Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sayfa hata veriyor !

Motovento
    REKLAM ALANI
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Değerli arkadaşlar sayfaya mobilden girdiğim için böyle hata veriyor. Neden kaynaklandığını halen çözebilmiş değilim. Hatayı gidermek için ne yapmalıyım?
    Normalde

Hatayı verince

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

telefoun default browserinden giriyorsun eski sanırım kendisi, o yüzden sıkıntılı gösteriyor,
    marketten opera chrome vs yükleyip denemelisin.

ekranı discovery ekranına benzettim..

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefoun default browserinden giriyorsun eski sanırım kendisi, o yüzden sıkıntılı gösteriyor,
    marketten opera chrome vs yükleyip denemelisin.

ekranı discovery ekranına benzettim..
    Evet General mobile discovery 1. Default browser nedir bilmiyorum ama güncellemeleri ihmal etmiyorum. Google crome mu yüklemeliyim?

evet, telefonal gelen browser çok kabiliyetli değil. sende şu an 4.2.2 yüklü 4.4 e güncelleyebilirsin, sanırım kast ettiğin
    uygulamaların google play store üzerinde güncellemeleri.

bu arada ben telefonda ad.block browser kullanıyorum, chrome engine kullanıyor extra olarak,
    otomatik açılan reklamları popup ları vs bir çok şeyi blockluyor ve çok hafif hızlı, operadan bile.
    markette ara görürsün.
    06Serhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    evet, telefonal gelen browser çok kabiliyetli değil. sende şu an 4.2.2 yüklü 4.4 e güncelleyebilirsin, sanırım kast ettiğin
    uygulamaların google play store üzerinde güncellemeleri.
    Evet google play güncellemeleri. 4.4 kitkat sistemi tamamen güncelleyip birde böyle deneyeyim. Tesekkür ederim.

bence 4.4 e güncelleme ben yaptım ve geri döndüm, telefon baya ağırlaştı, pil hızlı bitmeye başladı.
    4.2.2 de gördüğüm tek eksik periscopenin yüklenememesi, en az 4.4 istemesi onun haricinde hiç bi sıkıntı yaşamadım.
    bendeki 16gb modeli. yani diyorsanki ben telefonu servis modda açar geri yüklerim felan sen bilirsin bir bak istersen 4.4 e )

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    bence 4.4 e güncelleme ben yaptım ve geri döndüm, telefon baya ağırlaştı, pil hızlı bitmeye başladı.
    4.2.2 de gördüğüm tek eksik periscopenin yüklenememesi, en az 4.4 istemesi onun haricinde hiç bi sıkıntı yaşamadım.
    bendeki 16gb modeli. yani diyorsanki ben telefonu servis modda açar geri yüklerim felan sen bilirsin bir bak istersen 4.4 e )
    Bendeki de 4 gb modeli. Yeni uygulama yüklemeye yer kalmadı. Artık telefon beni yenile diyor

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Masaustu gorunumunden giriyosun anlasilan,mobil gorunume gecersen duzelecegini dusunuyorum.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masaustu gorunumunden giriyosun anlasilan,mobil gorunume gecersen duzelecegini dusunuyorum.
    Mobil görünümde fotoğraflar bazen görülmeyebiliyor. Ayrıca formu tamamı ile kullanamıyorsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)