Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bakım sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    abilerim malum kış ayındayız fakat ben yinede motosiklet kullanmak zorundayım ancak motosikletim 10.000 km de bakıma girmesi gerek aldığım bayide uzakta şimdi ben bi kaç ay daha beklesem ve motosikleti bu arada kullansam motorum zarar görür mü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motora yarari olmayacagi bi gercek,eski yaginda cok bi performansi kalmaz,gidermi gider,sagliklimi hayir,ama en yakin zamanda degismeli bence

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Dostum motorun ybr galiba kendin degiştir 15 tl bi castrol 10-40 yağ boş yere eski yağla motorunu kullanma zor bişey deyil. 2.5 lt cola şişesini kes yarısından motorun altına girecek şekilde alttaki yagı boşaltıcan vidayı sök bosalt komple yagı. sonra tak tapayı koy 1 litre yagı devam.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ybr yi 1000km kadar geciktirmen motora öyle aman aman bi zarar vermez. fakat garantisi varsa bakıma getirmedi diye garanti dışı bırakabilirler. bir arkadaşım 10bin km boyunca yağ değiştirmemişti ybr ye tabi sana bu kadar gaddar ol demiyorum doğruy bir hareket de değil fakat az uz geciktirmen büyük zararlara uğratmaz seni.
    bakımları geçirmemeye özen göster.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    eee kendin değiştir basitki genel bakım 1 saatlik işin var en fazla.

Servisede derdini anlat ben yaptım bütün bakımlarını yağı suyu filtreleri değiştirdim başka yapmam gereken birşey var mı diye. Onlarda sisteme işlesinler. yok kabul etmiyorum derse bana özelden ulaş sana yardımcı olurum.
    telike bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)