Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Nedir bu kedilerden çektiğim ya :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Motora yer değişikliği ülkemin fakir insanlarının lüx arabalarından maalesef yapamıyorum arkadaşlar Evi ve işi arası 30dk yürüme mesafesinde olan adam işe jeep ile gidip geliyor ben motoruma yer bulamıyorum. Tam kapımın önüne koydum bir kere yer buldum sevindim bir çıktım geri geri gelirken mi oldu ne olduysa vurup düşürmüş biri bir sürü çizik ve kırık grenaj ile uğraştım birde.Bir keresinde de adam arabasını koymak için direksiyonu kilitli ekstra disk kilidi ve arkada zincir kilit olan motoru orta sehpadan indirdi sürüklemeye çalışırken düşürmesine ramak kala zor koştum tuttum yakaladım.Pişkin herif; ''amma da ağarmış buda be,şuraya koyacaktım arabayı'' bende demez mi birde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olaya bak yaa nasıl. kendini insandan sayıyo ya bu tipler
    geçmiş olsun sanada bu arada. kedilerden bu kadar zarar gelmez.
    Thermosifon bunu beğendi.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    otomatık oda spreyi al. arkaya bagla pıst yaptımı durmazlar

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ben brandanın üstüne onların yatacağı gibi 80 X 120 bir kilim koyuyorum, pazardan 15 TL'ye aldım. Kilimi de iyice gerdirmeyle bağlıyorum. İçine girmeyip toplu halde kilim üzerinde uyuyorlar, gül gibi geçinip gidiyoruz. Brandayı yırtmak onlar için doğal bir antrenman, tırnaklarını sağlam tutmak için, aynı işi kilimde yapınca brandayı bıraktılar

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Benimde basım aynı şekilde dertte. Hatta arkadaşın butun evrelerinden geçtim. (Motorda çizik-Yeni branda-naftalin-kedi kovucu sprey vs vs) Su ara son aşamaya geldim gelicem tanıdığım bir iki satanist arkadaşım var eşgalini vericem o kedinin sonunda o olacak. Son çare bunu buldum ben

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bizim Lucky adında bir kızımız var Alman kurdu.Sağolsun hiç böyle derdim olmuyor .

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Buna benzer bir konuda arkadaş ayni zamanda işe demisti, yani ona o bölgenin kimin oldugunu göster pskilojisi ile tersten girebilirsin olaya...

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Bunlar da benim başımın tatlı belaları. Kızamıyorum keratalara

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Artçıları da var mı bunların
    Alıntı fisherKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar da benim başımın tatlı belaları. Kızamıyorum keratalara

http://i.hizliresim.com/G2zz6b.jpg

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kedi sorunu yüzünden artık branda örtmüyorum. Kedileri uzak tutmak için motorun etrafına ve seleye toz naftalin döküyorum. Naftalin bozuksa etki etmez, taze olmalı. Ayrıca motor çevresinde beslenme imkanlarını ortadan kaldırdım. Kedilere yemek verenlerle konuştum ( tartıştım) artık benim motorun 50 metre yakınında kedinin besleneceği yemek su imkanı yok. Doğal olarak ayaklarını kestiler. Eğer kedi köpek yemek imkanı bulursa, ne naftalin ne de kedi kovucu onları uzak tutabilir. Yemek yoksa kedi de yok.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Hiçbir çözüm kalıcı olarak kedileri motordan uzaklaştırmaz. Motor fazla ısı üretip geç soğuduğu için ve hayvanlarda ısıya karşı çok duyarlı olduklarından, 1 derecelik bile fark onları yine motora çekecektir. Yıllardır denemediğim yöntem kalmadı. Tabiki "kimyasal zararlı spreyler" haricinde. Benim bulduğum en iyi çözüm; çok kalın ve su geçirmez kumaştan bir sele örtüsü yaptırdım. Seleye sararak örtüyorum. ayda bir de yıkatıyorum. Hem kedicikler üşümeden takılıyor, hemde sele temiz kalıyor.

Geçen sene kızışma zamanlarında sele örtüsünü biraz sık yıkatmak zorunda kaldım sadece...
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Brandanın altına ya da sele üstüne biraz toz karabiber dökün. Haftada 1 tekrarlayın, zaten bir süre sonra hiç gelmiyorlar.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vicdanın rahat edecekse Selenin üzerine üstü düz olmayan büyük taşlar koy selenin üstü düz olmayınca yatacak başka bir yer ararlar basit ve kesin çözüm

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna benzer bir konuda arkadaş ayni zamanda işe demisti, yani ona o bölgenin kimin oldugunu göster pskilojisi ile tersten girebilirsin olaya...
    HAHAHA buna baya sesli güldüm ya Hatta kedinin üzerine mi işemeli acaba oğlum bak sende benimsin yadırgamıyorum seni ama defol git der gibi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir çözüm kalıcı olarak kedileri motordan uzaklaştırmaz. Motor fazla ısı üretip geç soğuduğu için ve hayvanlarda ısıya karşı çok duyarlı olduklarından, 1 derecelik bile fark onları yine motora çekecektir. Yıllardır denemediğim yöntem kalmadı. Tabiki "kimyasal zararlı spreyler" haricinde. Benim bulduğum en iyi çözüm; çok kalın ve su geçirmez kumaştan bir sele örtüsü yaptırdım. Seleye sararak örtüyorum. ayda bir de yıkatıyorum. Hem kedicikler üşümeden takılıyor, hemde sele temiz kalıyor.

Geçen sene kızışma zamanlarında sele örtüsünü biraz sık yıkatmak zorunda kaldım sadece...
    Sele örtüsü önümüzdeki çetin kış şartların da yeterli olmayacaktır yoksa bu bir çözüm tabiki Fakat kar altın da yada yoğun yağmur altın da sadece sele örtüsü ile motorumu bırakmak istemem.Oturduğum yerde malesef otoparklar sadece arabalara uygun,motor koymak istediğim zaman çok ücret istiyorlar o yüzden dışarı da kalmak zorunda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vicdanın rahat edecekse Selenin üzerine üstü düz olmayan büyük taşlar koy selenin üstü düz olmayınca yatacak başka bir yer ararlar basit ve kesin çözüm
    Selenin üzerine taş koyamıyorum malesef selem biraz açılı aşağıdan yukarı doğru ama ona yakın bir şey denedim bu sefer de brandayı yırtıp içine girdi orta konsol ve ayak basamak yerlerine kıvrılıp yattı dostum

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAHAHA buna baya sesli güldüm ya Hatta kedinin üzerine mi işemeli acaba oğlum bak sende benimsin yadırgamıyorum seni ama defol git der gibi :D[COLOR="Silver"]
    Aslanlardı sanırım işeyerek burası benim diyordu,
    mantığı ordan yürütüyoruz ( mustehcen olması inş )
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw kardeş yazık günah yaw.. onlarda allahın sessiz kulu. bu soğuk kış aylarında susuzluk ve soğuk ile mücadele ediyorlar.. her zaman derim şu hayvanların dili olsaydı neler anlatırlardı bize.. siz siz olun zarar vermeyin.. güzel bir yuva yapmanız yuvanın içine varsa eski bir elbise bataniye parcasi yerlestirmeniz kafi olacaktır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

buda benim kedicik :D şunun tatlıgına baksana sevilmezmi bunlar

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw kardeş yazık günah yaw.. onlarda allahın sessiz kulu. bu soğuk kış aylarında susuzluk ve soğuk ile mücadele ediyorlar.. her zaman derim şu hayvanların dili olsaydı neler anlatırlardı bize.. siz siz olun zarar vermeyin.. güzel bir yuva yapmanız yuvanın içine varsa eski bir elbise bataniye parcasi yerlestirmeniz kafi olacaktır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...8a06e8eddc24d2
    buda benim kedicik :D şunun tatlıgına baksana sevilmezmi bunlar
    Yok canım ne zarar vermesi aksine onlar için yaptıklarım baştaki yorumlar da yazıyor 2. brandam ve çiziklerin onarımı ile bana maliyeti 120tl oldu eşşek sıpaları bana zarar veriyor asıl

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Ben motorun üzerine sünger koymuştum. Yumuşak yumuşak otursunlar diye. Kimsesiz ve evsiz hayvanlar sonuçta. Bir tekme de ben vurmayayım.
    fisherKing ve sedailke bunu beğendiler.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorun üzerine sünger koymuştum. Yumuşak yumuşak otursunlar diye. Kimsesiz ve evsiz hayvanlar sonuçta. Bir tekme de ben vurmayayım.
    Anlaşılan bazı arkadaşlar beni anlamadılar Sizinle hem fikirim bende ama sizlerin cebinize maddi olarak ve malınıza gözünüz gibi bakıp sevdiğiniz motorunuza,zarar vermemişler hiç anlaşılan Birinin motorunuzu çizdiğini görseniz kasıtlı olarak sanırım orada ciddi bir ağız burun kavgası çıkar ben her gün motorumun başına gelen çizikleri ve brandama açılan yeni delikleri izliyorum En son hiç bir yol bulamazsam aylık 150tl gibi saçma bir bedel ödeyerek koyucam sanırım kapalı otoparka

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yapsınlar kardesim pisicikler seni ve motorunu seviyor kim bilir tepesini cikip abi bu motor ucuyor yaa :D arkadaki cık lan ben sürecem diye kavga ediorlardır simdi :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)