Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

yerli üretim kevlar kot.

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Merhaba arkadaşlar.
    uzun zamandır gerek tasarımı gerek kumaşı ve aksesuaları ile bizzat Kendim epey emek harcayarak ortaya kaliteli şık bir görünüme sahip, kevlar kot yapımı ile ugrasmaktayim. Sunu da belirtmek isterim ki 15 yıldır tekstil sektörün içindeyim. Ve yıllardır motosiklet kullanicisiyim. Yakında ürün resimlerini de buradan ilk sizlerle paylaşmak ve naçizane değerli fikirlerinizi almak istiyorum.
    türkiye de bu işi en iyi yapan firma tech 90 dir. Ikinci firma olmak bize de nasip olur inşallah.
    Benim amacım 150 lira gibi rakamlara daha şık daha kaliteli. Günlük kullanımada uygun bir ürün ortaya çıkarmak. Opsiyonel diz ve kalça korumaları ile. Kolay çıkarılıp takılabilen korumalari ile istediğiniz zaman korumaları çıkarıp isyeriniz de kenara koyabileceğini. Veya topcase nin içine atabileceğiniz korumalar ile destekli bir ürün tasarliyorum.
    Seri üretime geçmeden önce ürün resmini buradan paylaşıp fikirlerinizi almak ıstiyorum...
    hakkımızda hayirlisi
    Cavalry, hakikiteker, SuleymanE ve 48 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Guzel olur daha spor ve kesinlikle daha dar bi pantolon olursa ben alirim

Yakın zamanda ekipman alacağım eğer güzel ürünler uygun fiyatlı olursa alırım, aldiririm ustelik yetişirse mutlaka fuarda sergilemelisiniz
    engin_deniz, oggomoggo ve OnurTr bunu beğendiler.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel olur daha spor ve kesinlikle daha dar bi pantolon olursa ben alirim
    Genel olarak kime danistiysam daha dar ve spor dikislere sahip bir model olması isteniyor. Bende aynı fikirdeyim sizin gibi.
    elit motogaraj

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Darbe alacağı yerler doğru hesaplanırsa ve kumaşı da hakikaten dayanıklı olursa neden alınmasın
    engin_deniz, oggomoggo ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Güzel olur.. Takipteyim
    engin_deniz bunu beğendi.
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı musa143 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda ekipman alacağım eğer güzel ürünler uygun fiyatlı olursa alırım, aldiririm ustelik yetişirse mutlaka fuarda sergilemelisiniz
    Fuara yetişeceği kesin. Ama orada stand kurabilme imkanım olurmu emin değilim. Uygun fiyatli olmak zorunda. Piyasaya yeni gireceğimiz için. Kâr marjlarini düşük tutup müşteri potansiyeli oluşturmak düşüncesindeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Alıntı Cavalry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olur.. Takipteyim
    Alıntı Berkec. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Darbe alacağı yerler doğru hesaplanırsa ve kumaşı da hakikaten dayanıklı olursa neden alınmasın
    Doğru hesaplanacagindan emin olabilirsin. Hassas bir konu bu. Kolay islanmayan bir kumas kullanıp, darbe alacak bölgelerde kevlar kullanılacak.
    elit motogaraj

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklasim dogru,dar kesim spor bi pantolon,bence yeterli korumalikta konursa gayet tutabilir,ama sizden ricam piyasaya 150 yle girip 2-3 ayda 300 e cikmamaniz
    engin_deniz, mehmetenis ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklasim dogru,dar kesim spor bi pantolon,bence yeterli korumalikta konursa gayet tutabilir,ama sizden ricam piyasaya 150 yle girip 2-3 ayda 300 e cikmamaniz
    Lansman fiyati gibi algilanmasin söylediğim rakam elbette honda ve yamaha gibi 3 ayda bir zam yapmak doğru olmaz.
    Simdilik ürünu görmeden fiyati konuşmak çok doğru değil. Markamizin patentini aldık, yakin zamanda koruma tedariginide sagladiktan sonra sizlerin tekrar fikirlerinizi almak istiyorum.
    elit motogaraj

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Benimde onerim deri olmayan sliderlere sahip ve monta fermuarla baglanabilen bir pantolon modeli yapmaniz, hayirli ugurlu olsun
    oggomoggo ve engin_deniz bunu beğendiler.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lansman fiyati gibi algilanmasin söylediğim rakam elbette honda ve yamaha gibi 3 ayda bir zam yapmak doğru olmaz.
    Simdilik ürünu görmeden fiyati konuşmak çok doğru değil. Markamizin patentini aldık, yakin zamanda koruma tedariginide sagladiktan sonra sizlerin tekrar fikirlerinizi almak istiyorum.
    Ozaman simdiden hayirli olsun diyelim kolay gelsin

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Kalitesi konusunda ikna edebilir, bizi yaralanmalardan mümkün mertebe koruyacağını ispatlayabilirseniz koşa koşa alırız.
    engin_deniz ve mozgur bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    alırım bi dal kesim olarak çok dar paça isterim ,bende söylememe gerek var mı bilmiyorum ama korumalar CE onaylı olsun şimdiden hayırlı işler bol kazançlar olsun
    engin_deniz ve mehmetenis bunu beğendiler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Dört gözle bekliyoruz resimleri

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    Meraklandım şimdi be 😂

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    slim fit olmayanları da düşünün, giyemiyoz öyle dar paça, sıkı bel.
    yüksel66 ve engin_deniz bunu beğendiler.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    uygun fiyatlı, şık ve sağlam bir kot olursa çok satacaktır. Şuanda uygun fiyatlı kevlar kot bulamayan birçok insan var.Bende bunlardan biriyim. Umarım en kısa sürede üretime başlarsınız

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Selamlar;

Şahsi fikrimdir; model açısından geniş bir yelpaze ve geniş bir fiyat aralığı her kesimden kullanıcıyı yakalayacağınız anlamına gelir. Mesela ben dar modellere pek bakmam açıkçası. Güvenlik ve konfor olmazsa olmazlarım. 300 tl kot bölgesel koruma yerine , full koruma full kevlar bir kota 500 tl verebilirim. Ar ge aşamasında kullanıcı ve potansiyel müşteri kitlenize kulak kabartmak daha akıllıca olabilir.

Çalışma hayatınızda başarılar, bol kazançlar dilerim

Saygılar
    cenkito bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Önemli birkaç uyarıda bulunmak istiyorum:

1. Kot pantolona odaklanmayın sadece. Ben özellikle düz kesim kargo pantolon hastasıyım. Yan cepleri ile ciddi bir konfor sunuyor. Deri pantolon ve kanvas pantolon mutlaka ürün gamınızda olsun.
    2. İçindeki Kevlar %100 Dupont marka ve korumalar bütçe skalasını genişletmek adına EN1621-1 ve EN1621-2 normlarına viskoelastik malzemelerden olmalı.
    3. Yazlık gözenekli, kışlık su geçirmeyen ama nefes alabilen modeller olmalı.
    4. Kullanıcı skalasını artırmak amaçlı en ufak bedenden battal boya kadar seçenek sunulmalı.
    5. Korumaların kullanıcı dostu olması için yükseklik ayarları olmalı.
    6. Rakibiniz sadece Tech90 değil, Rider Denim ve Torch Suits gibi markalarla da aynı kulvara giriyorsunuz.

Yolunuz açık olsun.
    engin_deniz, EB61, F54 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Bizim gibi öğrencileri okula giydiğimizde abes durmayacak dar kot havasında bi ürün olursa düşünmeden alınabılır
    keremkrmn, engin_deniz ve Emron bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)