Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Husqvarna nasil bir marka dir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alsam ugrastirirmi ?
    Saatlik mi km lik mi yag degisimi yapilmali ?* (te serisine gore konusuyorum)
    Kalitesi ktm , yamah ile ayni mi yoksa bir gomlek asagida mi ?
    Evladiyelik mi motorlari yoksa 50k kmden sonra hurda mi ?
    Babam boyle pasta yapmayi nerden ogrendi ?

Cevap veren vermeyen veya bilgisi olupta yazmaya usenen herkese simdiden tesekkurler arkadaslar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Husk bahsettigin markalardan o kategoride en iyisidir diye dusunuyorum. Ben BMW f800st altyapisi kullanan modeline hastayim mesela..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Gelecek kuşakllara bırakabileceğin kadar sağlam bir makinadır. Türkiye'deki şansızlığı ilk distribütörünün " çok sevilen " Süleyman Memnun olmasıdır. Şimdi kimde bilmiyorum.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok iyi markadır.Enduro Cross modelleri dışında tadından yenmeyecek bir de "Nuda" sı vardır
    Çok uzun süre kullanmak sürücü ile de alakalı.Rulmanıydı parçasıydı değiştirdiğin sürecek binersin.
    Ktm den Yamaha dan aşağı kalır yanı yok.Sonuçta hepsi motor işte

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi markadır.Enduro Cross modelleri dışında tadından yenmeyecek bir de "Nuda" sı vardır
    Çok uzun süre kullanmak sürücü ile de alakalı.Rulmanıydı parçasıydı değiştirdiğin sürecek binersin.
    Ktm den Yamaha dan aşağı kalır yanı yok.Sonuçta hepsi motor işte
    aşağı kalır yanı yok derken sanki aynı kulvara sokmuş gibisin hocam lütfen biraz dikkat edelim sözlerimize :D husky ya ötesi var mı? :D
    TAYFUNBORA bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Ben tarafsız yorum yazdım

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağı kalır yanı yok derken sanki aynı kulvara sokmuş gibisin hocam lütfen biraz dikkat edelim sözlerimize :D husky ya ötesi var mı? :D
    telike bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Avrupanın en eski motosiklet üreticisi. Bakımları konusunda TE serisinin hangi modeli olduğunu yazarsan bilgi verebiliriz.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tanıtıcı reklam filmi

Ferudunabi bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Videodaki motoru çaldırdı.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videodaki motoru çaldırdı.
    Bi arkadasi almanyadan 0 getirtmis calindiktan sonra , "bu motor hepimizin motoru" gibi bir seyler diyordu...

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupanın en eski motosiklet üreticisi. Bakımları konusunda TE serisinin hangi modeli olduğunu yazarsan bilgi verebiliriz.
    Te310 veya 610 hocam.

Arkadaslar cevaplariniz icin tesekkur ediyorum. Enduroya yeni baslayan birisi icin cok mu agir kacar yoksa yamaha wr veya suzuki drz ye mi bakmaliyim ?

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hic uygun degil, surekli tek teker gezersin. Drz de baslangica uygun degil. wr 125 olabilir,

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Hic uygun degil, surekli tek teker gezersin. Drz de baslangica uygun degil. wr 125 olabilir,
    Hocam 125lik istiyorum cok fena bir sekilde wr125r ozellikle ama 1-2yil sonra drgistirmek yerine omur boyu sahip olmak istiyorum ondam husky 310 a kaydo aklim.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    WR 125 i YBR 125 gibi dusunme yogun tork vardir onlarda, 302 cc husky ile bir kayadan digerine atliyor, guc patlama seklinde geliyor bu motorlarda.. yinede sen bilirsin..

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ya şaka gibi konular açılmaya başlandı. Husqvarna nasıl bir marka KTM nasıl kötü mü vs. abicim biraz araştırın zaten dünya bilgi var bu tarz konular hakkında.

Hiç bilmiyorsanız google amcaya yazın husqvarna hakkında neler diyor görün.
    Ucka ve Darkfriairs bunu beğendiler.

Motosikleti
    Transalp
    Husq olsun ktm olsun , üst düzey kaliteli motorlar ama servis yönünden japonların gerisinde kalıyolar.Bu yüzden herkes japon tercih ediyor.İnsanlar parça sıkıntısı yaşamak istemiyor.Lazım olan parçayı hemen bulabilmrk istiyor.Mesela benim birader geçen transalpin , zincir gergi parçasını dağda bırakıp gelmiş.Servisi aradım , sipariş veririz 3 günde gelir dediler.O yüzden ben japondan şaşmayın derim.Hondanın yamahanın 125-250 cc çok güzel enduro-cross motorları var.Hem fiyat olarak da japonlar bu avrupa motorlarından daha uygun.Ayrıca ikinci el piyasası hızlı.Bence avrupa markaya bulaşmaya hiç gerek yok.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şaka gibi konular açılmaya başlandı. Husqvarna nasıl bir marka KTM nasıl kötü mü vs. abicim biraz araştırın zaten dünya bilgi var bu tarz konular hakkında.

Hiç bilmiyorsanız google amcaya yazın husqvarna hakkında neler diyor görün.
    Hocam bakiyorum zaten ingilizce olarakta cok okuyorum ama belki burda kullananlar vardir diye sordum. Forum aramasi bile yaptim aea icerikli video disinda pek bilgi bulamadim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Alıntı transalp3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Husq olsun ktm olsun , üst düzey kaliteli motorlar ama servis yönünden japonların gerisinde kalıyolar.Bu yüzden herkes japon tercih ediyor.İnsanlar parça sıkıntısı yaşamak istemiyor.Lazım olan parçayı hemen bulabilmrk istiyor.Mesela benim birader geçen transalpin , zincir gergi parçasını dağda bırakıp gelmiş.Servisi aradım , sipariş veririz 3 günde gelir dediler.O yüzden ben japondan şaşmayın derim.Hondanın yamahanın 125-250 cc çok güzel enduro-cross motorları var.Hem fiyat olarak da japonlar bu avrupa motorlarından daha uygun.Ayrıca ikinci el piyasası hızlı.Bence avrupa markaya bulaşmaya hiç gerek yok.
    Hocam o yuzden aklim hala yamaha wr 125 te ama burda avrupada herkeste yamaha wr125 var hani almisken biraz ozel bir motorum olmasini istiyorum ki arada denk geldigimde digerleriyle kiyaslayabileyim. Servis konusunda huskynin sorun cikacagini sanmiyorum avusturya ve isvecten 1hafta ile 3 hafta arasinda parca getiren siteleri var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

WR 125 i YBR 125 gibi dusunme yogun tork vardir onlarda, 302 cc husky ile bir kayadan digerine atliyor, guc patlama seklinde geliyor bu motorlarda.. yinede sen bilirsin..
    Bende sirf o yuzden biraz geri adim atiyorum hocam wr125r ile kisa bir surus tecrubem var altimda 250cc varmis gibi hisettim bana 125lik demeseler 200-250 mi diye sorardim ama bana en azindan gerekli durumlarda 120-140 basacak motor lazim yeri geldiginde otobanda sollama yapmam gerekecek 125lik tecrubem var 90 la sag seritten gitmek cok zevkli de onune bir tir cikince acaba sollayabilir miyim arkadaki araba yetisir mi triplerine girmek istemiyorum artik.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    başlığı görünce araştırdım isveç'li köklü bir motor üreticisiymiş. sayende öğrenmiş oldum. internet sitesinde de çok bomba bi model gördüm. ateş ediyor. http://www.husqvarna-motorcycles.com.../vitpilen-701/

Husqvarna farkı bi tarz, haz bırakır insanda. Husqvarna kullanıcısı olarak tabiki de tavsiye ederim fakat Türkiye'de ki piyasası hakkında yorum yapamayacağım.

Te modelleri tek silindir, güçleri ile ömürleri orantılı değişebiliyor fakat hiç bir kurum, kişinin xyz yıl ömrü var diyebileceğini düşünmüyorum çünkü sürüş tarzınıza, bakım periyotlarına vb göre değişecektir.

Her parçası özeldir ve aitlik hissi uyandırır. Türkiye piyasasını araştırdıktan sonra bütçeniz yetiyorsa öneririm.

Nuda 900 R kullanıcısıyım. Nuda'yı düşünürseniz detaylı bilgi vermeye çalışırım.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı swizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Husqvarna farkı bi tarz, haz bırakır insanda. Husqvarna kullanıcısı olarak tabiki de tavsiye ederim fakat Türkiye'de ki piyasası hakkında yorum yapamayacağım.

Te modelleri tek silindir, güçleri ile ömürleri orantılı değişebiliyor fakat hiç bir kurum, kişinin xyz yıl ömrü var diyebileceğini düşünmüyorum çünkü sürüş tarzınıza, bakım periyotlarına vb göre değişecektir.

Her parçası özeldir ve aitlik hissi uyandırır. Türkiye piyasasını araştırdıktan sonra bütçeniz yetiyorsa öneririm.

Nuda 900 R kullanıcısıyım. Nuda'yı düşünürseniz detaylı bilgi vermeye çalışırım.
    Hocam ben zaten avrupada yasiyorum sifir olsun ikinci el olsun fiyatlari gayet hos o yuzden alabilirim.

Aitlik hissi uyandirmasi cok hos zaten o yuzden alabilirim ben genelde cok bilinmeyen fakat ust kalite urunleri tercih ediyorum. Telefon olarak HTC kullanmam gibi.

Omur olarak neden sordum cunku ikinci el fiyatlari bariz cok ucuz. Sifiri8k euro olan motorun 30.000km 2.eli 3.5-4k arasi bu yuzden korktum biraz acaba sorun mu cikar diye. Yorumunuz icin tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)