Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni kanal / R25 / Günlük olaylar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Kameramın teslimi ile bende yeni bir kanal açmış bulunmaktayım,
    Günlük olaylar, başa gelenler vb gibi şeylere kanalımda yer vereceğim. hepinizi şimdiden bekliyorum,
    okuyup zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Motor olarak R25 kullanıyorum ve ilk vitesli motorum.
    Kamera çekimlerini genellikle Gopro veya Eken H9 ile yapmaktayım.

meystuna, manofsteel, AKIN17 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    cekimler guzel, kamera sanki biraz arkada kalmis gibi kaskin goruntunun buyuk kismini kapliyor, gece cekimlerinde kaski yansimalardan otobus yaklasiyor sandim.. elestrisel olarak bakalim ki kanalin omru uzun olsun. ozellikle yagmurlu suruste emniyet seridinde beyaz duz cizgi uzerinde ve yaninda cok vakit geciriyorsun, dikkat, tek parmak manet uzerinde surus yaptigindan profesyonel egitim almadigin zamaninda kendi cabalarinla ogrendigini gosteriyor. Araya koydugun cekim parcalari fikri guzel, kisa kisa tutmani tavsiye ederim, seni de sıkan hersey bizide sıkar unutma, gunduz cekimlerine agirlik vermeni, es dost ahbap, esnaf, kaldirimda bekleyen isikta bekleyenlerle kisa seviyeli esprili diyologlara gir..
    Lightning bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cekimler guzel, kamera sanki biraz arkada kalmis gibi kaskin goruntunun buyuk kismini kapliyor, gece cekimlerinde kaski yansimalardan otobus yaklasiyor sandim.. elestrisel olarak bakalim ki kanalin omru uzun olsun. ozellikle yagmurlu suruste emniyet seridinde beyaz duz cizgi uzerinde ve yaninda cok vakit geciriyorsun, dikkat, tek parmak manet uzerinde surus yaptigindan profesyonel egitim almadigin zamaninda kendi cabalarinla ogrendigini gosteriyor. Araya koydugun cekim parcalari fikri guzel, kisa kisa tutmani tavsiye ederim, seni de sıkan hersey bizide sıkar unutma, gunduz cekimlerine agirlik vermeni, es dost ahbap, esnaf, kaldirimda bekleyen isikta bekleyenlerle kisa seviyeli esprili diyologlara gir..
    Öneri ve görüşleriniz için teşekkür ederim. evet eğitim henüz almadım. beyaz çizgi üzerinden gitmemeye özen gösteriyorum ama yağmur da malesef görüş düşüyor. bir kaç kere beyaz çizgide kaymışlığım var . 1-2 günlük olayları toplayıp parçalıyorum ve çekim çıkartıyorum. zaten genellikle hergün garip birşey ile karşılaşmak mümkün oluyor 2 tekerle.

tekrar teşekkürler

kask konusunda malesef yapışkanı sağ tarafa yapıştırdım. ve kameranın merceği sola yakın kaldı. biraz daha sola çekeceğim sanırım o zaman düzelebilir

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oncelikle soylemeliyimki videolar guzel,ama bazi kisimlarinda "nezaman bitcek la bu" demedim degil,ozelliklede en sonki koprude,hiziniz zaten 50,60 kimse onunuze kirmiyo,rahatsiz etmiyo,herhangibi olay olmadigindan sıktı biraz,kamera biraz daha öne alinabilir,bu fikre katiliyorum,geri kalan yerlerinde beni rahatsiz eden bi olay olmadi,abone oldum,hayirli olsun
    Lightning bunu beğendi.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    you tube yapcaktım burda görünce buraya yazim dedim olum sen akşamları nie uzunlarla geziyon gündüz gez hadi de akşamları bildigin uzunlarla gidiyon kısalar bile biraz göz alıyo r25 lerin uzunlarla adamların yolu görmesini engellersin yapma öle şeyler . piskopatın biri denk gelir uzunlarla geliyon die üstüne sürer arabayı ani fren yapar önünde allah korusun. Kim oldugumu bilicenmi bakalm

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Kaska nasıl yapıştırdığını da paylaşır mısın?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    you tube yapcaktım burda görünce buraya yazim dedim olum sen akşamları nie uzunlarla geziyon gündüz gez hadi de akşamları bildigin uzunlarla gidiyon kısalar bile biraz göz alıyo r25 lerin uzunlarla adamların yolu görmesini engellersin yapma öle şeyler . piskopatın biri denk gelir uzunlarla geliyon die üstüne sürer arabayı ani fren yapar önünde allah korusun. Kim oldugumu bilicenmi bakalm
    Eyv ahmet :D tam tersi ben uzunları yakmadığımda hiç görmüyor millet beni nasıl tanımam hergün sohbet ettiğim adamı

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle soylemeliyimki videolar guzel,ama bazi kisimlarinda "nezaman bitcek la bu" demedim degil,ozelliklede en sonki koprude,hiziniz zaten 50,60 kimse onunuze kirmiyo,rahatsiz etmiyo,herhangibi olay olmadigindan sıktı biraz,kamera biraz daha öne alinabilir,bu fikre katiliyorum,geri kalan yerlerinde beni rahatsiz eden bi olay olmadi,abone oldum,hayirli olsun
    teşekkürler. hocam sonuncu videoyu koymakta bende çok gittim geldim ama dediğiniz gibi gereksiz kalmış sonunda. biraz daha uzatabilirmiyim aparatı bakacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaska nasıl yapıştırdığını da paylaşır mısın?

böyle bağlamaktayım
    ,

10. aboneniz olarak selam olsun. Bence her şey güzel, süreler ideal, ne çok kısa zamanlama, ne çok uzun. Emeğinize sağlık. Tekerinize taş değmesin
    Lightning bunu beğendi.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin. Trafikte bol tartışmalar değilde. Örnek davranışlar görmek dileğiyle
    Lightning bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Niye kaskın yanına takıyorsunuz şu kamerayı? Görüntünün yarısı kask olsun diye mi acaba? Bence çeneye veya kaskın üstüne takılmalı tam verim alınmak isteniyorsa.

Bu arada abone oldum takipteyim inş güzel şeyler yaparsın ve zevkle izleriz.

R25 almayı düşündüğüm için takip ettim Genelde takip ettiklerim hep yüksek cc li vloggerlar arada böyle düşük cc istiyor insan

Ayrıca konuşma olucak mı?

Bir de ufak bir öneri yapayım. Böyle soluksuz videolar dışında parça parça kesilerek yapılmış videolar daha güzel olur. Yabancı vloggerların yaptığı çoğunlukla budur. Bizimkiler açtığı andan kapattığı ana kadar kesintisiz yayınlıyorlar çok sıkıcı oluyor.

Bir kaç sağlam adam önereyim bi izle; "WALTERRIFIC" "6Foot4Honda" "Hunter Honda" "RoyalJordanian"

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı BarisC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10. aboneniz olarak selam olsun. Bence her şey güzel, süreler ideal, ne çok kısa zamanlama, ne çok uzun. Emeğinize sağlık. Tekerinize taş değmesin
    sevdirebildiysem ne mutlu bana. çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye kaskın yanına takıyorsunuz şu kamerayı? Görüntünün yarısı kask olsun diye mi acaba? Bence çeneye veya kaskın üstüne takılmalı tam verim alınmak isteniyorsa.

Bu arada abone oldum takipteyim inş güzel şeyler yaparsın ve zevkle izleriz.

R25 almayı düşündüğüm için takip ettim Genelde takip ettiklerim hep yüksek cc li vloggerlar arada böyle düşük cc istiyor insan

Ayrıca konuşma olucak mı?

Bir de ufak bir öneri yapayım. Böyle soluksuz videolar dışında parça parça kesilerek yapılmış videolar daha güzel olur. Yabancı vloggerların yaptığı çoğunlukla budur. Bizimkiler açtığı andan kapattığı ana kadar kesintisiz yayınlıyorlar çok sıkıcı oluyor.

Bir kaç sağlam adam önereyim bi izle; "WALTERRIFIC" "6Foot4Honda" "Hunter Honda" "RoyalJordanian"
    Öncelikle inşallah size de nasip olur bizim Mavi boncuktan ilk videom bir nevi test gibi birşeydi. dediğiniz gibi kesinlikle kısa kısa videolar hazırlamak hem daha fazla ilgi çekiyor hemde daha heyecan ile izleniyor gibi.

Konuşma olayını inanın bilmiyorum. ama aklımda motorun sesini daha temiz almak için ayrıca mikrofona kayıt almak gibi bir plan var.
    ,

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Yavaş yavaş sohbetlede süslersen tadından yenmez hayırlı olsun kanalın bu arada.
    Lightning bunu beğendi.
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin. Trafikte bol tartışmalar değilde. Örnek davranışlar görmek dileğiyle
    çok teşekkürler, sizi takibe aldım , tartışma içerisine girmemek ilk önceliğim. karşınızda ki kişiye istesenizde anlatamıyorsunuz doğruyu

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Lightning adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevdirebildiysem ne mutlu bana. çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Öncelikle inşallah size de nasip olur bizim Mavi boncuktan ilk videom bir nevi test gibi birşeydi. dediğiniz gibi kesinlikle kısa kısa videolar hazırlamak hem daha fazla ilgi çekiyor hemde daha heyecan ile izleniyor gibi.

Konuşma olayını inanın bilmiyorum. ama aklımda motorun sesini daha temiz almak için ayrıca mikrofona kayıt almak gibi bir plan var.
    İnş ben mart gibi alıcam bakalım Bence kesinlikle konuşmalısın sohbet iyidir WALTERRIFIC bi izle adam tam manyak o tarz bir şey olursa eminim çok takipçin olucaktır
    Lightning bunu beğendi.
    Kısaca ben;

Motosikleti
    MT-07

Bölüm 6 takip eden arkadaşlar için buradan da yazayım dedim.

efesyus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 200
    Agv nin altın rengi vizörü galiba o değilmi? Bende o renk vizör düşünüyorumda gece görüşü olarak nasıl rahatmısın trafikte?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Hocam nerede oturuyorsun muhtemelen sen bana baya komşusun

yakıt aldığın shell libadiyedeki içinde aslı börek olan. bende oradaki eyüboğlu kolejinin orada oturuyorumda

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam nerede oturuyorsun muhtemelen sen bana baya komşusun

yakıt aldığın shell libadiyedeki içinde aslı börek olan. bende oradaki eyüboğlu kolejinin orada oturuyorumda
    bayağı yakınız uğur dondurmacısı desem
    ,

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Lightning adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayağı yakınız uğur dondurmacısı desem
    Faruk eczanesiiiiiiiiii

Uğur bu çağrının karşısındakimiydi yazları dondurmacı kışları balıkçı olan yoksa eyüboğlunun oradaki minibüslerden yukarıya çıkan bir yol var oradan yukarıya çıkınca tam yolun ikiye ayrıldığı yerde ortasındakimiydi ?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faruk eczanesiiiiiiiiii

Uğur bu çağrının karşısındakimiydi yazları dondurmacı kışları balıkçı olan yoksa eyüboğlunun oradaki minibüslerden yukarıya çıkan bir yol var oradan yukarıya çıkınca tam yolun ikiye ayrıldığı yerde ortasındakimiydi ?
    hahaha nokta atışı diyorum. aynen orası.
    berkcigdem bunu beğendi.
    ,

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)