Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

yerli üretim kevlar kot.

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete han varsa o iş olur da ona göre pantolon nasıl olacak adam 145 kg
    onun için ısmarlama usulü bizzat birebir ölçüler alıp özel bir tasarım yapmayı düşünüyorum...
    arka kemerde METENAHDROO yazabilir mesela

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben kotun modelini çok beğendim. Görsel olarak şahane duruyor. Umarım en kısa zamanda seri üretime de geçersiniz, sizin gibi yerli girişimcileri görmek bizlere gurur veriyor.

Birde nacizane bir önerim olacak yanlış anlamazsanız; aman diyeyim fuara yetişsin diye işleri aşırı aceleye getirip, dikim kalitesinden ödün vermeyin. Tabii ki bizlerde fuarda görmeyi ve satın almayı çok isteriz ancak üretimin hiçbir aşamasında ne olursa olsun kaliteden ödün vermeyin lütfen.

Uygun fiyata yüksek kalite ile üretirseniz, zaten piyasada büyük bir yer edineceğinize ben inanıyorum.

Heyecanla beklemedeyiz, iyi çalışmalar dilerim.
    iyi dilekleriniz için teşekkürler..
    fuara yetişmeyi istiyoruz ama çokta önemli değil. gerekirse bir tanıtım günü düzenlemeyi düşünüyorum uygun bir zamanda.
    eskilerin dediği gibi ACELE İŞE ŞEYTAN KARIŞIR.
    bu iş nasip işi.
    nasipse gelir şamdan yemenden. nasip değilse ne gelir elden.
    amacım çok para kazanmak veya köşeyi dönmek değil. ekonomik durumum çok şükür yerinde zaten.
    tek gayemiz yurtdışına bağlı kalmadan motosiklet camiası için birşeyleri daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara üretebilmek.

bende en az sizler kadar heyecanlıyım emin olun
    SuleymanE, kukuleta, Nuansiyen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    elit motogaraj

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4. motor Honda
    Kotun modeli müthiş olmuş gerçekten güzel duruyor, basen korumaların içten takılır olması son derece mantıklı.

Yalnız mesela ben aynı kotun hem yeşilini hem de grisini alsam ancak korumaları 2 kere almasam daha güzel olur. Yani korumaları bence belli bir zaman sonra basen korumaları gibi opisyonel yaparsanız böylece birden fazla kot aldığımızda elimizdeki korumaları diğerleri içinde kullanabiliriz.

Birde arkada kemerin üstüne gelen marka bezinde motorlu güzel bir amblem koyarsanız daha güzel olur. Zaten markasını herkes biliyor olucak
    Nuansiyen ve engin_deniz bunu beğendiler.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Kot dizaynı güzel , takipteyim .
    engin_deniz bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    cok begendım

fakat o fermuarları lutfen koymayın
    cok kotu gorunmus
    ayrıca ondekı cebın altındakı fermuarı kaldırmanız daha hos olmasını saglayacaktır kanaatındeyım

o fermuarları gorunce izmit belsa apaçileri geliyor aklıma

sizin urunlerı bekleyeceğim

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok begendım

fakat o fermuarları lutfen koymayın
    cok kotu gorunmus
    ayrıca ondekı cebın altındakı fermuarı kaldırmanız daha hos olmasını saglayacaktır kanaatındeyım

o fermuarları gorunce izmit belsa apaçileri geliyor aklıma

sizin urunlerı bekleyeceğim
    Merhaba onerin için teşekkür ederim,
    fermuar konusunda belki dediğin gibi her ikisini degilde bir tanesini iptal etmeyi ben de düşünüyorum.
    Ama şu anda kararım. net değil.
    yine de İyi dileklerin için teşekkür ederim
    elit motogaraj

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    montu fermuarla bağlamak için bel kısmanda içten ek parça olabilir
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kotun modeli müthiş olmuş gerçekten güzel duruyor, basen korumaların içten takılır olması son derece mantıklı.

Yalnız mesela ben aynı kotun hem yeşilini hem de grisini alsam ancak korumaları 2 kere almasam daha güzel olur. Yani korumaları bence belli bir zaman sonra basen korumaları gibi opisyonel yaparsanız böylece birden fazla kot aldığımızda elimizdeki korumaları diğerleri içinde kullanabiliriz.

Birde arkada kemerin üstüne gelen marka bezinde motorlu güzel bir amblem koyarsanız daha güzel olur. Zaten markasını herkes biliyor olucak
    Merhaba Aslına bakarsan söylediklerinde haklisin. korumalardan birini iptal edebiliriz. 2 adet alımlarda,
    Birde marka etiketi henüz örnek aşamasında tenisinde elbette motosiklet temalı birşeyler olacak.
    İyi dileklerin için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montu fermuarla bağlamak için bel kısmanda içten ek parça olabilir
    Merhaba. Aslında bu dediğini kemeri biraz geniş ve yüksek yaparak halletmeye çalıştım. Fakat sonuç olarak çok estetik durmadı.
    Ilk üretimde genel kitleye hitap edecek bir model ortaya çıkarmaya çalıştık.
    Belki bir sonraki modelimizde onerine uygun bir model tasarlayabilirx
    önerin için teşekkürler
    elit motogaraj

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Öndeki fermuar kısmı çok kaba durmuş onun dışında tasarım 10 numara birde siyah rengi olacak varya mis..

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Biraz daha çalışmanız lazım model-kesim konusunda ukalalık algılamayın siz daha iyi bilirsiniz tabi.
    Kullanıcı olarak.
    1.Pantolon vücuda daha iyi oturabilir.mesela arka cep çok aşağıda olmuş.Kalça kesimi çok bol apaçi vari olmuş.
    2.Ön fermuarın üzerinde ki fazlalık kapak gibi dikim gereksiz olmuş.Günlük hayatada kullanmak isteriz.Eğer koruma filan koymayacaksak önedeki 2 fermuarlı cep abes olmuş.
    3.Taşlamalar filan hoşuma gitmedi ben tek renk kot severim o beyazımsı renkler gidebilir..

Tabi farklı renkler modeller üretirsiniz.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı atheras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öndeki fermuar kısmı çok kaba durmuş onun dışında tasarım 10 numara birde siyah rengi olacak varya mis..
    Fermuar olayını her iki cepte değilde tek tarafta kullanmayi düşünüyorum. Belkide hiç olmayabilir dediğiniz gibi.
    Siyah gri ve bu rengi olacak belki mavimsi bir renkte olabilir.
    Öneriniz için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha çalışmanız lazım model-kesim konusunda ukalalık algılamayın siz daha iyi bilirsiniz tabi.
    Kullanıcı olarak.
    1.Pantolon vücuda daha iyi oturabilir.mesela arka cep çok aşağıda olmuş.Kalça kesimi çok bol apaçi vari olmuş.
    2.Ön fermuarın üzerinde ki fazlalık kapak gibi dikim gereksiz olmuş.Günlük hayatada kullanmak isteriz.Eğer koruma filan koymayacaksak önedeki 2 fermuarlı cep abes olmuş.
    3.Taşlamalar filan hoşuma gitmedi ben tek renk kot severim o beyazımsı renkler gidebilir..

Tabi farklı renkler modeller üretirsiniz.
    Estağfurullah. Herkes beğenecek diye birşey yok. Eleştirilere açık bir konu. Fermuar konusu gözden gecirilecek. Taşlama olayina gelince beyaz lekeler iptal edilecek. Birde şunu da belirtmek isterim hazırlanan model 32 beden . Ben normalde 31 giyiyorum. Yikamada çok çeker diye düşünerek 1 beden büyük hazırladık modeli. Fazla çekmedigi için basen bölgesi bana biraz bol gibi duruyor. Onun dışında bacak kısmı çok daraltilamaz çünkü dizde korumalar olacak.
    Önerileriniz için teşekkürler
    dyavol-77, SuleymanE ve Yiğit_ bunu beğendiler.
    elit motogaraj

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    bu nasıl almayı düşünüyorum

http://www.motosikletaksesuarlari.co...FcE_GwodaaIDsQ

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    uzun zamandır gerek tasarımı gerek kumaşı ve aksesuaları ile bizzat Kendim epey emek harcayarak ortaya kaliteli şık bir görünüme sahip, kevlar kot yapımı ile ugrasmaktayim. Sunu da belirtmek isterim ki 15 yıldır tekstil sektörün içindeyim. Ve yıllardır motosiklet kullanicisiyim. Yakında ürün resimlerini de buradan ilk sizlerle paylaşmak ve naçizane değerli fikirlerinizi almak istiyorum.
    türkiye de bu işi en iyi yapan firma tech 90 dir. Ikinci firma olmak bize de nasip olur inşallah.
    Benim amacım 150 lira gibi rakamlara daha şık daha kaliteli. Günlük kullanımada uygun bir ürün ortaya çıkarmak. Opsiyonel diz ve kalça korumaları ile. Kolay çıkarılıp takılabilen korumalari ile istediğiniz zaman korumaları çıkarıp isyeriniz de kenara koyabileceğini. Veya topcase nin içine atabileceğiniz korumalar ile destekli bir ürün tasarliyorum.
    Seri üretime geçmeden önce ürün resmini buradan paylaşıp fikirlerinizi almak ıstiyorum...
    hakkımızda hayirlisi
    Bende istiyorum bir veya bir kaç tane,fakat gri renk olacak yeni motoruma uyumlu olması içün...Mümkün mü????..Parası neyse veririz abey....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

merhaba arkadaşlar.
    henüz almanyadan korumalarımız gelmedi, kevlar kumaşımız içinde biraz beklememiz gerekiyor, bizde bu süreç içerisinde en azından kullanacağımız kumaş fermuar ve aksesuarlarla ortaya çıkacak tasarımı görmek adına bir numune hazırladık,
    fikirleriniz benim için çok öneml.
    umarım beğenirsiniz...
    http://i.hizliresim.com/3Y6L9A.jpg
    http://i.hizliresim.com/YrQkk2.jpg
    http://i.hizliresim.com/nLQMMN.jpg
    http://i.hizliresim.com/a2l3E2.jpg
    dizde dışarıdan çıkarılabilecek sas-tec koruma kullanılacak. özel bir makina ile hazırlanan lastikli kot bölge motora bindiğimizde dizlerimizi kırdığımızda esneyerek rahatlık sağlayacak.
    http://i.hizliresim.com/MLVpJM.jpg
    http://i.hizliresim.com/NrnAkg.jpg
    http://i.hizliresim.com/vn65Xr.jpg
    http://i.hizliresim.com/zrj534.jpg
    http://i.hizliresim.com/NrnApL.jpg
    http://i.hizliresim.com/Vv9a0j.jpg
    http://i.hizliresim.com/1M6vgY.jpg
    http://i.hizliresim.com/GomR0N.jpg
    http://i.hizliresim.com/BDaPAV.jpg
    SüpeRR eline-emeğine sağlık abi...Ceplerin fermuarlı olması harika...zamanında motor üstünde fermuarsız/kapaksız ceplerden çok Malboro&çakmak düşürmüşlüğümüz vaRR...Renk seçeneği olcak mı???...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende istiyorum bir veya bir kaç tane,fakat gri renk olacak yeni motoruma uyumlu olması içün...Mümkün mü????..Parası neyse veririz abey....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

SüpeRR eline-emeğine sağlık abi...Ceplerin fermuarlı olması harika...zamanında motor üstünde fermuarsız/kapaksız ceplerden çok Malboro&çakmak düşürmüşlüğümüz vaRR...Renk seçeneği olcak mı???...
    Renk seçeneklerinin içinde geride olacak abi begenmene sevindim abey. Çakmak sigara paketi dusurmeye son
    dyavol-77 bunu beğendi.
    elit motogaraj

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kevlar Kumaş:

Kevlar, çok hafif karbon kökenli çok sağlam liflerden oluşan bir malzemedir. DuPont firması tarafından 1965 yılında icat edilmiş, patentlenmiş ticari bir markadır. Kevlar günümüzde zırh, sağlam halat yapımı, yanmayan koruyucu giysi yapımında kullanılmaktadır. Kevlar çok yüksek çekme gerilimine dayanabilen liflerden oluşan ipliksi bir yapıdır

NOT:
    Güneş ışığından gelen ultraviolet ışınlar Kevların bozulup parçalanmasına sebep olur, bu problem UV bozunması olarak bilinir bu yüzden açık havada güneş ışığı koruması olmadan nadiren kullanılır.
    Müsaadenizle bi ekleme yapayım kevlar, carbon-fiber le harmanlanarak, Yarış motosikletlerinde Track day kullanıcılarında alternatör ve debriyaj kapağı korumalarında da sıkça kullanılır...Carbon&Cevlar kompoziti o kadar sağlamdır ki, spiral/taş motoru ile zor kesilir (deneyle sabittir).
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence gayet guzel
    elit motogaraj

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Renk seçeneklerinin içinde geride olacak abi begenmene sevindim abey. Çakmak sigara paketi dusurmeye son
    Geride derken...daha sonra,ileriki zamanda mı?
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geride derken...daha sonra,ileriki zamanda mı?
    Gri demek istemiştim abi pardon
    dyavol-77 bunu beğendi.
    elit motogaraj

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok cok basarili bi model,planin lafta kalmayip cok ciddi kafa yorulup ozenle yapildigi belli. Yanliz sizden ricam o fermuarlar yok edilemezmi? Vallahi bi o siritti gozume. Birde asker yesili tonlarinda ama az daha koyu guzel bi renk secenegide olursa deymeyin keyfimize

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Fermuarlı , Fermuarsız vs hepsinin cevabı bir kaç model olmasında.Sonuçta aramızda motosikletle işe giden büyük bir çoğunluk var ve daha sade modelleri tercih ederiz.Tek modelde herkesi mutlu etmeye kalkarsan hoca,oğlu ve eşek fıkrası gibi olur kimse mutlu olmaz.
    Pazarlama açısından ise ben olsam birde kurye-paketçi modeli çıkarırdım , sonra bunlara yönelik kampanya ve büyük firmaların merkezlerine yönelik bir pazarlama çalışması denerdim.
    Şahsım adına arada çok uçurum olmazsa en az bir adet alacağım bu üründen.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cok başarılı emeğinize sağlık takipteyim

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)