonrasında 1 kere daha basmanız gerekiyor.

Alıntı değildir : TK
    braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler