Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

yerli üretim kevlar kot.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ciktigi an musterinizim kotumu daha almadim. ne zaman baslicaksiniz uretime ? 150 tl cok cok iyi bir fiyat
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Bende ekipman toplayan biri olarak kevlar pantolon istiyorum eğer güzel slim kesim bi pantolon yaparsanız bende alırım iyi çalışmalar
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Korumalar tatmin edici olursa tabii ki alınır.Hatta ben alırım. Hayırlı olsun. Kolay gelsin.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Merhaba öneriniz için teşekkür ederim. Fermuar bağlantısı benimde aklımda ama ilk etapta fermuar bağlantısı olmayan günlük kullanıma uygun bir model uretilecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Alıntı Berkec. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Darbe alacağı yerler doğru hesaplanırsa ve kumaşı da hakikaten dayanıklı olursa neden alınmasın
    Alıntı Cavalry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olur.. Takipteyim
    Alıntı musa143 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda ekipman alacağım eğer güzel ürünler uygun fiyatlı olursa alırım, aldiririm ustelik yetişirse mutlaka fuarda sergilemelisiniz
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel olur daha spor ve kesinlikle daha dar bi pantolon olursa ben alirim
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde onerim deri olmayan sliderlere sahip ve monta fermuarla baglanabilen bir pantolon modeli yapmaniz, hayirli ugurlu olsun
    Cevapla Alıntı Alıntı Bu mesajdan Alıntı

Merhaba öneriniz için teşekkür ederim. Fermuar bağlantısı benimde aklımda ama ilk etapta fermuar bağlantısı olmayan günlük kullanıma uygun bir model uretilecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:47 ----------

Alıntı Berkec. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Darbe alacağı yerler doğru hesaplanırsa ve kumaşı da hakikaten dayanıklı olursa neden alınmasın
    Alıntı Cavalry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olur.. Takipteyim
    Alıntı musa143 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda ekipman alacağım eğer güzel ürünler uygun fiyatlı olursa alırım, aldiririm ustelik yetişirse mutlaka fuarda sergilemelisiniz
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel olur daha spor ve kesinlikle daha dar bi pantolon olursa ben alirim
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalitesi konusunda ikna edebilir, bizi yaralanmalardan mümkün mertebe koruyacağını ispatlayabilirseniz koşa koşa alırız.
    Kalite konusunda en iyi materyaller kullanılacağından şüpheniz olmasın. Korumalar ce onaylı olacak. Bu işin en zor kısmı korumalar aslinda

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alırım bi dal kesim olarak çok dar paça isterim ,bende söylememe gerek var mı bilmiyorum ama korumalar CE onaylı olsun şimdiden hayırlı işler bol kazançlar olsun
    Öneriniz için teşekkürler. Korumaları almanya dan ithal etmeyi planlıyoruz. Ce onaylı olacak elbette. Bu işin en zahmetli kısmı koruma temini aslinda

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

Güzel olacak beklemede kalın biraz daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

Alıntı yasoyaso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraklandım şimdi be 😂
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dört gözle bekliyoruz resimleri
    Güzel olacak beklemede kalın biraz daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slim fit olmayanları da düşünün, giyemiyoz öyle dar paça, sıkı bel.
    Ilk etapta slim fit bir model üretip. Daha sonra elbette cargo cepleri olan daha bol ürünlerde üretilecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:58 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uygun fiyatlı, şık ve sağlam bir kot olursa çok satacaktır. Şuanda uygun fiyatlı kevlar kot bulamayan birçok insan var.Bende bunlardan biriyim. Umarım en kısa sürede üretime başlarsınız
    bulamayanlardan biri de benim bu proje aslında böyle hayata geçti. Önce sadece kendime uretirim diye düşünüyordum. Sonrasında arkadaslariminda ısrarı ve önerileriyle seri üretim kararı aldim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

Alıntı oakley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Şahsi fikrimdir; model açısından geniş bir yelpaze ve geniş bir fiyat aralığı her kesimden kullanıcıyı yakalayacağınız anlamına gelir. Mesela ben dar modellere pek bakmam açıkçası. Güvenlik ve konfor olmazsa olmazlarım. 300 tl kot bölgesel koruma yerine , full koruma full kevlar bir kota 500 tl verebilirim. Ar ge aşamasında kullanıcı ve potansiyel müşteri kitlenize kulak kabartmak daha akıllıca olabilir.

Çalışma hayatınızda başarılar, bol kazançlar dilerim

Saygılar
    Önerileriniz için teşekkür ederim. Ilk etapta full kevlar üretmek epey maliyetli olacağından su an için bölgesel kevlar olan modeller üretip daha sonra duruma gore elbette full kevlar olan modellerimizde olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklasim dogru,dar kesim spor bi pantolon,bence yeterli korumalikta konursa gayet tutabilir,ama sizden ricam piyasaya 150 yle girip 2-3 ayda 300 e cikmamaniz
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli birkaç uyarıda bulunmak istiyorum:

1. Kot pantolona odaklanmayın sadece. Ben özellikle düz kesim kargo pantolon hastasıyım. Yan cepleri ile ciddi bir konfor sunuyor. Deri pantolon ve kanvas pantolon mutlaka ürün gamınızda olsun.
    2. İçindeki Kevlar %100 Dupont marka ve korumalar bütçe skalasını genişletmek adına EN1621-1 ve EN1621-2 normlarına viskoelastik malzemelerden olmalı.
    3. Yazlık gözenekli, kışlık su geçirmeyen ama nefes alabilen modeller olmalı.
    4. Kullanıcı skalasını artırmak amaçlı en ufak bedenden battal boya kadar seçenek sunulmalı.
    5. Korumaların kullanıcı dostu olması için yükseklik ayarları olmalı.
    6. Rakibiniz sadece Tech90 değil, Rider Denim ve Torch Suits gibi markalarla da aynı kulvara giriyorsunuz.

Yolunuz açık olsun.
    Teşekkür ederim önerileriniz için. Kevlar kumaş arastirmamiz henüz bitmedi. Arastirmamiz sonuçlandıginda. Kullanılan kevlarin markasi ve kalitesini buradanda paylaşırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklasim dogru,dar kesim spor bi pantolon,bence yeterli korumalikta konursa gayet tutabilir,ama sizden ricam piyasaya 150 yle girip 2-3 ayda 300 e cikmamaniz
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim gibi öğrencileri okula giydiğimizde abes durmayacak dar kot havasında bi ürün olursa düşünmeden alınabılır
    Öğrenciler ve kuryeler içinde ulaşılması kolay uygun fiyata kaliteli ve şık tasarımı olan bir ürün olacak. Öneriniz için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:12 ----------

Alıntı oggomoggo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalar tatmin edici olursa tabii ki alınır.Hatta ben alırım. Hayırlı olsun. Kolay gelsin.
    Saolun Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciktigi an musterinizim kotumu daha almadim. ne zaman baslicaksiniz uretime ? 150 tl cok cok iyi bir fiyat
    En kisa surede uretime başlanacak. Kevlar temini kolay olmuyor. Elimize ulaştığında ilk ürünü dikip buradan sizlere sunucam

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:16 ----------

Alıntı M.Cankurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ekipman toplayan biri olarak kevlar pantolon istiyorum eğer güzel slim kesim bi pantolon yaparsanız bende alırım iyi çalışmalar
    Saolun Teşekkürler

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    takipte kalalım. Bizden birilerinin böyle şeyler yapması çok hoşuma gidiyor

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Kevlar kumaşı ipten mi öreceksiniz? Yoksa hazır olarak mı alıp kullanacaksınız?

Bence kotun rengi ve modeli ile çok rahat piyasadaki firmaların önüne geçebilirsiniz. Şu an hiç bir firmada çeşitli kesim ve renk açısından fazla seçenek yok.

Talep artarsa fiyat tabikide artacak para kazanacaksınız, ama önce ortaya güzel bir ürün çıkarmak lazım.

Motosikleti
    yamaha
    aynen süper olur ben de kot almadım haber bekliyorum. yolunuz açık olsun...

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Fiyat olarak iyi değil kalite olarak iyi olması tercih edilmeli, ucuz kalitesiz pantolon aldıktan sonra gider levisden normal pantolon alır giyerim.

ercan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWA Z250SL - KAWA Z300 - YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    günlük yaşamımızda da kullanabileceğimiz şekilde SLİM beden olursa bende hayır demem hele ki bu fiyata birde yerli üretim olması, paranın bizden birisine gitmesi daha mutlu eder bizi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Rider denim alacaktım 450 tlye fit modelden. Eğer şubata kadar çıkar diyorsanız 2 tane bile alabilirim.
    Bayan modelleri olacak mi

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    korumalı pantolon alacaktım o vakit bekliyorum,bakalım nasıl bir şey olacak merak ettim şimdi,önümüz kış su geçirmez olması benim tercihim,yazlık ayrıca olabilir
    SUZUKİ BURMAN UH 200

isim yapmış kaliteli bir kevler pantolon alın onu taklit edin mesala korumaları tam nereye yerleştirmişler içimizden bir babayiğit çıksada SÜVARİ ADINDA tamamen yerli nostalji scooter xmax 250 kopyası yapsa renk ve model yelpazesi ne kadar geniş olursa o kadar alıcısı çok olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

düzeltme:nostalji scooter ve xmax 250 kopyası yapılsa kevlere gelirsek renk ve model ne kadar çok olursa o kadar alıcı çıkar

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Dar kot isterken bu hareketi kısıtlamamalı mesela likralı gibi olsun binerken bacak acamıyoruz yoksa )
    engin_deniz ve mehmetenis bunu beğendiler.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Acaba buyuk bedenler de olcak mi? Benim boyum 1.73 kilo ise 100. Ama kilonun buyuk kismi bacaklarda toplanmis. Mesela montum xl ama pantolonum ise slim fitte markaya gore xxl ve 3xl arasinda degisiyor. Su anda prohel pantolon kullaniyorum onun bedeni xxl kislik astari cikarmak sarti ile cok rahat kullanabiliyorum. Ama astari takdigimda ise degil rahat kullanmak bacagim bile kalkmiyor yerinden. Yani en buyuk bedeni nasil olacak? (Telefondan yaziyorum turkce karakter yok. Bu yuzden hepinizden ozur dilerim.)

Motosikleti
    4. motor Honda
    Hayırlı uğurlu olsun,

Tech 90 ın yamaha için ürettiği kotu almıştım gayet güzel,

Sizinkinden de alırım diğeri XL idi bu sefer L alacağım

Korumaları keşke ithal olmasa bu hem fiyatı yükseltir hem de sizin kar marjınızı düşürebilir, ileride bence enjeksiyonculara gidip koruma yaptırıp sertifika almaya çalışmalısınız koruma yapması pek zor olmasa gerek, sertifikasyon kısmı uğraştırabilir.

Fermuar olayına katılıyorum, fermuarın tipine göre mont markaları değişkenlik gösterebilir (ör. alpinestars kalın fermuar, dainese ince fermuar gibi) burada bir uyuşmazlık olabilir ancak pantolonun bel kısmı buna göre ayarlanmış olursa en azından kendi sahip olduğumuz monta göre fermuar diktirebiliriz

Şimdiden başarılar...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hayırlı uğurlu olsu Allah utandirmasin.merakla bekliyoruz modelleri 2tane alırım

yüzde yüz yerli değilse yerli diyemeyiz 4xl kadar yapılmalı malum obezite vatandaş siparis gelir o ebata yapılır

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    * Biz lafa gelince yerli severiz ama almaya gelince kıvırabiliyoruz , ben şahsım adına kesinlikle tercih ederim.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-nasildir.html

Öncelikle çok ulaşılabilir olma , çekeriz ayağından , ucuz model olsun ama , fantazi pahalı modellerde olsun hem daha çok kar bıraksın hem iyi var , daha iyisi var durumu olur.
    En ucuz modelde bile paçada reflektörler olsun.(Ayağımda ki tech90 city'de yok).
    Deri ürünleri de ekleyebilirsin mesela ben deri iyi bir eldivene hayır demem.
    kolay gelsin

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    hornet kullananlara indirimli olsun : )) şaka bir yana hayırlı olsun söylediğiniz fiyat oldukça uygun, başarabilirseniz süper olur , motorcu ürünlerini nedense ülkemizde çok pahalı yapıyorlar.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    dar olursa ileride bu ülkede kısırlık alıp başını yürüyecek???
    rahat olsun, efil efil rüzgar alsın takım taklavat vs.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)