Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

yerli üretim kevlar kot.

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Engin kardeşim herkes sabırsızlıkla bekliyor, sorulara verdiğin usturuplu yanıtlar ve kırıcı olmama çaban takdire şayan. Kot modelini de herkes beğendi anladığım kadarıyla. Burada tüketicinin nabzını tutman hem iyi hem kötü. Zamanla taleplerden yıpranabilirsin. Herkesin zevki farklı sonuçta. Bu kadar malzemeyi tek bir çorbada karıştırıp, bir de bunu lezzetli bir şekilde sunmak çok zor bir iş

Bir sorum daha olacak: Büyük beden üretim yapacak mısın ? Rider Denim'in 40 bedeni var en büyük. 42'si olmadığı için bir türlü pantlon bulamıyorum. Kalıp olarak da Mavi Jeans'in Hunter düz paça modelinin 42-32'si tam uyuyor. Ya da Columbia'nın kargo pantolonlarının XXL bedeni. Bizim gibi iri arkadaşlar için piyasa çok sıkıntılı. Ürün bedenleri olarak nasıl bir üretim planlıyorsun ? Bir de daha önce sormuştum ama yanıtsız kalmış, çok aşınacak bacak arası (ağ) bölgesi için bir önlem fikrin var mıdır ?

Şu anda ücret konusunu kafama takmadığımdan 2 adet pantolon almaya niyetliyim. Sırf beden sorunundan dolayı beklemedeyim. Uygun bir beden yelpazesi ile piyasaya çıkarsan satışlarının gayet güzel olacağı kanısındayım. Hakkında hayırlısı olur umarım. Merakla takip ediyorum.
    engin_deniz bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Kendinize özgü bir tasarım yapsaydınız keşke bire bir aynı görünüyor?

http://s.aliexpress.com/emQ7V3Ib

Takipteyim uygun fiyatlı olur ise tadından yenmez ama sadece piyasaya giriş adına fiyatı uygun tutmakta yetmez bir çok marka giriş fiyatlarını uygun tutup daha sonra fiyatları katlamakta bu da insanı soğutuyor o üründen resmen.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Pantol harbi süper olmuş uzun zamandır bu konuya hiç bakmamış abi tasarımm falan harika olmuş.. Fiyatı uygun spor ve taksittt imkanı olursa alıyrum öğrenciyiz Tech-90 ın güzel hoş falan ama abi beli bol paçaları falan ne lan öyle üzerime dede pantolu gibi oldu almaktan vaz geçtim.Diskotekte garip olmuş cepler falan harika bence çıkarmamalısınız renkte çok hoş nacizane fikir kanvas dizlerde cepli falan asker pantolu gibi çok hoş oluyor takipteyiz

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Satışa ne zaman sunulacak.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Pantolon güzel görünüyor tek gözüme takılan arka cepleri ve fermuarının göze batması.Tavsiyem fermuar olmasın olacak ise en küçük olanından kullansın,birde cep boyu uzun ve aşagıya doğru geniş inerse daha hoş görünür örnek bazı jack jones pantolonlarnda var tşkler.

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Güncel olsunda belki yaratıcı 1-2 fikir daha çıkar , Hatta begendiğim pantolon şekileri bulup buraya atiyim

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ben ebay almanyadan getirmiştim, rakam olarak bunlar çok gelmişti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    uzun zamandır gerek tasarımı gerek kumaşı ve aksesuaları ile bizzat Kendim epey emek harcayarak ortaya kaliteli şık bir görünüme sahip, kevlar kot yapımı ile ugrasmaktayim. Sunu da belirtmek isterim ki 15 yıldır tekstil sektörün içindeyim. Ve yıllardır motosiklet kullanicisiyim. Yakında ürün resimlerini de buradan ilk sizlerle paylaşmak ve naçizane değerli fikirlerinizi almak istiyorum.
    türkiye de bu işi en iyi yapan firma tech 90 dir. Ikinci firma olmak bize de nasip olur inşallah.
    Benim amacım 150 lira gibi rakamlara daha şık daha kaliteli. Günlük kullanımada uygun bir ürün ortaya çıkarmak. Opsiyonel diz ve kalça korumaları ile. Kolay çıkarılıp takılabilen korumalari ile istediğiniz zaman korumaları çıkarıp isyeriniz de kenara koyabileceğini. Veya topcase nin içine atabileceğiniz korumalar ile destekli bir ürün tasarliyorum.
    Seri üretime geçmeden önce ürün resmini buradan paylaşıp fikirlerinizi almak ıstiyorum...
    hakkımızda hayirlisi
    Baba yüreğine sağlık. inşallah başarılı olusun. Motorun gibi işinde yoldan ayrılmasın.gönder resimleri bakalım..
    Nuansiyen ve engin_deniz bunu beğendiler.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Abi renk ve tasarım olarak şöyle bir pantolon yaparsan elinden öperim.

http://www.morhipo.com/jack-jones-pa.../5629032/detay

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok cok basarili bi model,planin lafta kalmayip cok ciddi kafa yorulup ozenle yapildigi belli. Yanliz sizden ricam o fermuarlar yok edilemezmi? Vallahi bi o siritti gozume. Birde asker yesili tonlarinda ama az daha koyu guzel bi renk secenegide olursa deymeyin keyfimize
    Merhaba iyi ddilekleriniz için teşekkür ederim.
    Renk seçenekleri olacak. Fermuar için de belki yapılacak adet sayısının yarısında Fermuarlari. Iptal edebiliriz.
    elit motogaraj

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Kardesim iyi bir is acik bir nokta basarilar dilerim.ben 58 yasinda biriyim genis modellerini tercih ederim.Cep leri yandan olursa rahat kullanilir.korumalarda cok onemli.kevlar.kot.dikisler hepsi onemli en onemliside fiat ne zamandir alayim istedim.ancak ise yarar bi pantolan 300 den asagi degil.kisa surede imal edesinizde bizimde bir pantolonumuz olur sayenizde

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fermuarlı , Fermuarsız vs hepsinin cevabı bir kaç model olmasında.Sonuçta aramızda motosikletle işe giden büyük bir çoğunluk var ve daha sade modelleri tercih ederiz.Tek modelde herkesi mutlu etmeye kalkarsan hoca,oğlu ve eşek fıkrası gibi olur kimse mutlu olmaz.
    Pazarlama açısından ise ben olsam birde kurye-paketçi modeli çıkarırdım , sonra bunlara yönelik kampanya ve büyük firmaların merkezlerine yönelik bir pazarlama çalışması denerdim.
    Şahsım adına arada çok uçurum olmazsa en az bir adet alacağım bu üründen.
    Merhaba. Şimdilik birkaç model olacak ilerleyen günlerde hazırlanan yeni modelleri de ilk olarak buradan sizlerle paylasacagm

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Alıntı oguzyamann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok başarılı emeğinize sağlık takipteyim
    Çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin kardeşim herkes sabırsızlıkla bekliyor, sorulara verdiğin usturuplu yanıtlar ve kırıcı olmama çaban takdire şayan. Kot modelini de herkes beğendi anladığım kadarıyla. Burada tüketicinin nabzını tutman hem iyi hem kötü. Zamanla taleplerden yıpranabilirsin. Herkesin zevki farklı sonuçta. Bu kadar malzemeyi tek bir çorbada karıştırıp, bir de bunu lezzetli bir şekilde sunmak çok zor bir iş

Bir sorum daha olacak: Büyük beden üretim yapacak mısın ? Rider Denim'in 40 bedeni var en büyük. 42'si olmadığı için bir türlü pantlon bulamıyorum. Kalıp olarak da Mavi Jeans'in Hunter düz paça modelinin 42-32'si tam uyuyor. Ya da Columbia'nın kargo pantolonlarının XXL bedeni. Bizim gibi iri arkadaşlar için piyasa çok sıkıntılı. Ürün bedenleri olarak nasıl bir üretim planlıyorsun ? Bir de daha önce sormuştum ama yanıtsız kalmış, çok aşınacak bacak arası (ağ) bölgesi için bir önlem fikrin var mıdır ?

Şu anda ücret konusunu kafama takmadığımdan 2 adet pantolon almaya niyetliyim. Sırf beden sorunundan dolayı beklemedeyim. Uygun bir beden yelpazesi ile piyasaya çıkarsan satışlarının gayet güzel olacağı kanısındayım. Hakkında hayırlısı olur umarım. Merakla takip ediyorum.
    Merhaba hocam. Ilginiz ve önerileriniz için teşekkürler.
    Herkesi memnun etmek imkansız. Ama genel olarak yapılan yorumlar beni fazlası ile mutlu etti. 9 yasimdan beri tekstil sektörünün içinde her alanda çalıştım. Çeşit Çeşit insanlar tanıdım. Herkesin farklı bir tarzı ve beklentisi vardı. Bi corba tencerisini masaya koyup hadi gelin hep beraber içelim desem. Birimiz limon ister birimiz acı biber bir digerimiz icmeyebilir bile.
    Burada arkadaşlarımızın isteklerini çorbaya atılan katık gibi düşünüyorum. Biri limon sıkarken. Diğeri limonsuz içmek isteyebilir.
    Biraz karışık oldu sanırım umarım ne demek istediğim anliyorshnuzdur.
    Herkesin önerilerini bir kenara not ediyorum.mutlaka sonraki modellerimizde değerlendirilecek. 1 model ile kimseyi mutlu edemeyecegimin farkındayım.
    Yanıtsız bıraktığım sorunuz gözümden kaçmış. K.bakmayın ağ bölgesi için sık dikiş ve kalın numara iplik kullanılacak. Aynı şekilde yan dikmişler içinde.
    Beden konusunda da henüz net bir karar vermiş değiliz maalesef.
    Büyük bedende olacak elbette.
    Saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendinize özgü bir tasarım yapsaydınız keşke bire bir aynı görünüyor?

http://s.aliexpress.com/emQ7V3Ib
    Elbette aynı olann bölümler var. Ama dikkatli bakarsanız ön cep ağzı benim modelimde daha farklı. Öndeki fermuarlar. Arka cep tasarımı. Yıkama kalitesi. Arka belde ekstra akordiyon lastik kot bölgesi.
    Biraz daha dikkatli incelemenizi rica ediyorum.
    rsinan bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Hocam satışa ne zaman çıkıyor müşteri listesi +1

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı nesko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takipteyim uygun fiyatlı olur ise tadından yenmez ama sadece piyasaya giriş adına fiyatı uygun tutmakta yetmez bir çok marka giriş fiyatlarını uygun tutup daha sonra fiyatları katlamakta bu da insanı soğutuyor o üründen resmen.
    Haklısınız. Fiyatı piyasadaki ürünlerden daha uygun olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantol harbi süper olmuş uzun zamandır bu konuya hiç bakmamış abi tasarımm falan harika olmuş.. Fiyatı uygun spor ve taksittt imkanı olursa alıyrum öğrenciyiz Tech-90 ın güzel hoş falan ama abi beli bol paçaları falan ne lan öyle üzerime dede pantolu gibi oldu almaktan vaz geçtim.Diskotekte garip olmuş cepler falan harika bence çıkarmamalısınız renkte çok hoş nacizane fikir kanvas dizlerde cepli falan asker pantolu gibi çok hoş oluyor takipteyiz
    Sende supersin kardeşim tech90 firmasının türkiyede satış yapmaya pek ihtiyacı yok. Daha çok yurtdışına ihracaat yapıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satışa ne zaman sunulacak.
    Kesinn bir tarih veremiyorum su an. En kısa zamanda satışa sunmayı sizlerden çok istiyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantolon güzel görünüyor tek gözüme takılan arka cepleri ve fermuarının göze batması.Tavsiyem fermuar olmasın olacak ise en küçük olanından kullansın,birde cep boyu uzun ve aşagıya doğru geniş inerse daha hoş görünür örnek bazı jack jones pantolonlarnda var tşkler.
    Arka cep biraz aşağıda kalmış modelde. Biraz daha yukarıya alınacak. Fermuarlar içinde birşeyler yapılacak.
    Öneriniz için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Alıntı MELİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baba yüreğine sağlık. inşallah başarılı olusun. Motorun gibi işinde yoldan ayrılmasın.gönder resimleri bakalım..
    Resimler 5. Sayfada inceleyebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim iyi bir is acik bir nokta basarilar dilerim.ben 58 yasinda biriyim genis modellerini tercih ederim.Cep leri yandan olursa rahat kullanilir.korumalarda cok onemli.kevlar.kot.dikisler hepsi onemli en onemliside fiat ne zamandir alayim istedim.ancak ise yarar bi pantolan 300 den asagi degil.kisa surede imal edesinizde bizimde bir pantolonumuz olur sayenizde
    Teşekkür ederim abicim. Şimdilik genel olarak slim fit kesimlerde modeller olacak. Ama ilerleyen zamanlarda elbette bol kesim kargo tipi tasarimlarimizda olacak ınşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam satışa ne zaman çıkıyor müşteri listesi +1
    Valla satışa ciksada bende numunesi üzerimde eskitebilsem az kaldı fuara yetisicez insallah
    Hamza Toruk bunu beğendi.
    elit motogaraj

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Merhaba. Şimdilik birkaç model olacak ilerleyen günlerde hazırlanan yeni modelleri de ilk olarak buradan sizlerle paylasacagm

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Merhaba hocam. Ilginiz ve önerileriniz için teşekkürler.
    Herkesi memnun etmek imkansız. Ama genel olarak yapılan yorumlar beni fazlası ile mutlu etti. 9 yasimdan beri tekstil sektörünün içinde her alanda çalıştım. Çeşit Çeşit insanlar tanıdım. Herkesin farklı bir tarzı ve beklentisi vardı. Bi corba tencerisini masaya koyup hadi gelin hep beraber içelim desem. Birimiz limon ister birimiz acı biber bir digerimiz icmeyebilir bile.
    Burada arkadaşlarımızın isteklerini çorbaya atılan katık gibi düşünüyorum. Biri limon sıkarken. Diğeri limonsuz içmek isteyebilir.
    Biraz karışık oldu sanırım umarım ne demek istediğim anliyorshnuzdur.
    Herkesin önerilerini bir kenara not ediyorum.mutlaka sonraki modellerimizde değerlendirilecek. 1 model ile kimseyi mutlu edemeyecegimin farkındayım.
    Yanıtsız bıraktığım sorunuz gözümden kaçmış. K.bakmayın ağ bölgesi için sık dikiş ve kalın numara iplik kullanılacak. Aynı şekilde yan dikmişler içinde.
    Beden konusunda da henüz net bir karar vermiş değiliz maalesef.
    Büyük bedende olacak elbette.
    Saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Elbette aynı olann bölümler var. Ama dikkatli bakarsanız ön cep ağzı benim modelimde daha farklı. Öndeki fermuarlar. Arka cep tasarımı. Yıkama kalitesi. Arka belde ekstra akordiyon lastik kot bölgesi.
    Biraz daha dikkatli incelemenizi rica ediyorum.
    başarılar kolay gelsin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    merhaba arkadaşlar.
    henüz almanyadan korumalarımız gelmedi, kevlar kumaşımız içinde biraz beklememiz gerekiyor, bizde bu süreç içerisinde en azından kullanacağımız kumaş fermuar ve aksesuarlarla ortaya çıkacak tasarımı görmek adına bir numune hazırladık,
    fikirleriniz benim için çok öneml.
    umarım beğenirsiniz...
    http://i.hizliresim.com/3Y6L9A.jpg
    http://i.hizliresim.com/YrQkk2.jpg
    http://i.hizliresim.com/nLQMMN.jpg
    http://i.hizliresim.com/a2l3E2.jpg
    dizde dışarıdan çıkarılabilecek sas-tec koruma kullanılacak. özel bir makina ile hazırlanan lastikli kot bölge motora bindiğimizde dizlerimizi kırdığımızda esneyerek rahatlık sağlayacak.
    http://i.hizliresim.com/MLVpJM.jpg
    http://i.hizliresim.com/NrnAkg.jpg
    http://i.hizliresim.com/vn65Xr.jpg
    http://i.hizliresim.com/zrj534.jpg
    http://i.hizliresim.com/NrnApL.jpg
    http://i.hizliresim.com/Vv9a0j.jpg
    http://i.hizliresim.com/1M6vgY.jpg
    http://i.hizliresim.com/GomR0N.jpg
    http://i.hizliresim.com/BDaPAV.jpg
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık gerçekten güzel bi ürün ortaya çıkartacaksın
    senden böyle bi atılım bekliyoruz motosiklet camiiası olarak
    bak artık bolça yerli üretim yapan aksesuar firmalarımız var
    waytake irf tolga var trexx var sende bu olaya el at bizi yabancı ipnelere mecbur bırakma
    Fatihimin dediği gibi yerli olsun bizden olsun reklamsa reklamın kralını yaparız duymamış adam kalmaz..elinize sağlık gardaşşş...emeği başımızın üstünde tutarız her daim...
    dyavol-77 ve engin_deniz bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete han varsa o iş olur da ona göre pantolon nasıl olacak adam 145 kg
    ulan dana 137 kiloyum 145 olsam yerimden kalkamam...zaten bel sırt boyun ve ayak ağrılarım mevcut...

Uğur Bey aynı anda mesaj yazmışız...
    bpak bunu beğendi.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bence bir tane de spor dar (yapışmayacak darlıkta) full kevlar yaparsanız koyu renk bende almak isterim ...

Ama benim icin
    1) Güvenlik
    2) Rahatlık
    3) Görünüş gelmekte...

Şimdiden başarılar dilerim
    Yiğit_ ve engin_deniz bunu beğendiler.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yukarı, helal olsun.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)