Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Türk üretimi kolay giyilen tulum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Hepimizin yaptığı Mont+Kask+Eldiven üçlüsünü kullanıp, Önemli olan Bot ve Pantolonu giymeyenler için gerekli bir tasarım. Ben çok beğendim.

http://www.torchsuits.com/index.html
    Nuansiyen ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TransAlp XL650V
    Güzelmiş hakkaten. Bol renk, kaliteli malzeme ve onaylanmış ayarlanabilir korumalarla çok güzel iş yapar gibi duruyor.

İzmir/karşıyaka adresli bir mağaza sanırım. Ancak ne fiyatlara ne da satın almayla ilgili bilgiye ulaşamadım. Bilen var mıdır?

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Türklere satilmaması gerektiğini düşündüğüm güzel bir ürün.

Bizimkilere satilirsa giyen arkadaşa şaka maksatli sokak ortasinda don atlet birakilabilir.
    tinerci, Mitoqondri, shruikan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yunusus alem adamsın ama haklısın.
    Şimdi işin ciddi kısmına gelecek olursak kolay giyilenden çok kolay çıkarılan bir tulum daha çok iş yapar.
    Tulum denilen naneyi zırr pırt giymediğimiz için giyerken pek acelemiz olmuyor.
    Fakat acilen çıkartmamız gereken çok durum oluyor.
    Tasarım bu beklentiyi karşılamalı.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Bi yuvarlanmada fermuar-mermuar Hakk getire! Gerçekten de kaza sonrası don-atlet kalır adam. Acil yardım ekibi krize girer işini yapamaz bi de onlar için ambulans gelir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bunu don atletle giyecek mal varsa, sokak ortasında don atlet kalmayı hakediyodur zaten.

Onun dışında düşünce güzel, kalite malzemeden yapılırsa alınası duruyor.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Düşünce güzel, Türkiye'de üretilmesi çok daha güzel. Bunu yapan arkadaşlar mutlaka eleştiriler, öneriler doğrultusunda geliştireceklerdir. Bence buraya yapıcı fikirleri üreten firmaya öneri olması anlamında yazarsak daha faydalı oluruz.
    Benim kişisel fikirlerim;
    1. Fermuarları çabuk bozulmayan, bir kaza anında açılmayacak/yırtılmayacak şekilde olmalı. Çok para verdiğimiz kaliteli montların fermuarları bile çabuk bozulabiliyor.
    2. Videoda görünen tulumun kumaşı bana sanki biraz ince gibi geldi. Acaba yazlıkmıdır/kışlıkmıdır belirtilmemiş.
    3. Sürtünmeye maruz kalabilecek alanlara içten kevlar takviyesi yapılsa daha iyi olabilir.
    4. Bol miktarda cep faydalı olabilir. Gerçi bol cepli olması üretim aşamasında çeşitli zorluklara üretim süresinin ve işçilik süresinin uzamasına neden olacaktır.
    5. Korumaların sadece omuz ve dirseklerde olduğunu sanıyorum. Kalça ve diz koruması varmı acaba.
    Sadece video izlerken benim çıkarabildiğim sonuçlar bunlar. Umarım daha açıklayıcı bilgi veren arkadaş mutlaka olacaktır.
    shizofren bunu beğendi.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Fiyati 1.250 TL ve urun 1-2 ay gibi surede teslim ediliyor. Kisiye ozel olculere gore dikim yapiliyor. Arayip sordugumda bu sekilde denilmisti.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah korusun hani kaza sonrasında seni hastaneye götürüp üst baş kıyafet ne varsa kesiyorlar ya, bunu alırsam sırf kesmesinler diye baygınsam bile ayılırım. " Durun iki dakka üzerimdekileri çıkarıp hemen uzanıyorum sedyeye, hemşirenım rici etsem şu serum şişesini tutabilir misiniz iki dakika"
    Mitoqondri, shizofren ve fedos bunu beğendiler.

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Fermuarlarından ötürü güvenilmez geldi. Yoksa tulum herzaman için daha iyidir...
    Bir garip yolcu...

Eva Dresi <evadresi@yahoo.com> Bugün saat 3:48 PM
    Kime
    Onur KOCA
    Mesaj gövdesi
    Merhaba Onur Bey,

Fiyatlar aşağıdaki gibidir :
    TorchPro (4 mevsimlik) 1250 + KDV : 1350 TL
    TorchPro Light 650 + KDV : 700 TL

Bu urunun altına normal kıyafetinizi giyiyorsunuz. botlarınızı çıkarmadan15 sn. de giyip çıkarabiliyorsunuz. Böylece gittiğiniz yerde motor kullandığınız anlaşılmıyor...

Ürün hakkinda detaylı bilgi için aşağıdaki siteye gözatabilirsiniz :

www.torchsuits.com

Ertan Genç
    0532 265 27 11

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Sitesinde kumaşı hakkında bir bilgi bulamadım, "ana kumaşı nedir" veya "kevlarla güçlendirme yapılmış mı" belirtilmemiş. En önemlisi de fermuarları ne kadar dayanıklı ve olası bir asfaltta sürtünme durumunda hemen patlar mı yoksa dayanır mı? Bu konuda bir test uygulandı mı?

Fikir güzel, ürün güzel ancak teknik veriler ve detaylar yetersiz geldi bana...

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korusun hani kaza sonrasında seni hastaneye götürüp üst baş kıyafet ne varsa kesiyorlar ya, bunu alırsam sırf kesmesinler diye baygınsam bile ayılırım. " Durun iki dakka üzerimdekileri çıkarıp hemen uzanıyorum sedyeye, hemşirenım rici etsem şu serum şişesini tutabilir misiniz iki dakika"
    Sayıklar insan.

- Femuuuu
    - Ney ?
    - Ferrr
    - Şokta heralde acele edin !!!!
    - La Fermuuu

Ve tulum kesilir... O ana kadar atan kalp durmuştur. Sonrası uzun ve soluksuz bir dıııııııııııııııııııııııııııııııııııııt sesi.
    Lucas, shizofren ve bpak bunu beğendiler.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitesinde kumaşı hakkında bir bilgi bulamadım, "ana kumaşı nedir" veya "kevlarla güçlendirme yapılmış mı" belirtilmemiş. En önemlisi de fermuarları ne kadar dayanıklı ve olası bir asfaltta sürtünme durumunda hemen patlar mı yoksa dayanır mı? Bu konuda bir test uygulandı mı?

Fikir güzel, ürün güzel ancak teknik veriler ve detaylar yetersiz geldi bana...
    Kumaş ve korumalarından bahsedilmiş sitede...

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı zulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kumaş ve korumalarından bahsedilmiş sitede...

http://i.hizliresim.com/nma1dl.jpg
    Bak ben bu kısmı görmemiştim hocam. Demek orjinal dupond marka kumaş kullanıyorlar. Bu baya iyi.

500D cordura kullanmaları da fena değil. Tekstil motosiklet montlarında genelde 600D cordura kumaş kullanılıyor. Her ne kadar deri yada kevlar kadar aşınma ve ısı dayanımı olmasa da koruyucu özelliği var. Geriye kalan tek sorun fermuarları. Baştan aşağı fermuarlı olduğu için fermuar dayanımı çok önemli.
    Acaba herhangi bir teste sokmuşlar mı bu tulumu?

En iyisi yarın firmaya msj atıp öğreneyim kaynağından

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Fermuar konusunu da konuşur musun?

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Kullanıyorum taşgibi fermuarlar.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Butik üretim olduğu için fiyat biraz pahalı gibi gelebilir. Facebook sayfasını da inceledim. Bu hafta çok yoğunum müsait olduğumda mutlaka kendisini dükkanda ziyaret edeceğim. Hem ürünü bire bir inceleme fırsatım olur. Hem de girişimci ve yeniliklere açık bir insan tanıma fırsatına sahip olurum. Gelişme olduğunda buraya yazacağım.
    SuleymanE ve essegesse bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Rahmi hocanin eğitimde tavsiye ettiği tulum galiba bu

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    reflektör yok mu bu tulumda? ben göremedim. Pantolon kısmına niye fermuar koymuşlar? fuzuli fermar var pantolon kısmında. bence yeterince özen gösterilmemiş. Ben daha iyisini tasarlayabilirim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)