Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Husqvarna nasil bir marka dir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Alıntı tndgu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Te310 veya 610 hocam.

Arkadaslar cevaplariniz icin tesekkur ediyorum. Enduroya yeni baslayan birisi icin cok mu agir kacar yoksa yamaha wr veya suzuki drz ye mi bakmaliyim ?
    Husqvarna te 610 sahibiyim.Boyum 1.80 parmak uçlarım ancak yere değiyor , ağır ve gösterişli bir motosiklet.Torku da çok yüksek.Üzerine bindiğinizde inesiniz gelmiyor.Aidiyetlik hissi hakkında arkadaşların fikirlerine sonuna kadar katılıyorum.Enduroya yeni başlıyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.Yamaha wr 125 daha iyi bir seçim olur sizin için.
    Selçuk Keleş bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı Buzzard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Husqvarna te 610 sahibiyim.Boyum 1.80 parmak uçlarım ancak yere değiyor , ağır ve gösterişli bir motosiklet.Torku da çok yüksek.Üzerine bindiğinizde inesiniz gelmiyor.Aidiyetlik hissi hakkında arkadaşların fikirlerine sonuna kadar katılıyorum.Enduroya yeni başlıyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.Yamaha wr 125 daha iyi bir seçim olur sizin için.
    1.89 boy ile sikintisiz kullanirim degil mi ? Hocam 610 zaten bana da fazla geliyor ben 250 veya 300 e bakiyorum. Forumda kullanicilarinin olmasi guzel epeydir arastirdigim bir motor markasiysi ve pisman olan kullanicisinin olmadigini gormek hos.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Alıntı Buzzard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam peki 125cc 2t mi 250 veya 300cc 4t mi daha iyi olur benim icin ?

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    arazi çok yapmıcaksanız yamaha wr 250r de öneririm sıkı makinadır vidasına kadar japonya üretimidir.
    Husqvarna 250 içinde şöle söyleyebilirim ben hep arazi yaparım derseniz 2t yok ben yol arazi karışık derseniz 4 t

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Husqvarna ya laf söyleyeni döverler hocam.

O nasıl soru .

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Benzinli testeresi var sabah 9 akşam 6 ya kadar hiç molasız çalıştım ben 3 gün yattım ona bişey olmadı
    Sokollu bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hocam husqvarna adından da anlaşılacağı gibi boşuna alma.

Çin mallarından hallicedir.

Zaten öyle olmasa vakti zamanında kuralkanla ortaklığa gitmezdi. Ya da tam tersi iyi bişey olsa kuralkan iş birliği yapmazdı.

Arkadaşlar söylemiş zaten adamların asıl işi kesip biçmek. Testere motorunu takmışlar motosiklete.

Keytiem yada yamahayla kıyas bile kabul etmez. O kadar dandik marka ki internette hakkında doğru düzgün bilgi yok. Zaten hakkında bilgi olsa sen bulurdun. İngilizcen falan da var bak ona rağmen internette hakkında bilgi bulamamışsın.

Türkiyede kaçtane var ki burdan bilgi bulmaya çalışıyorsun. Düşün yani.

Bence dünyada da fazla yoktur. Belki üretimden bile kalkmıştır. Araştır diyeceğim ama.... bilmiyorum..acaba bu markadan vaz mı geçsen sen. since si 1903 mü neymiş bide...

310 hakkında bilgim yok ama TE610 kullandım uzun süre. Harika bir motosiklettir dual-purpose sınıfında. Spesyal değildir o yüzden saatlik bakım istemez. Kaliteli doğru yağ koyduğunda 5000 km de bir yağ değişimi istiyor. 2 litre yağ kapasitesi vardır. Kuru 140 kg, 50-55 beygir, 6 vites ve üzerinde çok kaliteli aksamlar olan bir motor. 12 bin km civarında eksantrik zincirinin yenilenmesi gerekir. Alacağın motorda bu yapılmış mı dikkat et. Genel kronik bir arızası da yoktur. 2006 model üzeri için geçerli söylediklerim.

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Çok dayanıklı ve sağlam bir marka. Ama Türkiye'de parça sıkıntısı yaşayabilirsin.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Buda neymiş deyip google amcaya sorduğumda karşıma çıkan..

Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

California sınırları içinde, çölde bir yerde tek anıtı olan motosiklet üreticisi diye bir bilgide kalmış aklımda...

Husky monument şeklinde arayabilirsiniz.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam husqvarna adından da anlaşılacağı gibi boşuna alma.

Çin mallarından hallicedir.

Zaten öyle olmasa vakti zamanında kuralkanla ortaklığa gitmezdi. Ya da tam tersi iyi bişey olsa kuralkan iş birliği yapmazdı.

Arkadaşlar söylemiş zaten adamların asıl işi kesip biçmek. Testere motorunu takmışlar motosiklete.

Keytiem yada yamahayla kıyas bile kabul etmez. O kadar dandik marka ki internette hakkında doğru düzgün bilgi yok. Zaten hakkında bilgi olsa sen bulurdun. İngilizcen falan da var bak ona rağmen internette hakkında bilgi bulamamışsın.

Türkiyede kaçtane var ki burdan bilgi bulmaya çalışıyorsun. Düşün yani.

Bence dünyada da fazla yoktur. Belki üretimden bile kalkmıştır. Araştır diyeceğim ama.... bilmiyorum..acaba bu markadan vaz mı geçsen sen. since si 1903 mü neymiş bide...
    Arastirmami yaptim ve hala da yapiyorum zaten sadece belki kullanan arkadaslar vardir diye konu actim trollenmemek icin illa ybr mi cbf mi konusu mu acmam lazim ?

Ortalama olarak 2. El fiyatları Avrupa'da ucuz, ktm, Husqvarna kullanımı hat safhada özellikle Almanya, Avusturya, Fransa, isviçre gibi enduro deneyimi kazanılabilecek coğrafi şartlara sahip ülkelerde,
    Hangi ülkede yaşıyorsunuz biliyorum ama bi forum sitesi göndereceğim detaylı bi şekilde araştırabilirsiniz.

Genellikle kronik bi sorunla karşılaşıldığını duymadım. Forumda sorularınızın cevabını bulabileceğinizi ümit ediyorum.

http://www.husqvarna-forum.de/viewfo...0bc895cb9990aa

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı swizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalama olarak 2. El fiyatları Avrupa'da ucuz, ktm, Husqvarna kullanımı hat safhada özellikle Almanya, Avusturya, Fransa, isviçre gibi enduro deneyimi kazanılabilecek coğrafi şartlara sahip ülkelerde,
    Hangi ülkede yaşıyorsunuz biliyorum ama bi forum sitesi göndereceğim detaylı bi şekilde araştırabilirsiniz.

Genellikle kronik bi sorunla karşılaşıldığını duymadım. Forumda sorularınızın cevabını bulabileceğinizi ümit ediyorum.

http://www.husqvarna-forum.de/viewfo...0bc895cb9990aa
    Almanyada yasiyorum hocam , evet dediginiz gibi cokca ktm saticisi ve kullanicisi var burda. Hatta her gordugum motor enduro nerdeyse.. forum linki icin saolun tekrardan.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı swizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Husqvarna farkı bi tarz, haz bırakır insanda. Husqvarna kullanıcısı olarak tabiki de tavsiye ederim fakat Türkiye'de ki piyasası hakkında yorum yapamayacağım.

Te modelleri tek silindir, güçleri ile ömürleri orantılı değişebiliyor fakat hiç bir kurum, kişinin xyz yıl ömrü var diyebileceğini düşünmüyorum çünkü sürüş tarzınıza, bakım periyotlarına vb göre değişecektir.

Her parçası özeldir ve aitlik hissi uyandırır. Türkiye piyasasını araştırdıktan sonra bütçeniz yetiyorsa öneririm.

Nuda 900 R kullanıcısıyım. Nuda'yı düşünürseniz detaylı bilgi vermeye çalışırım.
    Hocam Ducati Hyperstrada ile bi karşılaştırma yapabilir misiniz? Nuda canavarına en yakın alet o sanırım.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Husqvarna svartpilen 250 34.990 TL fiyat yazıyor listelerde, duke 250 ile aynı blok, görüntü hoş, kullanan, test eden var mı acaba?

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Husqvarna svartpilen 250 34.990 TL fiyat yazıyor listelerde, duke 250 ile aynı blok, görüntü hoş, kullanan, test eden var mı acaba?

https://i.hizliresim.com/v50yoo.png
    İkisi aynı bloğa mı sahip? Firmaların bir ortaklığı var mı acaba?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisi aynı bloğa mı sahip? Firmaların bir ortaklığı var mı acaba?
    Husqvarna KTM çatısı altında. Her seferinde beyazı turuncuya tercih ederim ben

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ikisini supermoto olarak aynı çatıda satıldığını biliyom ama farklı firmalar diye biliyorum.
    karakteristik olarak birbirlerine çok yakınlar ama
    ikiside sert ve güçlü

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisini supermoto olarak aynı çatıda satıldığını biliyom ama farklı firmalar diye biliyorum.
    karakteristik olarak birbirlerine çok yakınlar ama
    ikiside sert ve güçlü
    Farklı firmalar ama sahibi KTM AG.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    nuda 900r vardı onu çok istiyodum. bmw ile ortak çalışmayla yapmışlardı motor bloğunu.
    taş gibi canavar gibi bişiydi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)