Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha Türkiye güncelleme yapmış

Motovento
    REKLAM ALANI

Mt25 Gene ABS'li model görünmüyor :(
    Ben bunun ABS'lisini istiyorum arkadaş..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle.
    benim için iyi haber

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız XSR700 ve XSR900 ü görünce ağzımın suyu aktı.MT serisine göre çok daha tarz olmuş.Büyük ihtimalle MT serisinden de pahalı olur.Acaba ileride XSR 250 ile tanışma şansımız olur mu?
    Röportajlardan birinde ciddi şekilde bu izlenimi edindim. Seneye %90 değil %99 diyorum xsr300 yada 250 tarzı birşey çıkar.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vmax güzel
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Oha yalnız, adamların 2016 Türkiye line-up'ında VMAX var !! Çok şaşırdım, hiç beklemiyordum. Yamaha'nın bugüne kadar yaptığı en güzel motosiklet olabilir.

http://www.yamaha-motor.eu/tr/produc...tage/vmax.aspx

mombohunter bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şuna inancım tam, MT125 satmak için değil, insanları R25'e kaydırmak için o fiyattan satılıyor. Yoksa çıplak motor olduğundan CBR 125R'dan bile daha ucuza satılması gerekirdi. Keza YZF R125 için de bu geçerlidir. Siz MT125'i yok sayın, MT25 R25'ten ucuz olacaktır.

Bu arada V-Max efsane olmuş. Bana göre Diavel'in tek rakibidir.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Yerlestirecez hazir olun mesaji
    mete_han bunu beğendi.
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anormal karlışadığım bir şey yok hocam. sen konuyu anlamak istemiyorsun sanırım. Yamaha fuardan sonra gelen her parti malda zam yaptığını 12 yaşındaki çocukta biliyor. Benim size söylemeye ve sizin anlamamaya çalıştığınız olay: yeni çıkacak üründe kampanya yapabilecekleri beklentim....

Bende diyorum ki MT-07' de hiç bir zaman kampanya olmadı... Siz onu kampanya sanıyorsunuz o normal satış fiyatıydı baktılar hızlı gidiyor anında yapıştırdılar zammı hiç vakit kaybetmediler, R25 için aynı sahtekarlık döndü, 100 adet getirtip lansman fiyatı dediler, ben adını ilk yazdıranlardan olmama rağmen alamadım bi sonraki partide aldım motorumu, 13.500' e alan bayielrde 14.500 e sattılar çünkü 14.500' e gelecek denilen 2015 lerde peynir ekmek gibi satılıyordu.

Mt-07 zamanında dolar ve euro böyle değildi, dönemin ekonomik şartları size o anki ucuzluğu kampanya olarak hissettirmiş olabilir ama yok öyle bi olay bu saatten sonra da olamz yamaha Türkiye' nin kullanıcılara verdiği Facebook cevaplarına bakın şu an tamamen tok satıcılar alırsanız ekime almazsanız şubatta yine gelirsiniz nasılsa diyorlar.
    Darkfriairs bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Mt-125 12.750 TL' den satılırken lütfen bana söyler misin mt-25 nasıl 13.500 yada altından satılacak? 125 likten daha mı ucuza satsınlar aynı seri motosikleti yani? MT-25 14.500' den giriş yapar R25' de 15.750 yada 16.000 olur ilk zamla.
    1 ay önce söyledim, söylediğim çıktı 14.750 mt satış fiyatı R25 alacaklar motor olmasa da bayilere parayı versinler zira zam yakındır.

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Yamahanın sitesinde MT 25 Fiyat bilgisi bulamadım. Ben mi göremedim acaba?

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı oggomoggo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamahanın sitesinde MT 25 Fiyat bilgisi bulamadım. Ben mi göremedim acaba?
    Henüz fiyatı yazılmadı dostum ben de göremedim.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık ikinci el R25 17 bin lira Şaka maka yazın 17 bini bulur hatta yaz sonu geçer diye düşünüyorum, yeni gelen modeller fiyatı azaltmaz aksine artırır.
    Ağzını hayra aç 4 ay sonra motor alıyorum

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    V-Max,tüm zamanların en karizmatik motorudur ve bence rakibi yoktur.

Ducati Diavel,ayrı kulvarda bir motordur.Ama aynı kulvarda bile olsalar,V-Max ezer geçer bence.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V-Max,tüm zamanların en karizmatik motorudur ve bence rakibi yoktur.

Ducati Diavel,ayrı kulvarda bir motordur.Ama aynı kulvarda bile olsalar,V-Max ezer geçer bence.
    yamaha vmax ı amerikan çeyrek mil yarışları için üretip pazarlamıştır. Hacim olarak 1700 cc ile diavelden büyüktür . Yine de Drag ortamında diaveli az bir farkla geçebilir.
    Çünkü vmax diavele göre kg olarak biraz ağır kalıyor.
    İkisi de efsane modeller.
    https://youtu.be/F9w0_8WLWtU

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz fiyatı yazılmadı dostum ben de göremedim.
    Perşembe günü yapılan lansmanda açıklandı 14.750

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar bu Lansman Fiyatıyla alakalı size bilgi vermek isterim...Lasnman Fiyatı malumunuz tanıtımla alakalı biraz oltaya takılı yem misali birşey...Yamaha Tr her bayisine lansman fiyatı adı altında 2 tane motosiklet veriyor...lansman fiyatı 14250 deniyor...işte sen ben 14250 diye kafaya fiyatı yazıyoruz...sonrası bu iki tane muhtemelen satılmıyor ya da bayinin eşine dostuna kankasına gidiyor..isteyen bayi satıldı diyor ama satmıyor deposuna koyuyor çünkü 1 ay sonra zamlı fiyat gelecek biliyor...

sonrası yine kerizler olarak biz müşterilermotoru beğenmişsek bayi bayi arayıp motor varmı diyoruz...aaaa ne tesadüf model kalmamış...hemen sıraya giriyoruz bu arada daha stoklara girmemiş ürün...sadece 2 tane var bayilerde...onlarda o bayinin Allah korkusuna kalmış ister namusuyla ticaret yapar o fiyata satar ister çakar...ve 2 ay geçiyor..yani Şubet 25 de fuarda gördüğün ürün aslında Nisan 15 inde geliyor...öyle bir yapılanma ve organizasyon yapıyorlar...şimdi gemiye 1500 tane yükle kardeşim delikanlı gibi kazıklamadan ilk fiyatınla bana sat ve bayide bulayım...ama talep yaratmak için böyle ucuz hileler yapıyorlar...ve ben yine cebefe150 ye mahkum oluyorum...BUNE nikli kardeşimin bahettiği konuya da katılıyorum..MT07 yi uygun fiyata nasıl satıyorsa bunuda güzel bir fiyata satabilir ve efsane olur Yama artık geri dönüşü olmayan bir yola girer..Hondayı bu sene salladığı gibi bir daha da zirveden inmez...

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25 15.250
    Mt-25 14.750

R25 her ay 350 zam yiyecek , mt fiyatı sabit kalacak

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    XSR 300 hala gelecek diye ümitle bekleyen var mı acaba

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Şimdi baktım r25 16500 sitede ön talepte yamaha bayilerinin tutumunu bilmiyorum ama honda lansman sonrası talep aldı ben rally için sipariş verdim 18500 den hatta yarısı ödedim motosikletimi sattım alan arkadaş k.k ile ödemek istedi bayi ile konuştum sagolsunlar çektiler hem benim hemde alan arkadaşın işi görüldü şimdilik beklemedeyiz bir sorun yok fuardan sonraki fiyatida merak etmiyor değilim açıkçası

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    Mt25 ile 125 arasında sadece 1100 tl fark var arada bir silindir fazlalığı, büyüklüğü gücü ve torku fazla olmasına rağmen aradaki fark çok çok az.125 bence satmak için fiyatlandırılmamış gibi, fiyatı 10 bin civarı olmalıydı.Onu alacağına çoğu kişi mt25 alır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)