Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2010 dan Bu Güne...

Motovento
    REKLAM ALANI
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Aslında evet soğuktan kendimi muhafaza etmem lazım. Ama hastalığımın iyice ilerleyip yatağa düşmekten korkuyorum. Bu yüzden zamanımı iyi değerlendirmek istiyorum. Genelde mevsim geçişlerinde hastalık iyice aktifleşiyor ve kesin hastanelik oluyorum...
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Şöyle bi karşılaştırma videosu varmış.Süspansiyonların sertliğinden burada da bahsetmişler

dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bi karşılaştırma videosu varmış.Süspansiyonların sertliğinden burada da bahsetmişler

Güzel tesadüf, bende tam bunu izledim ve gözlemlerimin doğru olduğunu teyit etmiş oldum. Teşekkürler.
    Bir garip yolcu...

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Geçmiş olsun Sami kardeşim, bir an önce sağlığına kavuşup güzel günlerde motosikletin ve sevdiklerinle olmanı diliyorum, Allah şifa versin, motor konusunda sym ve kymko'nun da skuterlerine bi bak derim.
    dionysos06 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Motor, iş, güç, para vs. olur gider.
    Allah sağlık versin önce Acil şifalar diliyorum.
    dionysos06 bunu beğendi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Öncelikle geçmiş olsun. Umarım bir an önce tamamen iyileşir ve sağlıklı günlerinize dönüp doya doya motorunuza binersiniz.

Motor konusuna dönersek benim tavsiyem Yamaha XMAX olur. 55 yaşındaki babamın da bir kaç yıl önce sahip olduğu bu seri gerçekten size hem konfor hem sürüş rahatlığı vericek hem de trafikte sizi üzmeyecektir. Model olarak XMAX 400 tavsiye ederim.

Tekrardan geçmiş olsun...
    dionysos06 bunu beğendi.
    Kısaca ben;

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Geçmiş olsun, şimdi bize buradan geçmiş olsun yazmak kolay ama, acısını çeken bilir. Allahtan acil şifalar diliyorum sana, inşallah hakkında hayırlısı olur. Hayatta herşeyin başı sağlıktır, bunu sağlığı yerinde olan bir birey pek de anlamaz açıkçası, anlasa da kendi dertleri hep daha büyük gelir ona.. Zor gerçekten sizlere sabır diliyorum.

Motosiklet konusunda ise XMAX gerçekten tam not alabilecek bir scooter. 15.000 binlik bir bütçe ile 250 ABS edinebilirsiniz. Tavsiye de ederiz..
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Tüm güzel dilekleriniz için ve derdime ortak olduğunuz için cidden çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız dostlarım. Motosiklet konusunda evet xmaxa karar verdim. Keşke Ankara dışına gidip alabilme durumum olsa. Absli modelinden alacağım inşaallah. Bu arada aprillam satılırsa 400 lük alabilirim. Yok satılmazsa 250 ilk alacağım.
    Bir garip yolcu...

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm güzel dilekleriniz için ve derdime ortak olduğunuz için cidden çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız dostlarım. Motosiklet konusunda evet xmaxa karar verdim. Keşke Ankara dışına gidip alabilme durumum olsa. Absli modelinden alacağım inşaallah. Bu arada aprillam satılırsa 400 lük alabilirim. Yok satılmazsa 250 ilk alacağım.
    Şimdiden hayırlı olsun inş başka sorun yaşamaz ve eşinizle bol bol yolculuklar yaparsınız.
    dionysos06 bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    kardeşim çok geçmiş olsun. ben de yaklaşık 10 senedir mideden çekiyorum hastalık. en son 1.80 boyla 52 kiloya düştüğümde hastaneye kaldırılmıştım. sonra doğru düzgün yemek yiyemediğimden spora başladım ve karbonhidrat tozu kullandım. bu sayede 76 kiloya kadar çıktım ve hayalim olan motosikletimi aldım. daha önce motosikletin üstünde duramazsın o kiloyla diyorlardı çünkü. şuan sporu bıraktım, 70 kiloyum. her gün mide bulantısı ve iştahsızlık sıkıntısı çekiyorum ama alıştım artık. doğru düzgün yemek yiyemiyorum. çaresi ameliyatla midenin yarsını almak diyorlar ama mide operasyonları riskli olduğu için yaptırmıyorum. gittiği yere kadar bu şekilde devam edeceğim.
    Bu arada şuan 3. motorumu kullanıyorum. ileride kısmetse r25 veya cbr250'ye geçeceğim. motor kullanmak gerçekten insanı inanılmaz mutlu ediyor. bu nedenle halinden anlayabiliyorum. tekrardan geçmiş olsun.
    dionysos06 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun
    umarım en kısa zamanda istediğin motora kavuşursun
    dionysos06 bunu beğendi.

planet58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattı...
    Allah acil şifalar versin inşaallah, her şey gönlünce olsun kardeşim.
    dionysos06 bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Daelim S3 öneririm, ikinci eli diğer motorlardan ucuzdur, sağlam ve performanslıdir.Birkaç artı özelliği vardır.

Çok geçmiş olsun,
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim çok geçmiş olsun. ben de yaklaşık 10 senedir mideden çekiyorum hastalık. en son 1.80 boyla 52 kiloya düştüğümde hastaneye kaldırılmıştım. sonra doğru düzgün yemek yiyemediğimden spora başladım ve karbonhidrat tozu kullandım. bu sayede 76 kiloya kadar çıktım ve hayalim olan motosikletimi aldım. daha önce motosikletin üstünde duramazsın o kiloyla diyorlardı çünkü. şuan sporu bıraktım, 70 kiloyum. her gün mide bulantısı ve iştahsızlık sıkıntısı çekiyorum ama alıştım artık. doğru düzgün yemek yiyemiyorum. çaresi ameliyatla midenin yarsını almak diyorlar ama mide operasyonları riskli olduğu için yaptırmıyorum. gittiği yere kadar bu şekilde devam edeceğim.
    Bu arada şuan 3. motorumu kullanıyorum. ileride kısmetse r25 veya cbr250'ye geçeceğim. motor kullanmak gerçekten insanı inanılmaz mutlu ediyor. bu nedenle halinden anlayabiliyorum. tekrardan geçmiş olsun.
    Çok geçmiş olsun sanalda dostum. Maalesef bende diyet yiyorum. Hemen hemen herşeyi yiyip içmem yasak... Kullandığım kotizonlardan dolayı 74kg Deniz 98kg ye çıkmıştım. Kortizonu bırakınca ve iştahta kesilince şimdi normale bindi kilom. Rabbim cümle hastalara içinde de bizlere şifalar versin. Kesinlikle motosiklet mutluluk veriyor. Ama son trafiğe çıktığımda ilaçlardan olsa gerek, dalgınlaştığımı, daldığımı fark ettim. Daha temkinli olmak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    umarım en kısa zamanda istediğin motora kavuşursun
    Teşekkürler dostum güzel dileklerin için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Alıntı planet58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah acil şifalar versin inşaallah, her şey gönlünce olsun kardeşim.
    Amin, çok teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelim S3 öneririm, ikinci eli diğer motorlardan ucuzdur, sağlam ve performanslıdir.Birkaç artı özelliği vardır.

Çok geçmiş olsun,
    Dostum tşkler araştırayım Onuda ama xmaxta karar kıldım...

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Çok geçmiş olsun. Evet motor sürmek çok farklı bi olay ama tabikide en önemlisi sağlık. Umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz ve işte o zaman çok daha güzelce motorunuzu yollara vurursunuz.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Evet motor sürmek çok farklı bi olay ama tabikide en önemlisi sağlık. Umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz ve işte o zaman çok daha güzelce motorunuzu yollara vurursunuz.
    Teşekkürler dostum. Insaallah, saglikla, mutlulukla hepimize kullanmak nasip olur...

pulsar_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Dostum öncelikle geçmiş olsun... Rabbim acil şifalar versin boyle samimi ve içten yazıldıktan sonra sayfalar dolusu olsada kafa şişirmez. Scooter konusunda sana yardımcı olamayacağım çünkü bende kendi motosikletimi alalı 2 ay kadar oldu. Bende hep ertelemiştim motosiklet hevesimi. Geç oldu ama güç olmasın inşallah bundan sonrası için de aynı temenni senin ve herkesin için de geçerli... Umarım biran evvel sağlığına kavuşur motosikletin üzerinde bol bol keyifli zamanlar geçirmeni dilerim...

Dipnot: Dün yanlış yere yazmışım mesaji, istemeyerekte olsa elemanın başliği trollemişim kusura bakmasin artik.
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı pulsar_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum öncelikle geçmiş olsun... Rabbim acil şifalar versin boyle samimi ve içten yazıldıktan sonra sayfalar dolusu olsada kafa şişirmez. Scooter konusunda sana yardımcı olamayacağım çünkü bende kendi motosikletimi alalı 2 ay kadar oldu. Bende hep ertelemiştim motosiklet hevesimi. Geç oldu ama güç olmasın inşallah bundan sonrası için de aynı temenni senin ve herkesin için de geçerli... Umarım biran evvel sağlığına kavuşur motosikletin üzerinde bol bol keyifli zamanlar geçirmeni dilerim...

Dipnot: Dün yanlış yere yazmışım mesaji, istemeyerekte olsa elemanın başliği trollemişim kusura bakmasin artik.
    Dostum teşekkür ediyorum güzel dileklerin için... İnşaallah sende ağız tadıyla, Mutlu ve kazasız belasız kullanırsın...
    pulsar_42 bunu beğendi.
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)