Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

yerli üretim kevlar kot.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    bu paylaşılan yeşil ve slim kot pantolon cıkarsa bende alırım..

4riders denim poyraz pantolonu kullanıyorum, fiyat pahallı gelmişti ancak parasını hakediyor. Su geçirmez ve nanoteknoloji. Umarım reklam algılanmaz. Aynı şeyi düşük fiyata sunabilirseneiz mükemmel olur
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Konuyu takipteyim.
    Sen bu uretimi bahsettigin kalitede yap bahsettigin fiyattan sur piyasaya kendimle bbirlikte en az 10 arkadasim hazir musterin.
    engin_deniz ve dyavol-77 bunu beğendiler.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    merhaba arkadaşlar.
    henüz almanyadan korumalarımız gelmedi, kevlar kumaşımız içinde biraz beklememiz gerekiyor, bizde bu süreç içerisinde en azından kullanacağımız kumaş fermuar ve aksesuarlarla ortaya çıkacak tasarımı görmek adına bir numune hazırladık,
    fikirleriniz benim için çok öneml.
    umarım beğenirsiniz...

dizde dışarıdan çıkarılabilecek sas-tec koruma kullanılacak. özel bir makina ile hazırlanan lastikli kot bölge motora bindiğimizde dizlerimizi kırdığımızda esneyerek rahatlık sağlayacak.

biyeybaraküs, kukuleta, mgora ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

fiyatlar nedir ?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eline sağlık gerçekten güzel bi ürün ortaya çıkartacaksın
    senden böyle bi atılım bekliyoruz motosiklet camiiası olarak
    bak artık bolça yerli üretim yapan aksesuar firmalarımız var
    waytake irf tolga var trexx var sende bu olaya el at bizi yabancı ipnelere mecbur bırakma
    engin_deniz ve mete_han bunu beğendiler.

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dizlik dışarıdan takılacak demişsiniz yükseliği nasıl ayarlicaz? Malum hepimizin bacak yapısı birbirimizden farklı sabit / ayarlanamaz olursa dizlikler yukarıda yada aşağıda kalabilir?

Bu arada tasarım çok iyi olmuş dizliği çıkarabilmemiz motosikleti bırakıp biyere gittiğimizde hem daha rahat olmamızı sağlar hemde dizde oluşan potluğu önler çok iyi bi ürün olucak gibi duruyor 4 gözle bekliyoruz.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Valla şahsen çok beğendim. Tahmini ne zaman seri üretime geçip satışlar başlar acaba ?

Motosikleti
    street triple rs
    kullanacağımız sas-tec koruma ürünlerinden'de biraz bahsetmek istiyorum.
    basen için kullacağımız ürünümüz budur. piyasada bir çok firma basen korumalarını opsiyonel satıyor. bizdede aynı durum söz konusu olacak büyük bir ihtimalle.

diz korumalarımızda yine sas-tec firmasının üstün bir teknoloji ile ortaya çıkardığı. darbeyi emen ve kullanıcının dizini kırdığında kısa bir süre sonra dizi kavrayacak şekilde kalıplaşabiliyor. çok sert bir malzeme değil. sünger gibide değil.

renk seçeneklerimiz olacak elbette.
    fuara yetişmeyi çok istiyoruz. umarım kevlar kumaşı kısa süre içinde ayarlarız. ve korumalarda geldiğinde seri üretime başlarız.

İYİ FORUMLAR....
    Nuansiyen bunu beğendi.

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Abi bunun siyah ve grisinide yaparmısın lütfen

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı masb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar nedir ?
    fiyat forum üyeleri için lansman'a özel olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bunun siyah ve grisinide yaparmısın lütfen
    renk secenekleri içerisinde siyah ve gri de olacak...
    Nuansiyen bunu beğendi.
    elit motogaraj

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Kalça korumaları da aynı şekilde dışarıdan çıkarılabiliyorsa süper olur. Yalnız bu pantolonların ağ kısmını ekstra kuvvetlendirip hatta üstüne bir kat kumaş daha dikmek gerekli. Çünkü her sürüş öncesi ve sonrası bacağımızı kaldırıyoruz, sürüş esnasında hem vibrasyondan hem de hızlanma ve frenleme anlarında seleye en çok bu bölge temas edip daha çabuk yıpranıyor. Özellikle erkek sürücüler için o bölgeden alınabilecek soğukluk ileride çok ciddi sorunlara sebep olabilir.

Son olarak marka ismi diye DSQOTHEQ (Diskotek) mi seçtiniz ? Her şey tamam da bu kısım tuhaf geldi, bilemedim.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla şahsen çok beğendim. Tahmini ne zaman seri üretime geçip satışlar başlar acaba ?
    bir an önce seri üretime başmalayı umuyoruz. sabırsızlıkla kevlar kumaşımızın ve koruma ürünlerimizin elimize gecmesini bekliyoruz şuan için. seri üretim kısmı kolay iş. 2 veya 3 günlük iş.

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanacağımız sas-tec koruma ürünlerinden'de biraz bahsetmek istiyorum.
    basen için kullacağımız ürünümüz budur. piyasada bir çok firma basen korumalarını opsiyonel satıyor. bizdede aynı durum söz konusu olacak büyük bir ihtimalle.
    http://i.hizliresim.com/orX3BR.png

diz korumalarımızda yine sas-tec firmasının üstün bir teknoloji ile ortaya çıkardığı. darbeyi emen ve kullanıcının dizini kırdığında kısa bir süre sonra dizi kavrayacak şekilde kalıplaşabiliyor. çok sert bir malzeme değil. sünger gibide değil.
    http://i.hizliresim.com/nLQMv5.png

renk seçeneklerimiz olacak elbette.
    fuara yetişmeyi çok istiyoruz. umarım kevlar kumaşı kısa süre içinde ayarlarız. ve korumalarda geldiğinde seri üretime başlarız.

İYİ FORUMLAR....
    Engin bey,

Kullanacağınız korumaların güvenlik seviyesi nedir acaba?

Diz korumalarının yükseklik ayarını nasıl yapıcaz diye sormuştum ama gözünüzden kaçtı sanırım cevap verebilirseniz sevinirim

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalça korumaları da aynı şekilde dışarıdan çıkarılabiliyorsa süper olur. Yalnız bu pantolonların ağ kısmını ekstra kuvvetlendirip hatta üstüne bir kat kumaş daha dikmek gerekli. Çünkü her sürüş öncesi ve sonrası bacağımızı kaldırıyoruz, sürüş esnasında hem vibrasyondan hem de hızlanma ve frenleme anlarında seleye en çok bu bölge temas edip daha çabuk yıpranıyor. Özellikle erkek sürücüler için o bölgeden alınabilecek soğukluk ileride çok ciddi sorunlara sebep olabilir.

Son olarak marka ismi diye DSQOTHEQ (Diskotek) mi seçtiniz ? Her şey tamam da bu kısım tuhaf geldi, bilemedim.
    kalça korumaları dışardan çıkabilecek ama bunun için kemeri çıkarıp ön düğmeyide açtıktan sonra içerdeki cırtı kaldırıp korumayı çıkarabileceğiz.
    başka türlü olması üretim için çok zor. ve dışarda olması görüntü itibari ilede basenleri daha şişkin gösterir.

marka olayı göreceli birşey. patentini daha önce aldığımız boşta duran bir markamızdı. bizde elimizde olan hazır imkanları kullanıp bu markayı kullanmayı tercih ettik.

önerileriniz için teşekkürler...
    elit motogaraj

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    konuyu takipteyim,fiyat bilgisi ve renk seçenekleri konusunda netleştirirseniz mutlu olacağız.
    engin_deniz ve Nuansiyen bunu beğendiler.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı kukuleta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin bey,

Kullanacağınız korumaların güvenlik seviyesi nedir acaba?
    içiniz rahat olabilir. sas-tec bu konuda revit dainese gibi firmalara bile ürün temin ediyor..
    maliyeti düşürmek adına daha ucuz ne oldugu belli olmayan ürünler kullanabilirdik.
    ama emin olun amacımız, üstün kalitede ve güvenlikte bir ürün üretmek.
    ben ve arkadaşlarımda sonuçta bu kotlardan giyeceğiz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık gerçekten güzel bi ürün ortaya çıkartacaksın
    senden böyle bi atılım bekliyoruz motosiklet camiiası olarak
    bak artık bolça yerli üretim yapan aksesuar firmalarımız var
    waytake irf tolga var trexx var sende bu olaya el at bizi yabancı ipnelere mecbur bırakma
    teşekkürler fatih hocam.
    o firmalar arasında olmak adına ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. allah izin verirse olacak inşallah.
    bu arada forumun müdavinlerinden metehandro'ya reklam filmi çektirmeyi düşünüyorum. ne dersin işe yararmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki sayfalarda bahsedildi ama tekrardan hatırlatayım korumalar kesinlikle çıkarılabilir olmalı motordan indim mi normal kot gibi devam etmek isterim
    bende bir motosiklet kullancısı olarak aynı şeyleri isterim.
    kukuleta ve xawa bunu beğendiler.
    elit motogaraj

Engin Bey,

Kalça koruması olarak Protection level: 1 ürün tercih etmişsiniz. http://www.sas-tec.de/en/protectors/hip-protectors/ Üretim maliyetleri v.s. geçerli nedenleriniz tabiki vardır ancak opsyonel olarakta olsa SC-2/07 Protection level: 2 ürünüde ürün gaminıza katmanız güvenliği ön planda tutan kullanıcılar için tercih sebebi olacaktır.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı kukuleta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin Bey,

Kalça koruması olarak Protection level: 1 ürün tercih etmişsiniz. http://www.sas-tec.de/en/protectors/hip-protectors/ Üretim maliyetleri v.s. geçerli nedenleriniz tabiki vardır ancak opsyonel olarakta olsa SC-2/07 Protection level: 2 ürünüde ürün gaminıza katmanız güvenliği ön planda tutan kullanıcılar için tercih sebebi olacaktır.
    önerinizi bir sonraki parti için göz önünde bulundururum. ilk parti için gelecek korumalar resmini paylaştığım ürünlerdir.
    kukuleta bunu beğendi.
    elit motogaraj

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mete han varsa o iş olur da ona göre pantolon nasıl olacak adam 145 kg
    engin_deniz ve mete_han bunu beğendiler.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hocam ben kotun modelini çok beğendim. Görsel olarak şahane duruyor. Umarım en kısa zamanda seri üretime de geçersiniz, sizin gibi yerli girişimcileri görmek bizlere gurur veriyor.

Birde nacizane bir önerim olacak yanlış anlamazsanız; aman diyeyim fuara yetişsin diye işleri aşırı aceleye getirip, dikim kalitesinden ödün vermeyin. Tabii ki bizlerde fuarda görmeyi ve satın almayı çok isteriz ancak üretimin hiçbir aşamasında ne olursa olsun kaliteden ödün vermeyin lütfen.

Uygun fiyata yüksek kalite ile üretirseniz, zaten piyasada büyük bir yer edineceğinize ben inanıyorum.

Heyecanla beklemedeyiz, iyi çalışmalar dilerim.
    engin_deniz ve hakanens bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)