Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik cezasi yardim

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaslar....
    10.12.2015 tarihinde elime ceza tebligati ulasti. Ceza: 03.11.2015 tarihinde hiz cezasi 189 tl degerinde... fakat ben motorumu 30.11.2015 tarihinde sattim. Sattigim bi tanidik cezanin kesildigi tarihte motoru ona vermistim. Ben cezayi odemek istemiyorum. Ceza benim adima kesilmis ama su anda sahibi ben degilim. Sizce ne yapilmasi gerekiyor? Zorunlu olarak odemem mi lazim? Yoksa beni ilgilendiren bir durum yok mu ?
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Ödemeniz gerekiyor.. Önceden haberiniz olsaymış indirimli ödeyebilirdiniz..
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Tebligat tarihi baz alınır. Halen indirimli ödeme şansınız bulunmakta. Ceza plakaya yazılmış. Satış tamamlandıysa ödemeseniz size birşey olmaz.
    Ama ilk muayenede o arkadaşın karşısına çıkacak bu ceza. Aranızda husumete sebep olabilir.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    O zaman gidip soyle goster ceza kagidini odesin

Motosikleti
    honda pcx
    Belirttiğiniz tarihte motosikletin noter devrini yaptıysanız , elinizdeki satış sözleşmesini gösterip cezayı adınızdan düşürebilirsiniz. Eğer noter

devrini yapmadıysanız cezayı motoru sattığınız arkadaşa söyleyin öderse ne mutlu, ödemezse maalesef siz ödemek zorundasınız ki, bir daha motorunuzu

satışını vermeden teslim etmezsiniz. Buda size bir ders olmuş olur.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    cezayı ödemeniz gerekir. 15 günlük indirimli süreniz var. Ceza size kalır şu anki arkadaşı hiç etkilemez. en fazla plaka üstünde olan ceza için nakil vasıtalar vergi dairesine bir dilekçe ile cezayı kendinden sildirip direk sizin şahsınıza ait yapabilir. Buda sizin karşınıza sürekli faiz yiyen büyüyen bir borç olarak çıkar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)