Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

D-DRY vs GORE-TEX

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet ninja ya uymaz kesim ve kalıbı
    alpinestar da bakabilirsin gayet şık tasarımlar var
    şimdi eğer fazla kilolu değilseniz dar kesim montlara bakın deri de olabilir çok şık deri montlar var fakat onlar daha da tuzlu
    4Vaqrant bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hein Gericke geçen sene iki defa iflastan döndü bu senede iyi değiller. Malları da o kadar kaliteli değil o paraya Dainese Aipinestar alınır. Revit Büse de olabilir ama benim favorim Dainese
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Levent68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hein Gericke geçen sene iki defa iflastan döndü bu senede iyi değiller. Malları da o kadar kaliteli değil o paraya Dainese Aipinestar alınır. Revit Büse de olabilir ama benim favorim Dainese
    hocam şimdi herşeyi anladım varsayıyorum
    yani kıyafetler alman malı kaskta umarım öyle dir schubert tir
    peki motor neden honda? neden japon?
    almanlar herşeyin bence en iyisin yapar sen neden alman malı motor kullanmıyorsun orada yaşayan bi insan olarak neden bmw değil yoksa vfr f klasmanında bmw nin de güzel motorları var
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    kilodan eser yok bende. 1.78-1.80 boy 67 kiloyum(+-3). o yüzden alpine ve dainese bakıcam dediğiniz kalıplarda . 2 3 modele indirgersem inşallah üzerimde deneyip alırım yorumlarınız için çok teşekkür edeirm
    F54 bunu beğendi.

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    büse adventure çeket, şiddetle öneririm... 1300 TL nakit aldım. yurtdışı fiyatı 495 €.
    F54 bunu beğendi.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam şimdi herşeyi anladım varsayıyorum
    yani kıyafetler alman malı kaskta umarım öyle dir schubert tir
    peki motor neden honda? neden japon?
    almanlar herşeyin bence en iyisin yapar sen neden alman malı motor kullanmıyorsun orada yaşayan bi insan olarak neden bmw değil yoksa vfr f klasmanında bmw nin de güzel motorları var
    Buradaki forumlarda en dertli motorlar Alman motorları blok patlatmalar arka tekeri otobanda kaybetmeler vites kutusu elektronik aksamı vs vs vs. Bu bir. İkincisi fiyatları abartılı. Üçüncüsü yapılan her testlerde BMW hep birinci çıkıyor. Dördüncüsü servis ve yedek parça aşırı pahalı. Son neden de sadece serviste tamir olayı var her yerde yaptıramıyorsun. Bir tepki olarak. Örnek verecek olursam Yeni R1 ya da ZX-10 R ile S1000 RR arasında ne fark var. Ya da gs 1200 ile Honda crosstourer arasında. Neden hep BMW birinci. Panigale ile S1000rr karşılaştırma yapılıyor BMW yine birinci. Bu yüzden BMW sevmiyorum.
    schumacher__ ve F54 bunu beğendiler.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Bizde de BMW yolda bırakıyor, hayatını tehlikeye atacak arızalar çıkarıyor dediğinde BMWciler lince başlıyor, haşa nasıl sen böyle birşey söylersin diye

Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde de BMW yolda bırakıyor, hayatını tehlikeye atacak arızalar çıkarıyor dediğinde BMWciler lince başlıyor, haşa nasıl sen böyle birşey söylersin diye
    Gerçek bu ama. Burada birçok forumdaki Almanlar bile her dergide ya da tv programında BMW nin birinci gelmesi ile dalga geçiyorlar.
    F54 bunu beğendi.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Gerçek bu ama. Burada birçok forumdaki Almanlar bile her dergide ya da tv programında BMW nin birinci gelmesi ile dalga geçiyorlar.
    Gel de bunu bizim etiket meraklısı Türklere anlat hocam
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Buradaki forumlarda en dertli motorlar Alman motorları blok patlatmalar arka tekeri otobanda kaybetmeler vites kutusu elektronik aksamı vs vs vs. Bu bir. İkincisi fiyatları abartılı. Üçüncüsü yapılan her testlerde BMW hep birinci çıkıyor. Dördüncüsü servis ve yedek parça aşırı pahalı. Son neden de sadece serviste tamir olayı var her yerde yaptıramıyorsun. Bir tepki olarak. Örnek verecek olursam Yeni R1 ya da ZX-10 R ile S1000 RR arasında ne fark var. Ya da gs 1200 ile Honda crosstourer arasında. Neden hep BMW birinci. Panigale ile S1000rr karşılaştırma yapılıyor BMW yine birinci. Bu yüzden BMW sevmiyorum.
    hocam bmw konusunda en ayar olduğum konu şu ağır bakım !
    ya arkadaş ne ağır bakımı bu bakımlar neden japonlarda yok ben onu anlamıyorum
    yanlız şöyle de bi konu var dünya turu yapacak olan kullanıcılar da hep bmw ile geziyolar bunu anlamıyorum yani bu gün dünya turu yapan kimse neden tenere almıyor neden suzuki dl 1000 almıyor da bmw alıyor yola çıkarken yani gezenler hep bmw alıyor bu konuyu anlayamadım

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Solto tex var bide o ne?

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    hem gore-tex, hem dainese d-dry, hem de alpinestars drystar membranlı ürünler kullandım. Su geçirmeme ve nefes alma açısından aralarında çok bir fark yok, en büyük farkı gore-tex ömür boyu garanti verir ürünlerinde. Gore-tex gereksiz pahalıdır, d-dry tercih edebilirsin.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Solto tex var bide o ne?
    solto tex shell tex vb benzeri membranlar grotex e alternatif ürnler olarak üretilmişler dir

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Alıntı sonalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büse adventure çeket, şiddetle öneririm... 1300 TL nakit aldım. yurtdışı fiyatı 495 €.
    busü yi bende kullanıyorum open road modelini bende tavsiye ederim. birde internette bi sitede şimdi hatırlamıyorum kampanyası var beden uyan olursa kaçırmasın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)