Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ankara'dan bi el atacak varmıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megellinin zaten havası var olm sen zorro ile onden gidecen ki havası olacak. Hiç öğrenememişsin bu işleri hiiiç
    Gs değilde belki bi supertenere yada versys650. Tabi yeni afrika twinide beklemiyor değilim yandan. Var işte 2-3 seçenek. Olmadı kararsızlıktan kurtulmak için hepsinden alırız :D
    Oooo hadi bağalım yalnız yaza ben de çok bomba makineyle giriyorum haberin ola

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Yunus endurocu sitesinden tanıdığın varsa abi orda Fatih abi var. Ankarada oturuyor kendisi ama neresinde inan bende bilmiyorum.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı crocodill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo hadi bağalım yalnız yaza ben de çok bomba makineyle giriyorum haberin ola
    Wollah benim sürmeye pek zamanım olmayacak yurtdisi projeleri yuzunden ama alalim dursun bi kenarda yaf

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus endurocu sitesinden tanıdığın varsa abi orda Fatih abi var. Ankarada oturuyor kendisi ama neresinde inan bende bilmiyorum.
    Walla bikaçgün bekleyeceğim yardım edecek birileri çıkmazsa hataydan arkadaşı göndereceğim. Gider bi şekilde halleder artık
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Wollah benim sürmeye pek zamanım olmayacak yurtdisi projeleri yuzunden ama alalim dursun bi kenarda yaf

Walla bikaçgün bekleyeceğim yardım edecek birileri çıkmazsa hataydan arkadaşı göndereceğim. Gider bi şekilde halleder artık

Abi peki oradan bir usta yanına gidemez mi aküyü takması için yada vurdurması için ? Hataydan gelicek kişi için çok daha zor olur diye şeetttim

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi peki oradan bir usta yanına gidemez mi aküyü takması için yada vurdurması için ? Hataydan gelicek kişi için çok daha zor olur diye şeetttim
    Yaa satın aldığım arkadaş biraz... Neyse öyle işte o yüzden biraz sıkıntı yaşıyorum nakliyede

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    İyi haber,Ankara'ya kar yağıyor. Kötü haber, ankaraya kar yağıyor. Durum anlaşılmıştır umarım.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi haber,Ankara'ya kar yağıyor. Kötü haber, ankaraya kar yağıyor. Durum anlaşılmıştır umarım.
    Anlaşıldı merkez. Tamam

Crocodill ne göz varmış arkadaş sende.. Ulen rusyaya yağmıyor sen düşün artık..
    crocodill bunu beğendi.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Anlaşıldı merkez. Tamam

Crocodill ne göz varmış arkadaş sende.. Ulen rusyaya yağmıyor sen düşün artık..
    Satacaktın sen onu ben çok böyük yanlış yaptın çoook

Bende tuzluçayır tarafındayım ama motordan anlamam 100 tl gerek yok ne yapıcagımı tam anlat yapabilirsem gelirim :D

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı TaTTo0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tuzluçayır tarafındayım ama motordan anlamam 100 tl gerek yok ne yapıcagımı tam anlat yapabilirsem gelirim :D
    Walla anlamıyorsan biraz sikinti cekebilirsiniz dostum. Cunku arkadas da hic anlamiyor motordan bu sebeple bende ihtimal uzerine yorum yapiyorum. En son calisir vaziyette birakmis motoru. Suan aku bittiginden elektrik olmadigini soyluyor. Vurdurmasini soyledim ama o isi de beceremediginden kuvvetli ihtimal bogdu motoru. Emin değilim.
    Tesekkurler yinede

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Megellinin zaten havası var olm sen zorro ile onden gidecen ki havası olacak. Hiç öğrenememişsin bu işleri hiiiç
    Gs değilde belki bi supertenere yada versys650. Tabi yeni afrika twinide beklemiyor değilim yandan. Var işte 2-3 seçenek. Olmadı kararsızlıktan kurtulmak için hepsinden alırız :D
    altındağda RÜZGAR MEHMET var Telefon numarası : (0312) 341 11 70 orayı bır ara hem tamırcı hem cekı aracı var bır konus ucretı mukabılınde sana yardımcı olabılırler.bırde bırlık mahallesınde sym servısı var gurpınar tıceret sanırım mamak onlara cok yakın bırde onları ara ıstersen

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altındağda RÜZGAR MEHMET var Telefon numarası : (0312) 341 11 70 orayı bır ara hem tamırcı hem cekı aracı var bır konus ucretı mukabılınde sana yardımcı olabılırler.bırde bırlık mahallesınde sym servısı var gurpınar tıceret sanırım mamak onlara cok yakın bırde onları ara ıstersen
    Walla bu cok makbule gecti.. Calisacakmi calismayacakmi derdi olmaz en azindan atarlar cekiciye gotururler eywallah sagolasin hocam. Arkadaşa telefon numarasini falan gonderdim, lütfedip mesajlarina bakacak konuyla ilgilenecek olursa gelismeleri paylasirim.
    İki kurusluk mal icin su tok satici ayagina yatanlarin agzinin ustune kürekle vurasım geliyor yeminle

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Aşti istanbul'un otogarları gibi değildir. Otobüse yüklemeyi nasıl yapacak acaba.sormamın sebebi oradan bir motor bloğu aldım ama 40 50 kg arkadaş onu aştiye sokup nasıl otobüse yükleyebilir ?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşti istanbul'un otogarları gibi değildir. Otobüse yüklemeyi nasıl yapacak acaba.sormamın sebebi oradan bir motor bloğu aldım ama 40 50 kg arkadaş onu aştiye sokup nasıl otobüse yükleyebilir ?
    karton koliye normal bir eşyaymış gbi koysun götürsün işte

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Megellinin 125 lik nakedlari saglammiydiki yav titresim var diyollaydi,sen bi test ette haber ver abi,makina yakisikli,hayirli olsun

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce hataydan alarak ankaraya otobus ile gonderdik motoru. Şimdide otobus ile onceden anlasarak kaptanin ricasiyla aldiracagiz astiye. Bayaa normal kapidan elle iteleyerek girip reyonlara giderler herhalde :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megellinin 125 lik nakedlari saglammiydiki yav titresim var diyollaydi,sen bi test ette haber ver abi,makina yakisikli,hayirli olsun
    Walla ben bu makinayi sehir ici ufak tefek ayak islerimi gorurum diye aliyorum. Buyuk makina ile sehir ici ugrasmamak icin falan..
    Motoru ilk bu arkadasa alirken kullanmistim. Hatirlamiyorum oyle rahatsiz eden bi yaninin oldugunu. Rahat bile gelmisti hatta. Ucuza kapatmisken yapistirdim bende

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Isterseniz bugun yardimci olabilirim. Ozelden temasa gecelim.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Ankarada değilim ama el atılcaksa atarım eldiven bedenim "S" sıkıntı olur mu ?

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isterseniz bugun yardimci olabilirim. Ozelden temasa gecelim.
    Dün bir arkadaş gidip ilgilendi sagolsun. Motoru calistiramadilar. Cekici ile goturecekler aştiye.
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada değilim ama el atılcaksa atarım eldiven bedenim "S" sıkıntı olur mu ?
    S beden el mi olur la? Hem eli küçük olanın ehem ehem :D :D gücü de küçük olur diyorlar

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Dün bir arkadaş gidip ilgilendi sagolsun. Motoru calistiramadilar. Cekici ile goturecekler aştiye.
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

S beden el mi olur la? Hem eli küçük olanın ehem ehem :D :D gücü de küçük olur diyorlar
    Eldiveni dar seviyom ben ehehehe sımsıkı olmalı böyle taş gibi oturmalı
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)