Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yamaha Türkiye güncelleme yapmış

Motovento
    REKLAM ALANI

2016 modelleri koymuşlar ama fiyat bilgisi yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birkaçının fiyatını koymuşlar diğer fiyatlara da koyacaklar pardon diğer fiyatları da koyacaklar.Alıştıra alıştıra koyuyorlar milleti korkutmamak için.
    UMT-TM bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    xsr ların fiyatını çok merak ediyorum tabi bide mt10 un

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız XSR700 ve XSR900 ü görünce ağzımın suyu aktı.MT serisine göre çok daha tarz olmuş.Büyük ihtimalle MT serisinden de pahalı olur.Acaba ileride XSR 250 ile tanışma şansımız olur mu?

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    yamaha r 25 inde fark göremedim

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    yamaha wr 250 r fiyatı hiç yazmıyor önceden yazıyordu. bu zam gelecek anlamınamı geliyor ?

Alıntı osis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha wr 250 r fiyatı hiç yazmıyor önceden yazıyordu. bu zam gelecek anlamınamı geliyor ?
    Büyük ihtimalle.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Satılık ikinci el R25 17 bin lira Şaka maka yazın 17 bini bulur hatta yaz sonu geçer diye düşünüyorum, yeni gelen modeller fiyatı azaltmaz aksine artırır.
    MotoGlock bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bu zaman da zam mı yapılır yaw
    Birde fuar da çakarlar zam mı

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    MT25 çok merak ediyorum ben. Eğer fuarda bi kampanya yaparlarsan 13.500 ve altı gibi direk alacam orada.
    Darkfriairs bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yıl olmuş 2016, YBR'den başka commuter'ları yok
    Darkfriairs ve hyanax100 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT25 çok merak ediyorum ben. Eğer fuarda bi kampanya yaparlarsan 13.500 ve altı gibi direk alacam orada.
    Yahu Mt-125 12.750 TL' den satılırken lütfen bana söyler misin mt-25 nasıl 13.500 yada altından satılacak? 125 likten daha mı ucuza satsınlar aynı seri motosikleti yani? MT-25 14.500' den giriş yapar R25' de 15.750 yada 16.000 olur ilk zamla.

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıl olmuş 2016, YBR'den başka commuter'ları yok
    "One ring to rule them all"
    oggomoggo, Sykkuno ve Zuzuuw bunu beğendiler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Dodo bu ne!!!!! http://www.yamaha-motor.eu/tr/produc...tage/vmax.aspx

Rüyanda bile göremezsin o fiyatları boşa heveslenme.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık ikinci el R25 17 bin lira Şaka maka yazın 17 bini bulur hatta yaz sonu geçer diye düşünüyorum, yeni gelen modeller fiyatı azaltmaz aksine artırır.
    Bombalarım bayii :D

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Yahu Mt-125 12.750 TL' den satılırken lütfen bana söyler misin mt-25 nasıl 13.500 yada altından satılacak? 125 likten daha mı ucuza satsınlar aynı seri motosikleti yani? MT-25 14.500' den giriş yapar R25' de 15.750 yada 16.000 olur ilk zamla.
    öncelikle 13.500 tl size göre 12.750 den daha mı ucuz fiyat anlamadım ne demek istediğini ? Benimde MT25 beklentim 14 veya 14.5 ama ilk yazdığımdaki belirttiğim olurda '' kampanya yaparlarsa '' diye belirttim. Lütfen bana söylermisin dedin söyleyim : MT07 piyasaya girmeden önceherkes 20-21 beklerken. 17 küsürden kampanya yapmadımı Yamaha fuarda ? Deli gibi satmadımı bu motor ? Benzer bi kampanya yaparsa bende alırım dedim. Bu kadar basit.
    nazar48 bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    öncelikle 13.500 tl size göre 12.750 den daha mı ucuz fiyat anlamadım ne demek istediğini ? Benimde MT25 beklentim 14 veya 14.5 ama ilk yazdığımdaki belirttiğim olurda '' kampanya yaparlarsa '' diye belirttim. Lütfen bana söylermisin dedin söyleyim : MT07 piyasaya girmeden önceherkes 20-21 beklerken. 17 küsürden kampanya yapmadımı Yamaha fuarda ? Deli gibi satmadımı bu motor ? Benzer bi kampanya yaparsa bende alırım dedim. Bu kadar basit.
    Mt-07' nin 17 bine satıldığı dönemde r-125 kaça satılıyordu? Mt-125 geldi R-125' in fiyatı ne oldu? Mt-07 kampanya da değildi ki baktılar satılıyor yeni modeller geldikçe bindirdiler, R-25 içinde aynısı oldu, her sene aynısı oluyor istisnasız, şimdi 2015-2016 geçişinde 2015 ler az biraz ucuzlayacak fuar döneminde zam yiyecek, mayıs gibi sezon açılışında bir zam daha, yazın tam bitmesine yakın eylül başı gibi son zammıda yiyecek sonra yılbaşı öncesi ufak bi dönem indirime gidip yine bindirecekler.

Bu artık bir rutin, zamlara alışmış bir Türk vatandaşı olarak bunları anormal karşılamanız tuhaf.
    mete_han bunu beğendi.

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Mt-07' nin 17 bine satıldığı dönemde r-125 kaça satılıyordu? Mt-125 geldi R-125' in fiyatı ne oldu? Mt-07 kampanya da değildi ki baktılar satılıyor yeni modeller geldikçe bindirdiler, R-25 içinde aynısı oldu, her sene aynısı oluyor istisnasız, şimdi 2015-2016 geçişinde 2015 ler az biraz ucuzlayacak fuar döneminde zam yiyecek, mayıs gibi sezon açılışında bir zam daha, yazın tam bitmesine yakın eylül başı gibi son zammıda yiyecek sonra yılbaşı öncesi ufak bi dönem indirime gidip yine bindirecekler.

Bu artık bir rutin, zamlara alışmış bir Türk vatandaşı olarak bunları anormal karşılamanız tuhaf.
    Kesinlikle katılıyorum, anormal karşılama kısmına.

1-Uygun fiyata getirdiler.
    2-Bol bol sattılar.
    3-Satılanları görenler motoru çok beğendi.
    4-Talep arzı geçti.
    5-Arzı artırmak mümkün olmayınca ürünler zamlandı.

Ticaret 101. Çok doğru yapmışlar demek ki işlerini. Ürünün değeri taleple doğru orantılı artar. Farklı yapsalardı saçma olurdu. Şaşırmayın lütfen.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    kaç para ulan sarı r1 :(

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07

Benim anormal karlışadığım bir şey yok hocam. sen konuyu anlamak istemiyorsun sanırım. Yamaha fuardan sonra gelen her parti malda zam yaptığını 12 yaşındaki çocukta biliyor. Benim size söylemeye ve sizin anlamamaya çalıştığınız olay: yeni çıkacak üründe kampanya yapabilecekleri beklentim....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)