Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ucuz topcase buldun mu kaçırmıcaksın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    ben 1100 tl ye 3 lü takım yapıyorum

https://www.facebook.com/Longroad-Mo...?ref=bookmarks
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada pizzaci ornegi verilmis

benim pizzacida 950 tl ye calisan arkadasim vardi 2 sene once 16 yasinda ki eski motoruna iki tane bu givi trakker sifir yan canta aldi 1400 tl ye. 1.5 aylik kazancini iki aliminyum cantaya yatirdi, 8-9 ay odedi Şuanki euro ile 2 bin yapiyor

Buyur bide burdan yak
    berkcigdem ve ASİL_1 bunu beğendiler.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Hayırlı olsun.
    Deli oğlanı gördüm içim içime sığmaz,alıp başımı gidesim geliyor,çirkin tenere
    berkcigdem bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Başlığa bakınca dedim aha buda bizden, bir kelepirci daha

Hayırlı uğurlu olsun, yakışmış hocam
    berkcigdem bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeler için teşekkürler. Herkesin herşeyi algılayabilmesini beklemiyorum. Bu yüzden yorum yapıp gereksiz tartışmak saçma oluyor. Dediklerim nettir. Üzerinde yeterince düşünürsen anlayabilirsin.
    Ya da kapitalist sistemin kölesi olduğumuz için belki anlamaya da bilirsin. Söz vermiyorum.
    Anaa adamın aldıgı topcase kapitalist sistemin kölesi etmiş kafasında millet :D:D Yunus hep sen böyle yaptın insanları artık normal hallerıde trolle dondu forumu bozdun cidden :D
    berkcigdem ve ASİL_1 bunu beğendiler.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Ben sw motech 38 lt topcase taktım tenereye. Isımı görüyor. Yurtdışı hariç başka bir bagaj alanına ihtiyacım olmaz sanırım.
    Ama yabancılar genelde motorda topcase yerine sıdecaselerı tercih ediyor. Bu kadar buyum topcase bence biraz kaba.

Eski cantanızı da ilan açıp rahatlıkla satabilirsınız.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaa adamın aldıgı topcase kapitalist sistemin kölesi etmiş kafasında millet :D:D Yunus hep sen böyle yaptın insanları artık normal hallerıde trolle dondu forumu bozdun cidden :D
    Walla hacı topu bana atmayın. Ben kominizmin doğduğu topraklarda yaşıyorum lan :D kapitalizm ne ki ben onun kölesi olayım bi defa What The FAKE! dostum

Ayrıca ben kimseye birşey yapmadım. Adet gören erkek türedi formda ben naaabim! )) :D yaa konuşturma allaaasen beni bak zaten yeterince düşünemeyen kafası çalışmayan bi insanım. idrak yollarım enfeksiyonlu
    aaaaah ah neyse :D
    berkcigdem bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla hacı topu bana atmayın. Ben kominizmin doğduğu topraklarda yaşıyorum lan :D kapitalizm ne ki ben onun kölesi olayım bi defa What The FAKE! dostum

Ayrıca ben kimseye birşey yapmadım. Adet gören erkek türedi formda ben naaabim! )) :D yaa konuşturma allaaasen beni bak zaten yeterince düşünemeyen kafası çalışmayan bi insanım. idrak yollarım enfeksiyonlu
    aaaaah ah neyse :D
    bu yazdıgını bıle cıddıye alacaklar sana ıdrak edemıyorsun dıye aptal etıketı bıle koyacak vardır kafasında :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    bu yazdıgını bıle cıddıye alacaklar sana ıdrak edemıyorsun dıye aptal etıketı bıle koyacak vardır kafasında :D
    Yaaa ben onu hep diyorum üstüme gelmeyin ben ağır aptalım diye :D aaaah ah :D konuşmiiiicim hayır :D

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaa ben onu hep diyorum üstüme gelmeyin ben ağır aptalım diye :D aaaah ah :D konuşmiiiicim hayır :D
    Başlıktaki motorun süperi ne zaman geliyor
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıktaki motorun süperi ne zaman geliyor
    Yaa ağa sorma, büyük motora yer yapıyorum, bitane küçük motor buldum aldım kendime ankaradan. Sağolsun motoru aldığım arkadaş biraz gerizekalı olduğu için 1 haftadır motoru memlekete göndertmeye uğraşıyoruz. önce bu küçük işleri halledelimde memlekete dönünce bi bakacağız artık süperine hiperine
    beko12345 ve Dinçer Aydem bunu beğendiler.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı uğurlu olsun Berk.
    berkcigdem bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Teşekkür ederim herkese.

Teşekkür ederim Sıtkı abi.

Yunus sticker bulamıyorum abi o ölcülerde. Yaptırıcam hatta bu topcasede yaptırıcam bir tane. Beyaz olucaklar mecburen.

Savunmak gibi olmasın ama saçma bir yoruma takıldım 1200 tl ucuz mu 1 ay geçinen vs var diye. Evet var ben bunu inkar etmiyorum hatta burada 100 bin tlye motora binen insanlarda var 1000 tl ye motora binen insanlarda. zenginlik bazı insanlara yakışmaz demişsiniz fakat merak etmeyin ben zengin bir insan değilim rahat olun bu cümlenizi başka insanlara kullanabilirsiniz.

Eğer ki bir çantanın sıfırı 2200-2300 tl civarında ise ve siz daha jelatinleri üzerinde garantisi yedek anahtarı duran bir ürünü yarı fiyatını alabiliyorsanız bence çok mantıklı bir ticaret yapmış demeksinizdir. Bakın fiyatın öneminden bahsetmiyorum tertemiz bir ürünü %50 ucuza almaktan bahsediyorum.

Ayrıca komik olmayın üzerinde yamaha yazan çanta kullanıyordum ben zaten, yazdığımıda dikkatli okursanız iyice anlarsınız zaten. Yan çantalar ile İstanbulun şehir içi trafiğinde gezmek dert. Yamahanın 58 lt bu motora yakışıcak çantası mevcut değil. 52 lt yuvarlak hatlı (xmaxlere takılan) bir çantası mevcut fiyatını biliyormusunuz ? Bilmiyorsanız sitesinden bakın öğrenin aparatlarıyla kaç paraya geldiğini. Ayrıca evet yamahanın tenere için olan çantalarınıda beğenmiyorum görsellik olarak buda benim zevkim. Fakat merak etmeyin yamahanın top case 1100 tl. 100 tl fazla verip ben kendi çanta takımımı yaptım.

Kapitalizm falan demişsiniz sölesenize hangimiz kapitalizmin dışında yaşıyoruz. Almayın o zaman motor , almayın kıyafet , içmeyin kola , yemeyin mcdonalds vs vs.

Ben bu forumda önceki motorlarımıda paylaştım bu motorumuda paylaştım. Geçen sene garajımda 4 tane motorum vardı Duke 200 - duke 690 - pcx - xmax 400 ekonomik sorun yaşadım hepsini sattım paramı toparlayıncada gittim bunu aldım. Kendi zevkime görede aksesuarlarını taktım. Eee garajda 4 motor varken kimse birşey demiyorduda şimdi mi ben zengin oldum... Çok garipsiniz gerçekten...

Yamahanın kendi topcase şuan satılık. Eğer ilgilenen almak isteyen arkadaşlar var ise çanta yedek anahtarlarıyla beraber şuan Kızıltoprak Yamaha servisi Ersoy motorda Gökhan ile konuşabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka top case ..tenere ye olmamis.��

Zaten bu tarz endura lara sadece side case yan canta olur....

arka top case gidişini etkiliyecektir.... sosis canta ...kullanabilirdin
    Siz sosis falan diyince açtığınız diğer başlıklar gözümün önünde canlandı bir anda... latife latife...

Sosis çanta kullanamam çünkü hiç bir uzun yolculuğumda tek başıma olmuyorum artçım ile beraberim ve bu yüzden mecburen topcase kullanmak zorundayım.

Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kaliteli görünüyor. Olaki hafif düştün çantan sağlam diyelim fakat bağlantı yerlerini koparır mı?
    Valla Allaha şükür daha öyle birşey başıma gelmedi fakat çok kolay kolay kopcağını zannetmiyorum en fazla demiri yamultur. Ama ufak düşmelerde hiç birşey olmaz tam tersi birde motoru koruyor yan çantalar onlar sayesinde motor yere değmiyor

sesli güldüm

Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sw motech 38 lt topcase taktım tenereye. Isımı görüyor. Yurtdışı hariç başka bir bagaj alanına ihtiyacım olmaz sanırım.
    Ama yabancılar genelde motorda topcase yerine sıdecaselerı tercih ediyor. Bu kadar buyum topcase bence biraz kaba.

Eski cantanızı da ilan açıp rahatlıkla satabilirsınız.
    Kullandığınız çantayı ben çok beğeniyorum. Fakat benim derdim % 90 artçılı oluyor olmamda şehiriçindede dışındada. Şehir içinde yan çantalardan kurtulmak istiyordum. Ondan dolayı mecburen 58 lt almak zorundaydım. Uzun yollarımızda olduğu için ee malum birde bayanla gidiyorsunuz doldur babam doldur ne kadar gereksiz eşya varsa
    ASİL_1 bunu beğendi.

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    konu başlığı topcase, içerik yaşasın halkaların kardeşliği :D Boşver gel gazlayaaakkkk :D
    berkcigdem bunu beğendi.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    İndirim var sandım geldim, olay varmış :D
    berkcigdem bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Çanta konusunda yorum yapmak gerekirse bence gayet yakışmış.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hayırlı olsun diyelim. Başlık bence de bayağı alakasız kaçmış... Gerçi başlıkların yarısı alakasız zaten...

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Pis zengin.. Öög! Kaka

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:12 ----------

Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu başlığı topcase, içerik yaşasın halkaların kardeşliği :D Boşver gel gazlayaaakkkk :D
    Tarzın güzel ama geliştirmen lazım evlat! :D

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Klişe olacak ama 1100 tl ye istediği çantayı yarı fiyatına almış adam. Sizin telefonunuz kaç para diye sorarlar fakir geçinen arkadaşlar
    berkcigdem bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Konuyu kişiselleştirmeyelim isterseniz.

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan.

Genel olarak fikrim şu dur ki. Bu çantanın fiyatı neden bu kadar yüksek ?

Asıl bunu düşünelim. Sebebi patent mi malzeme mi marka logosu mu ?

Çok pahalı olanı yarı fiyatına almak konusu farklı değerlendirilebilir. Bu paranın varlığı veya çokluğu veya yokluğu ile alakalı değil. Her alışverişte pazarlığa oturulur. Kişiler de şirketler de devletler de bunu yapar.

Benim bu durumda olsam motoruma kendi ihtiyaçlarıma özgü bir çanta seti imal ederdim. 1200 tl bütçe zaten bu imalat için fazla bile. Arkadaş tercihini satın almaktan yana kullanmış o halde hayırlı uğurlu olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)