Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha MT-03 320cc - 2016 Gümbür gümbür geliyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Bu motor vergi dilimi dolayısıyla gelmeyecek, nerden mi biliyorum yamaha türkiye başkanı söyledi altınelbiseli adam'da
    Son eklenen video eicma yamaha standı ile ilgili orda adam kendi söyledi
    Açıkçası gelsede 18.000tl den aşağı gelmez
    Duke 390 ile rekabet eden bir model ve o fiyat segmentinde olacaktır
    O fiyatada 2 daha koyar mt-07 alırım diyeceğiniz için bu model malesef gelmeyecek,
    Bu motora en yakın model kawasaki z300
    Sizleri oraya alalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ne kadar saçma insanlar var forumda. Bak konuyu açan arkadasim yanlis bilgilisin. Bu motor avrupada satilacak buraya mt 25 gelicek. R25 de oyledir r3 olarak satilir. Mt 25 in 50 tane konusu var ama hala aratmadan konu aciyosunuz. Burda arastirmadan yok 18 olur yok grlmez yok 13 olur diyenlerde sacmalamasin mt 25 14 e gelir çokta satilir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    MT-25'in R25'ten daha ucuza satılacağına dair herkesle her türlü iddiaya girebilirim.

evet doğru bir kaç kişi daha senden önce söyledi mt 25 olarak geleceğini, ben video yu izledikden sonra böyle bir konu açma ihtiyacı duydum keza bende bilgi sahibi değildim, benim gibi bilgi sahibi olmayan ve mt3 olarak arayan insanlarında bu konuya ulaşmaları keza onların yararına olabilir, demişsinki 50 tane konu var mt25 için, 1 tanede mt03 2016 model olsun neden bunu sıkıntı yapıyorsun, ben birşeyin savunuculuğunu yapmadımki yapmıyorumki, bir araştırmaya veya derin bilgiye ihtiyac duyayım sıradan bir motorcuyum sadece, lütfen yapıcı olalım, saçma insanlar felan pek hoş değil yani...

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkçası 2016 da yeni bir mt gelebilir haberleri duymuştum. Mt ailesini çok sevsem de düşük seviye motorları olmadığından direk Ktm ye yönelmiştim. 125 desen abs siz 125cc 13 nin 2. Elde 9 bin pek verilecek bir tutar değil. R25 i de racing sevmedigim halde araştırdım ama onda da Abs yokmuş. Daha önce hiç motif kullanmadığım için abs siz modelde almak istemiyorum. Yamaha nin sitesinde abs li mt 07 bile yok. Tahminimce bu mt 25 de seriyi bozmaz ve abs siz olarak 125 ile 07 arasında 15 16 dan piyasaya çıkar. Bir başka alınmayacak motor daha yani. Abs siz mt 07 21 binse bunun abs lisi min. 19 binden satışa çıkar ben söylim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler